PDA

View Full Version : Казва ми,показва ми,че ме обича и аз пак не му вярвам



fenkaaa
11-30-2010, 11:48
С приятеля ми сме заедно от 1 месец,но преди това се занимавахме към 2-3.През тези 2-3 месеца той много искаше да сме заедно,аз също,но ме спираше това,че ходеше с една от най-добрите ми приятелки.. И ето накрая,заедно сме и наистина мога да кажа,че го обичам,защото през толкова преминах заради него и пак не се отказах.. Той се държи толкова мило,прави всичко за мен,постоянно ме целува.. просто не се отделя от мен.. Дори сега негови "приятели" го натопиха в нещо,че и от полицията го търсят,а той се крие и даже се премести в 1 момче за да бъде по близо до мен.. Аз от моя страна на моменти се държа толкова гадно,както се казва правя го на луд,защото се страхувам,че ако се държа така както той с мен ще му омръзна и ще го загубя :( 3 пъти е плакал за мен,гонил ме е от 1ния край на града до другия в 4 сутринта и ми се е молил да не се разделяме,в момента ръката му е нарязана,пак заради мен.. и като ми каже,че ме обича му отвръщам със същото,но вътрешно мисля,че ме лъже,макар че ми го доказва по какви ли не начини .. какво ме кара да мисля така .. :? :( :(

balu4ka
11-30-2010, 11:56
Истината ли ,от нея може би ще те заболи.Но,според мен ти винаги искаш да имаш някой до себе си ,който да можеш да въртиш на пръста си. (;Мисля че ти не си сигурна в чувства си към него . :?

ziky
11-30-2010, 13:10
С приятеля ми сме заедно от 1 месец,но преди това се занимавахме към 2-3.През тези 2-3 месеца той много искаше да сме заедно,аз също,но ме спираше това,че ходеше с една от най-добрите ми приятелки.. И ето накрая,заедно сме и наистина мога да кажа,че го обичам,защото през толкова преминах заради него и пак не се отказах.. Той се държи толкова мило,прави всичко за мен,постоянно ме целува.. просто не се отделя от мен.. Дори сега негови "приятели" го натопиха в нещо,че и от полицията го търсят,а той се крие и даже се премести в 1 момче за да бъде по близо до мен.. Аз от моя страна на моменти се държа толкова гадно,както се казва правя го на луд,защото се страхувам,че ако се държа така както той с мен ще му омръзна и ще го загубя :( 3 пъти е плакал за мен,гонил ме е от 1ния край на града до другия в 4 сутринта и ми се е молил да не се разделяме,в момента ръката му е нарязана,пак заради мен.. и като ми каже,че ме обича му отвръщам със същото,но вътрешно мисля,че ме лъже,макар че ми го доказва по какви ли не начини .. какво ме кара да мисля така .. :? :( :(

В общи линии това са чувства..Обикновено те са по- силни от теб.Едно ще ти кажа с коеот малко ще те нахокам , но прощавай...В момента съм в подобна ситуация, само дето няма там полицаите и т.н, плаках над 10 пъти за нея, обикалял съм с колата над 100 пъти по нощите да се разправяме, почти всеки ден се караме, търпях изневери, лъжи и то всеки ден, търпя глупости ... какво ли не правя за нея , какво ли не доказвма което казвам и виждаш кво получавам..и така вече 6 месеца , а не 1.Едно ще ти кажа - когато някой човек се троши за тебе, оценявай го , дръж се както трябва и прави това което ТРЯБВА за да докажеш че всичко е взаимно.Унизително е да тъпчеш някой и да го въртиш на пръста си.Казваш че те е страх да не му омръзнеш, а замисляш ли се какво му е на него да те гони по нощите, да си реже ръцете и да прави глупости?Малко ли са тия неща дето е направил?Имам чувството че вие жените мислите за себе си в повечето случаи...незнам защо ама.. в никой случай не защитавам момчетата, но в днешно време се си мисля че ние сме цвете за мирисане пред вас..
Незнам на колко години си , но вземи се стегни и си оправи нещата за да не го загубиш ти , а не той тебе!Щото всяко едно нещо е до време..всяко едно нещо си има граница (тва ми напомня как си държах кутийката с бира и обеснявах на мойта като и показвах горе ръба на бирата :D ) и след кат омине тая граница ти няма да му омръзнеш, а той ще притръпне и вече ще му е все едно..И да иска да плаче и да не иска да плаче няма да може , щото няма от къде да събере сили и сълзи за тва нещо, камоли да се трогни дса прави нещо което да ти доказва и т.н.
Съжалявам пак ако съм те убидил или нещо такова , но просот говоря от името на човек, който е в тая ситуация подобна и то от доста дълго време...Успех

everythingisrelative
11-30-2010, 17:06
ако го обичаш му направи федерка :D :D

RomantiCBoY
11-30-2010, 17:14
ТИ СИ ЕБ*ХТИ Т*ПОТО ПAРЧЕЕЕ !!!! Честно, как може да има такива хора? Ти си просто 1 разглезен пубер, е може и да не си пубер,но си оставаш разглезена, на такива като теб и куче не трябва да се дава, щото то сигурно ще иска да го гушкаш, пък ти ще го налагаш за да изпиташ верността му и да разбереш дали пак ще се върна.. О, БОЖЕ ГОСПОДИ, КАК МОЖЕ БЕ ....

FuckedUp
11-30-2010, 17:40
ТИ СИ ЕБ*ХТИ Т*ПОТО ПAРЧЕЕЕ !!!! Честно, как може да има такива хора? Ти си просто 1 разглезен пубер, е може и да не си пубер,но си оставаш разглезена, на такива като теб и куче не трябва да се дава, щото то сигурно ще иска да го гушкаш, пък ти ще го налагаш за да изпиташ верността му и да разбереш дали пак ще се върна.. О, БОЖЕ ГОСПОДИ, КАК МОЖЕ БЕ ....

Шанс..

izlishna
11-30-2010, 17:43
Нарязаните му ръце според теб са проява на обич, а не проява на детски постъпки така ли авторке ? "Харесвам" начина ти на мислене!

SemperFidelis
11-30-2010, 17:47
Без извинение, авторката е мастия просто.

SuperBadSuperFresh
11-30-2010, 18:04
Айде,моля,излезте от тия драми....Това с рязането на ръцете му кажи на твоя приятел,че му мина модата.
Като скъсате и спрете да ревете един за друг,ще се осъзнаеш какво става.

relax4o
11-30-2010, 19:31
То място за съмнения винаги има, но не прекалявай с тях. Момчето достатъчно ти е доказало, че те обича.

Най-гадното за едно момче, когато е влюбен е момичето да го прави на луд. Не се прави на гадна, дръж се както той се държи с теб. Нито имаш причина да се държиш така, нито нищо. По-скоро ще го раздразниш и ще го отдръпнеш от тебе.

Ако не искаш това, оправи си малко отношението.

Понякога си мисля, че правим грешка като ви удисваме твърде много. Както казаха по-горе, има си граници. Стига се до там, че на момчето му писва да си играят с него и става много лошо. После ще съжаляваш за действията си, така че спри се от сега.

И щом ти не знаеш защо мислиш, че те лъже, то не можем ние да знаем.

AnzaRe
11-30-2010, 19:37
Явно не ти пука,за нищо може би..той да е плакал да ти е казвал обичам те и др. такива и ти да не му вярваш....
Да си реже ръката ... малеее...

taffy
11-30-2010, 22:46
Осъзнаваш ли, че проблема не е в него, дали те обича или не (мисля, че за това няма съмнения), а в теб .. Не мисля, че си сигурна в чувствата си.

Ето ти моя пример .. Той ми казва, че ме обича, аз не можех да му повярвам.. Вечно се съмнявах, че наистина е така..
Една сутрин се събудих и осъзнах колко влюбена съм в него, колко много го обичам, казах му го, той и отвърна, и вече нямах съмнения нито в своята, нито в неговата любов.

Помисли сериозно. Той малко ли ти е доказал колко много те обича ?
А ти ?