PDA

View Full Version : Аман от тоя цикъл! + съвет за спиране или "забързване&q



anonymous708973
11-30-2010, 06:21
Така... момичета, накратко проблемът е следният. Днес ми дойде рано сутринта, което донякъде ме зарадва, защото последният път си мислех, че сме направили фал с приятеля ми. Дотук ок, обаче... трябва да го накарам това нещо да спре до събота вечер на всяка цена!
Та, въпросът е как. Намерих само една тема за витамин Ц... и прочетох в нета за едно хомеопатично Sabina na Bairon или Boaron (пишат го различно).
Въпросът ми е с кое да опитам и имате ли някаква идея за цена на второто.
Моля ви за спешни и коректни отговори. :)

nymphadora
11-30-2010, 07:49
Ми на мен попринцип си ми е 4 дни 8-) .С някакво лекарство трябва,витмин С-то не винаги помага.

gandalfepi4
11-30-2010, 07:50
http://www.boston.com/ae/theater_arts/exhibitionist/cork2.jpg

Shadowsogirl
11-30-2010, 08:54
До събота дали няма сам да спре? Иначе аз с витамин С съм пробвала, ама още преди да ми дойде и беше някакво по-слабо просто...

Kokoskata
11-30-2010, 09:40
За спиране освен Витамин С друго не знам, но имай в предвид че трябва да изпиеш доста голямо количество за да има ефект. Аз съм си го местила, в смисъл трябваше да ми дойде на нова година, говорих с гинеколога ми и тя ми даде хапчета, та ти предлагам да отидеш на една бърза консултация и да ти изпишат нещо, което ще ти свърши работа вместо да питаш непознати хора. Просто съвет. Ти си имаш глава и си реши какво да направиш.
Успех.

_butterfly_
11-30-2010, 09:59
Не мога да разбера защо умишлено целите да си вредите на организма. Не експериментирай с някви хапчета просто защото на всяка цена си решила да правиш секс в събота или искаш да си сложиш късата пола, за да отидеш на дискотека. Но както и да е, за хапчета по-добре питай личната или гинеколог.

anonymous708973
11-30-2010, 10:49
След малко отивам при личната, за да ми даде бележка за даскало, че просто няма как да отида днес... отврат е. Та ще я подпитам, но не мога директно, всичко ще изпее на майка ми. Сега ще проверя за страничните ефекти и опасности при предозиране на витамин Ц, а утре ще си купя една опаковка.
Гандалф, много си оригинален за човек, който не знае как се пише "langweilig".

bitchwolf
11-30-2010, 11:52
ако комбинираш витамин С с кръвоспиращи (които се използват в хирургията и за тях задължително ти трябва бележка! ) ефекта е моментален почти.. обаче това е задържане на мъртва тъкан в организма ,което 100% е съпроводено от болки и подуване,освен това като ти дойде пак, ще е все едно имаш 5 цикъла наведнъж така ,че не е много уместно да го правиш,но щом си решила... а,да-ще го забави най-много със седмица.

dimitar_ak
11-30-2010, 12:10
Знам един начин с 9 месечна гаранция. А ако не ти е силен цикъла може и по време на цикъл да се прави секс

anonymous708973
11-30-2010, 12:27
Абе, тогава ще ми е последен ден, ама пак тече малко и ми е кофти...
Иначе бях при лекарката, предписа ми Нурофен за болката и витамин Ц - 2 пъти по 5 таблетки. Мисля да го пия 3 пъти по 5, четох, че на някои момичета им свършва по-рано така.
Ще видим. Ама... АМАН вече. Не го искам туй чудо, баси гадната изненада всеки месец. Преди не ми пречеше хич и си мислех, че хората се лигавят с тия болки, ама мен не ме свърта последните няколко месеца, че и на всичкото отгоре намери кога да дойде... Да беше дошъл вчера. :?

Shadowsogirl
11-30-2010, 13:42
За отрицателните страни на витамин С... Не съм сигурна, но съм чела, че предозирането му води до образуване на камъни в бъбреците. Така че като пиеш по повече, пий и много вода.

thefreak
11-30-2010, 14:00
За отрицателните страни на витамин С... Не съм сигурна, но съм чела, че предозирането му води до образуване на камъни в бъбреците. Така че като пиеш по повече, пий и много вода.
Къде я прочете тази измишльотина? Или май ти си я измисли?
Да предозираш с витамин C на практика е невъзможно, тъйкато максималния му ефект се достига много преди това да изпиеш нужното количество да ти навреди, и би бил опасен за хора със стомашни проблеми(язва?) Нормално количевство на ден за млад човек е около 3 грама, което значи че ако не си набавяш Витамин C чрез храната, то трябва да изпиеш 30(да 30) таблетки само, за да си в нормата за тялото, а кой знае колко блистера трябва да изпиеш за да има някакъв негативен ефект.. отговора е много. Най-мразя като почнете от въздуха да си съчинявате някакви глупости...

ПП За пушачите е препоръчително поне двойно количество прием на Витамин C, което значи 60 таблетки, ако не се приема чрез храна.

bloodyF
11-30-2010, 17:56
Ми на мен попринцип си ми е 4 дни 8-) .С някакво лекарство трябва,витмин С-то не винаги помага.



и при мен е така иначе.. ;д
а предозиране с витамин Ц до нищо не води т.к. излишното количество се изхвърля с урината : )

Shadowsogirl
11-30-2010, 18:37
Наистина съм го чела и то тук в този форум. Не мога да покажа тема понеже има сумати една и същи, а не съм гламава, че да търся. Не виждам смисъла да си измислям подобно нещо...

iffey
11-30-2010, 21:06
Точно, ясно и конкретно: Коркова тапа..! :)

rosencetooo
12-01-2010, 09:08
По-добре не си прави експерименти , най-много съвсем да си объркаш цикъла.След като ще ти е последен ден какъв е проблема..

bashman
12-01-2010, 18:33
на приятелката ми и идва точно 3 дена и е мн слаб,освен това и идва супер редовно. каквото и да правиш това си ви е порока на вас момичетата.недей да експериментираш с хапчета че не се знае ко ще стане

fenastz
12-01-2010, 19:15
Пусни му анално :) Най-безопасно е.

drumhead1
12-01-2010, 21:16
13. Да НЕ публикуват мнения или теми, в които се посочват лекарски диагнози или се предписват лекарства!
Punisherrr

kremen4eto
12-02-2010, 05:28
Майка ми всяко лято на морето е в менструация и тази година реши да я прекъсне. И като се върнахме от морето ми каза "Никога не се опитвай да го спираш. 13ти ден не мога да се изчистя. Това си е природа, трябва да си изтече."

И аз съм на същото мнение.