PDA

View Full Version : Искам да си сложа обица



dinqta
11-30-2010, 15:22
Искам да си сложа обица на ухото и искам някой от момчетата който носи обица да ми каже дали много боли като ти дупчат ухото за колко време минава раната на ухото и тка нататък.. и също ако някой може да ми каже от къде да си купя такава обица или нз дали е обица ама както и да е http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://e-vestnik.bg/imgs/bulgaria/free_run_Dido-2.jpg&imgrefurl=http://e-vestnik.bg/7094&usg=__10fX-MKPHVoyld_po0afL9AGzv8=&h=503&w=600&sz=18&hl=bg&start=0&zoom=1&tbnid=kWn-KSnBfuk5aM:&tbnh=157&tbnw=182&prev=/images%3Fq%3Dobica%26hl%3Dbg%26biw%3D1280%26bih%3D 834%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=hc&vpx=994&vpy=120&dur=69&hovh=206&hovw=245&tx=93&ty=116&ei=oxX1TNeJLsSBOoyoneEG&oei=oxX1TNeJLsSBOoyoneEG&esq=1&page=1&ndsp=23&ved=1t:429,r:5,s:0

rns92
11-30-2010, 17:21
Имам 4 дупки на лявото и 3 на дясното ухо. Всички съм си ги правил сам. Болка няма, така че не се притеснявай. Обици можеш да си купиш от студиото, в което ще се пробиваш.

п.п. Заздравява напълно за макасимум 1 месец. Грижите не са толкова специални, просто трябва да се промиваш от време на време.

dinqta
11-30-2010, 17:57
Имам 4 дупки на лявото и 3 на дясното ухо. Всички съм си ги правил сам. Болка няма, така че не се притеснявай. Обици можеш да си купиш от студиото, в което ще се пробиваш.

п.п. Заздравява напълно за макасимум 1 месец. Грижите не са толкова специални, просто трябва да се промиваш от време на време.


а може ли да кажеш на колко години си защото аз съм на 14 и родителите ми са малко против решението ми ?

rns92
11-30-2010, 20:16
Аз съм на 18, но първата обица си я сложих на 16 мисля. Не съм сигурен.

ibojilow
12-01-2010, 07:37
Виж малък си още, точно на 14 и аз исках, но родителите ми не го одобриха и сега 2 години по-късно се радвам, че съм ги послушал.. Нещо което те не ми казаха, но аз си разбрах е, че ако не си си пичага, не се поддържаш добре и не се обличаш по-младежки и да си сложиш 5 обици е същата история.. Моя съвет е да изчакаш, пък и цял живот ще ти личи, че си имал обица, защото дупката зараства, но си остава малко белегче, но ти си знаеш. :)

rns92
12-01-2010, 14:37
http://www.vbox7.com/play:ec469f3e

insomnia3054
12-01-2010, 15:33
Първата дупка си пробих на 17, макар че исках да си сложа обица от 1-2 клас, ако не и по-рано. Спомням си как като бях малък адски ме беше яд, че бях момче и "нямах право" да нося обици като момичетата. Отделно майка ми и баща ми са адски консервативни относно подобни неща, пък и аз самият не исках да ме виждат в училище с обица (лични причини).
Та така се пробих тази лятна ваканция и супер много се изкефих от резултата. Една седмица след това си сложих и още една обица (над първата), сега обмислям и на някой хрущял.

Относно самата манипулация – както вече беше споменато, зараства напълно за макс 1 месец, препоръчително е през това време да не сваляш обицата, с която са те пробили. За промивки може кислородна вода 3%, също като ставаш всяка сутрин, преди да си ял или пил каквото и да е, намазваш мястото на обицата със слюнка (звучеше ми пълна простотия, но действа)

infern00
12-03-2010, 17:51
За момента имам една дупка на ухото и ходих да ме пробият още в 3 клас. Вече съм на 20 и мисля да си сложа още обици, но не съм го решил напълно.

DeleteThisAccount
12-03-2010, 21:35
Първата обица си я сложих в 4клас, сега съм на 15, сега мисля да си сложа хълка горе на хрощяла, но само мисля... :D

goblin0306
12-05-2010, 17:35
Аз имам обица на лявото ухо и 2 пирсинг-а на лявата вежда.

На ухото въобще не боли, след 1 седмица ще си забравил, че имаш обица там.

На веждата пък боли, но само по време на пробиване, което е 2-3 секунди. И то не е и кои знае ква болка.

За ухото ще отнеме част от секундата да те пробият, ако ще те пробиват с пистолет.

А относно дали наще са съгласни, аз не съм ги и питал, просто отидох и се пробих. Но това съм аз, така, че лично аз те съветвам да поговориш с тях и да ги питаш защо не трябва да си слагаш и какво лошо има в това (няма лошо всъщност, но ваще може да са старомодни). Ако пък толкова ти е мерак да имаш обица, а ваще категорично отказват, тогава изчакай да навършиш 18, намери си работа и бегай се пробивай и татуирай и квото щеш, няма да имат право на глас ако си пълнолетен и независим.

Deynna
02-02-2011, 10:29
Споко има един от зайците в мойто даскало-5 клас с две обици на дясното ухо така че няма от какво да се притесняваш

elenka3
02-02-2011, 11:00
как ще си слагаш обица.. ти добре ли си .. ??

elinkabe
02-02-2011, 11:18
ти наред ли си ... а ако ще си слагаш обица да е на лявото ако сложиш на дясното попринцип значи че си гей :D :D :D

n3zabrawiimaa
02-02-2011, 11:27
как ще си слагаш обица.. ти добре ли си .. ??

Момчето пита дали боли, а ти му отговаряш наред ли си?
Ах как мразя такива лапета, дето четат морално право..
И междудругото познавам много момчета, с обица, и им стои страхотно. ;)))))
И не боли, въобще даже.

DREAM95
02-02-2011, 11:50
Незнам за тоя пич ,но обмислям да си сложа една обица на топките. :wink: 8)

elenka3
02-02-2011, 11:54
как ще си слагаш обица.. ти добре ли си .. ??

Момчето пита дали боли, а ти му отговаряш наред ли си?
Ах как мразя такива лапета, дето четат морално право..
И междудругото познавам много момчета, с обица, и им стои страхотно. ;)))))
И не боли, въобще даже.

много ли е яко споредд теб момче с обица...
перфетна гледка..обица си слагатт само... гейчетата...

n3zabrawiimaa
02-02-2011, 12:32
как ще си слагаш обица.. ти добре ли си .. ??

Момчето пита дали боли, а ти му отговаряш наред ли си?
Ах как мразя такива лапета, дето четат морално право..
И междудругото познавам много момчета, с обица, и им стои страхотно. ;)))))
И не боли, въобще даже.

много ли е яко споредд теб момче с обица...
перфетна гледка..обица си слагатт само... гейчетата...


Всеки с вкуса си това ще ти кажа. ;]
И да, на някои им стои много яко.

elenka3
02-02-2011, 17:43
как ще си слагаш обица.. ти добре ли си .. ??

Момчето пита дали боли, а ти му отговаряш наред ли си?
Ах как мразя такива лапета, дето четат морално право..
И междудругото познавам много момчета, с обица, и им стои страхотно. ;)))))
И не боли, въобще даже.

много ли е яко споредд теб момче с обица...
перфетна гледка..обица си слагатт само... гейчетата...


Всеки с вкуса си това ще ти кажа. ;]
И да, на някои им стои много яко.

... да на някой гей .. що да не седи яко

extreme16
02-03-2011, 20:56
nqma li nqkoi koito da zatvorii ystata na taq elenka3 .. sig e nqkva kompleksirana ciganka baxxtii

elenka3
02-03-2011, 21:58
nqma li nqkoi koito da zatvorii ystata na taq elenka3 .. sig e nqkva kompleksirana ciganka baxxtii

комплексирана... моляя....
ужасс миличкияя .. мн изпростява..
циганка кога си ма виждалл бе...
да сии затварямм устата секи има мнение.. и си го казва..

FuckinGenious
02-04-2011, 00:16
не боли на ухото затова си слагай ако нямаш проблеми с ваще аз си сложих като бях на 5-6 години обица на ухото като бях на 14 исках на устната но наще не ми позволиха и затова да ги ядосам вместо обица на устната си татуирах рамото

Iron4o
02-04-2011, 01:03
Това е или обеца, или флеш, но съм по-склонен да повярвам, че е флеш. :) Ами имал съм над 13 пиърсинга, но в момента съм само с 4. :) Таа... за болката не се притеснявай, но си намери някой, който да знае какво прави като те дупчи. :) Слагай си флеша и не се притеснявай ! :) Аз, лично, съм фен на пиърсинга и татуировките и имам и от двете. :) На мекото на ухото няма какво толкова да ти стане дори и тоя, дето те дупчи да сгреши ;) Иии давам бас, че като си сложиш обеца ше искаш да си направиш и татуировка :D :P .

DREAM95
02-05-2011, 10:47
nqma li nqkoi koito da zatvorii ystata na taq elenka3 .. sig e nqkva kompleksirana ciganka baxxtii
Братле използвай кирилица!

n3zabrawiimaa
02-05-2011, 13:59
nqma li nqkoi koito da zatvorii ystata na taq elenka3 .. sig e nqkva kompleksirana ciganka baxxtii

комплексирана... моляя....
ужасс миличкияя .. мн изпростява..
циганка кога си ма виждалл бе...
да сии затварямм устата секи има мнение.. и си го казва..


Комплексарка.
Може да не си циганка, но по начина ти на писане си ПЪЛНА селянка.
То е хубаво да си имаш мнение, ама твоето ш*бано мнение на момчето няма да му помогне. ;]
И да ти кажа, че не е готино да повтаряш букви.
Селянка.

extreme16
02-05-2011, 20:52
nqma li nqkoi koito da zatvorii ystata na taq elenka3 .. sig e nqkva kompleksirana ciganka baxxtii

комплексирана... моляя....
ужасс миличкияя .. мн изпростява..
циганка кога си ма виждалл бе...
да сии затварямм устата секи има мнение.. и си го казва..


хм..първото което е..не съм миличкия o.o ЯСНОо!!
По начина ти на писане и на говорене ми приличаш на някоя комплексирана 12-13 годишна пикла, която постоянно бива обект на подигравки!!!
Не ти е мястото в този сайт, не си забавна или пък още по-малко нещо повече от всички останали, за каквато явно се взимаш.
Понякога е по-добре да си спестиш мнението от колкото, чрез него да покажеш колко си ограничена и задръстена!!! Приеми всичко като обида!!
А по темата..иска ли питане,, щом ти харесва, слагай си!! На мен лично идеята ми допада ;]]

alkata99
02-05-2011, 21:29
Моето първо продупчване беше на 2 години

xoxi
02-05-2011, 22:01
Въобще не боли. Може да ти се загрее ухото само 8-)
Такива обици като на снимките има почти във всеки магазин за такива джунджурийки.
За по-специални грижи не мога да ти кажа. Аз моите нищо не съм им правила. Само понякога, когато се сетя с кислородна вода промивах и проблеми никакви не съм имала.

Съветвам те обаче да почакаш поне още 1-2 години и после ако все още искаш дупка на ухото, отиди и си направи.
Пък и за мен лично на 14 години, момче с обица е леко глупаво.

elinkaa3
02-06-2011, 21:01
nqma li nqkoi koito da zatvorii ystata na taq elenka3 .. sig e nqkva kompleksirana ciganka baxxtii

комплексирана... моляя....
ужасс миличкияя .. мн изпростява..
циганка кога си ма виждалл бе...
да сии затварямм устата секи има мнение.. и си го казва..


Комплексарка.
Може да не си циганка, но по начина ти на писане си ПЪЛНА селянка.
То е хубаво да си имаш мнение, ама твоето ш*бано мнение на момчето няма да му помогне. ;]
И да ти кажа, че не е готино да повтаряш букви.
Селянка.


извинявай много ни ти се пишеш n3zabraviimaa а пък казваш че повтарянето на думи не е яко .... а ти тогава защо го правиш а обясни ми .... ??? аз съм на мнението на elenka3 защото наистина имам приятели с обеци но чесно казано са пълни педалчета и то по мнението на всички ... тъй че.... :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097

n3zabrawiimaa
02-07-2011, 11:37
nqma li nqkoi koito da zatvorii ystata na taq elenka3 .. sig e nqkva kompleksirana ciganka baxxtii

комплексирана... моляя....
ужасс миличкияя .. мн изпростява..
циганка кога си ма виждалл бе...
да сии затварямм устата секи има мнение.. и си го казва..


Комплексарка.
Може да не си циганка, но по начина ти на писане си ПЪЛНА селянка.
То е хубаво да си имаш мнение, ама твоето ш*бано мнение на момчето няма да му помогне. ;]
И да ти кажа, че не е готино да повтаряш букви.
Селянка.


извинявай много ни ти се пишеш n3zabraviimaa а пък казваш че повтарянето на думи не е яко .... а ти тогава защо го правиш а обясни ми .... ??? аз съм на мнението на elenka3 защото наистина имам приятели с обеци но чесно казано са пълни педалчета и то по мнението на всички ... тъй че.... :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097

Айде да не ми показваш среден пръст да не ти кажа къде да отидеш. ;] И потребителското ми име ще си го пиша както си искам, ти каква си, че да ми казваш, айде пътя. Не ме занимавай.

Iron4o
02-07-2011, 12:54
Ами за вашия спор мога да ви помогна :D който иска моя снимка да ми пише. :) пък... след тва може да прецени дали е гейско да имаш обеца... Аз, лично имам 4 :)