PDA

View Full Version : за предстоящите празници !



shanell1
11-30-2010, 14:22
Решили ли сте вече как ще изглеждате на предстоящите коледни празници :) ? Смятате ли да отделите мнг време за грим и прическа или обратното - искате да сте по семпли в тези дни ( одобено нова година ) ? Интересно ми е, защото се чудя аз как да бъда - дрехи, прическа, грим и тн
:-D

mee3
11-30-2010, 14:46
мм ии аз искам да знамм вие как ще сте облечни с кфи прически и т.н. за мен си нямам и идея :-D

j_adore2
11-30-2010, 15:06
Не съм решила,а пък и не съм мислила.Още не знам къде ще съм на НГ.А пък на Коледа и на Бъдни Вечер с наще няма да е нещо по - различно от обикновено. :)

vagarious
11-30-2010, 15:14
Не съм решила,а пък и не съм мислила.Още не знам къде ще съм на НГ.А пък на Коледа и на Бъдни Вечер с наще няма да е нещо по - различно от обикновено. :)

Мда и при мен е така. :)

billytalent
11-30-2010, 15:16
Аз дори нз къде ще съм, пък и не виждам кво толкова има да му мисля и да се правя...

Evie
11-30-2010, 16:42
Ами аз само знам, че сигурно ще съм с някоя готина рокличка защото на Коледа и Нова Година ще съм в Дубай, където ще е топличко :D Още не съм мислила за прическа за Нова Година(на Коледа ще съм със семейството и затова няма да имам грим и прическа) може би нещо такова:
1. http://prikachi.com/images.php?images/746/2714746K.jpg
2. http://prikachi.com/images.php?images/747/2714747O.jpg
3. http://prikachi.com/images.php?images/9/2291009v.jpg

А за грим...зависи от дрехите :)

Biskfitka
11-30-2010, 16:45
Ние ще сме на домашно с приятели, както мин.година 8-) Миналата година си губих времето в прически,топиране,грим и т.н. и след 1 час не беше останало почти нищо..така е тая година по обикновена прическа и лек грим и готово 8-)

fuckme
11-30-2010, 16:49
^ най - добре второто (ако говорим за Нова година), защото съм 100 процента сигурна, че ще е пълно с набуклени мадами. :) После да разказваш за Дубай! :-)
Аз лично на Нова година смятам да бъда с дълъг пуловер (като рокля), с чорапогащник - черен, с кецове/боти, с едно колие дълго и ръкавици черни без пръсти с гривни... прическа не съм измислила, но трябва да се сдобия с останалото първо :D ако до тогава косата ми е станала по - дълга (в което силно се съмнявам, все пак един месец..), ще се накъдря, но сега както съм сравнително къса (почти до раменете) ми седи адски бухнало и гадно... :-o споделете и вие, май само аз се улях! :-D

meriLinka
11-30-2010, 17:55
^ най - добре второто (ако говорим за Нова година), защото съм 100 процента сигурна, че ще е пълно с набуклени мадами. :) После да разказваш за Дубай! :-)
Аз лично на Нова година смятам да бъда с дълъг пуловер (като рокля), с чорапогащник - черен, с кецове/боти, с едно колие дълго и ръкавици черни без пръсти с гривни... прическа не съм измислила, но трябва да се сдобия с останалото първо :D ако до тогава косата ми е станала по - дълга (в което силно се съмнявам, все пак един месец..), ще се накъдря, но сега както съм сравнително къса (почти до раменете) ми седи адски бухнало и гадно... :-o споделете и вие, май само аз се улях! :-D
видя ли някъде такива рокли? и на мен ми харесват

пфф.. нищо не съм мислила още
косата сигурно ще я изправя със фиби някакви
а грима..м.. спирала,може някакви сенки и/или молив и гланц

letmetellyou
11-30-2010, 18:01
Не знам.. ден като ден :) Не си правя нищо по- различно. :)

LoveHurT
11-30-2010, 18:04
Коледа и Бъдни вечер - съм със семейството, така че няма да се престаравам
за НГ/навън/ - грим, прическа, маникюр .. всичко ток и жица, колкото до дрехи още чакам да вкарат нови моделчета по сайтовете ии като харесам нещо направо поръчвам;)

galu6a
11-30-2010, 18:10
на коледа съм с наще на хижа там няма кво да го мисля за НГ още незнам къде ще съм ,но си взех една черна къса рокля,косата сиг ще е с обем и права ,защото накъдря ли се мн бързо е изправя ,купих си колие е гривна да роклята грима ще го измисля :)

rosencetooo
11-30-2010, 19:24
Идея си нямам все още , има цял месец до тогава :)

Paramour
11-30-2010, 19:32
Не знам къде и с кого ще бъда на коледните и новогодишните празници.. нямам идея с какво ще съм облечена.. ноо грим и прическа.. естествено 8-)

LipSy
11-30-2010, 20:19
Аз все още не съм се замисляла, обаче мисля, че няма да е нещо мнгооогооо различно! Обикновеният ми грим (сенки (бели, черни), черен молив, спирала, пудра, фдт)! Прическа все още не съм си избрала, но вече се насочвам към няколко и дрехите...и на представа си нямам! :-D

ПС.: Много интересна тема!!! :) :)

shanell1
12-01-2010, 10:56
LipSy много се радвам, че ти харесва темата..
някакси имам такова настроение и с вълнение обмислям и си организирам нещата, помислих, че и вие сте на тази вълна.. въпреки, че има още време
:-D

psych0
12-01-2010, 13:47
Идея си нямам все още , има цял месец до тогава :)

MaLty
12-01-2010, 15:13
Емии на Коледа ше съм с мама и сигурно ще бъда в естествения си вид 8-) На Нова Година ще се събираме сигурно,ии нямам представа с кфо ще съм 8-) Сигурно и аз с някфа дълга плетена туника ии клин/чорапогащник ии съответно боти/ботуши .. абе има време :D Грим сигурно обичайния,прическа ще си измисля до тогава 8-)

girl4eety
12-01-2010, 18:46
Не съм решила,а пък и не съм мислила.Още не знам къде ще съм на НГ.А пък на Коледа и на Бъдни Вечер с наще няма да е нещо по - различно от обикновено. :)
+1