PDA

View Full Version : ежедневни прически за училище



mee3
11-30-2010, 15:08
Здравейтее ... в тазии темичкаа поствайтее,обяснявайте,каз вайте как ходите на училищее (с каква прическа) ... давайтее тук съвети,питайте и т.н.. ... като за началоо кажетее как отивате на училищее и ако можее за менн кажете http://i2.squidoocdn.com/resize/squidoo_images/590/draft_lens6659362module58912042photo_1253721912tee n_updo.jpg ,чее ми е мнгоо интересноо :)

vagarious
11-30-2010, 15:13
Eеее имаше такава темаа ..

mee3
11-30-2010, 15:15
Eеее имаше такава темаа ..

мм съжелявамм .. ако можи да ми дадете линк към другатаа защото аз не намерих ноо като ми дадетее ..

vagarious
11-30-2010, 15:28
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=366920&highlight=%EF%F0%E8%F7%E5%F1%EA%E0

Само тази отговаря най-точно на темата ти, но в търсачката напиши "прическа" и ще излязат цели 9 страници!Все нещо може да ти свърши работа .......

mee3
11-30-2010, 15:30
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=366920&highlight=%EF%F0%E8%F7%E5%F1%EA%E0

Само тази отговаря най-точно на темата ти, но в търсачката напиши "прическа" и ще излязат цели 9 страници!Все нещо може да ти свърши работа .......

мерсии :-)

LipSy
11-30-2010, 20:22
Ами аз обикновено съм с пусната коса и си защипвам с една шнолка кичури от косата отгоре на главата и се изправям! Нямам време за нещо по-специално! Понякога си правя вафлички или къдрички с машата, обаче още от предната вереч преди да си легна и после ги пръскам с лак за коса! :)

xKiFlAxx
11-30-2010, 22:12
Ами аз си сплитам си косата на две ... в смисъл права я на две плитки :oops: Пък бретона си вдигам нагоре с една фиба и го захващам :oops:

n3zabrawiimaa
12-01-2010, 06:10
Ами аз си сплитам си косата на две ... в смисъл права я на две плитки :oops: Пък бретона си вдигам нагоре с една фиба и го захващам :oops:

Уоу тъпа кифло. :D Ако така ходиш всеки ден.. :razz: Като пълна загубенячка. :D :D Ако беше някаква по-така яка мацка, щеше да ходиш най-малкото с пусната коса. :razz:

А пък иначе по темата.. аз най-често ходя с пусната коса с много лак за косата (не за обем, ами за да може да седи назад косата, без фиба). Но и се случва да ме мързи и да се вр1звам. :D

ri41
12-01-2010, 15:00
аз съм маниачка, не харесвам косата си в естествен вид, или я изправям, или топирам и изправям само бретона, понякога по-начупена с пяна, но необработена не излизам от дома(приличам на рунгел) 8-) ако ме мързи я връзвам, може и на кок, но най-вече топирана ми харесва, а ако е и изправена още по-добре

SkyEatsAirplane
12-01-2010, 15:07
Ами аз си сплитам си косата на две ... в смисъл права я на две плитки :oops: Пък бретона си вдигам нагоре с една фиба и го захващам :oops:

Уоу тъпа кифло. :D Ако така ходиш всеки ден.. :razz: Като пълна загубенячка. :D :D Ако беше някаква по-така яка мацка, щеше да ходиш най-малкото с пусната коса. :razz:

А пък иначе по темата.. аз най-често ходя с пусната коса с много лак за косата (не за обем, ами за да може да седи назад косата, без фиба). Но и се случва да ме мързи и да се вр1звам. :D
УуУ кИфЛо
след 2-3 години щи опада косата с тоз лак всеки ден
наздраве :lol:

xKiFlAxx
12-01-2010, 15:31
Ами аз си сплитам си косата на две ... в смисъл права я на две плитки :oops: Пък бретона си вдигам нагоре с една фиба и го захващам :oops:

Уоу тъпа кифло. :D Ако така ходиш всеки ден.. :razz: Като пълна загубенячка. :D :D Ако беше някаква по-така яка мацка, щеше да ходиш най-малкото с пусната коса. :razz:

А пък иначе по темата.. аз най-често ходя с пусната коса с много лак за косата (не за обем, ами за да може да седи назад косата, без фиба). Но и се случва да ме мързи и да се вр1звам. :D

Абеееееееее я млъкни като не си ме виждала кво пишеш :-x загубенячка ще пише
С мен не може да се сравняваш и мериш щото си под мен и
така се харесвам и така хода..пък и ми ходи мн както сплетена така и пусната коса! а и така както хода на у-ще си е училищна прическа.

n3zabrawiimaa
12-01-2010, 17:11
Ако лака е качествен, косата няма да опада..като незнаеш, не пиши! :)

Ами ти пък кифла такава ти къде си ме видяла,за да знаеш че си повече от мен. :razz: :razz: хуахахуахаххаай много си надъхана пусни твоя снимка... щото от всичките ти постове които съм чела, май си на9 най-ного 10. :razz: :razz: :razz: :razz:

katericArofl
12-01-2010, 17:19
тии с къдрЕвата коса... не спори
аз ходя с вързана коса или защипвам някой кичур наляво, надясно :lol:

LaffyTaffy
12-01-2010, 17:30
Пффф качествения лак не увреждал косата.. и кой лак е качествен според тебе ?? Тия на шварскоп.. дето са по 10 лв макс?? :lol: Тва е само химия качествен, некачествен все ти вреди на косата.

Punisherrr
12-01-2010, 17:36
стига толкова