PDA

View Full Version : Ако някой знае нека каже



littlegirl91
11-30-2010, 16:41
Здравейте,може би е имало вече такава тема,но аз искам да пусна нова такава!Някой имал ли е проблем с напълняването?И ако да знае ли как освен с повече ядене както казват всички...аз ям доста хапвам всичко не се ограничавам...на 19 години съм и съм 172,а тежа 49 кг...тези кг са малко,вече не мога да се гледам толкова съм слаба...отвсякъде слушам леле колко си слаба леле ще се счупиш...омръзнало ми е депресирам се страшно много....Ако знаете нещо ефикасно,което например е помогнало на вас или на ваш познат моля споделете!Благодаря :) :-)

Evie
11-30-2010, 16:46
Най-доброто решение е да отидеш при диетолог, за да ти изготви подходяща диета :) Все пак диетите не са само за отслабване, така хем ще се храниш здравословно, хем ще имаш фигурата, която искаш. :)

littlegirl91
11-30-2010, 17:38
Мн ти благодаря,че се отзова толкова бързо :-) :-) не съм се замисляла за диетолог .. :oops:

lovemirkoo
11-30-2010, 17:50
Аз имам същия проблем затова ще следя темата.Иначе това което мога да ти кажа е повече млечни продукти,яйца,но да не е много често за да не получиш хранително натравяне,ядките също са калорични,плодове и да се храниш най-малко 4 пъти на ден.Например закуска,обяд вечеря и да има 1-2 междинни хранения с някой плод.Хубаво ще е ако спортуваш или ходиш на фитнес, за да наптрупаш и мускулна маса(не да станеш корава).
Успех :)

ledenakrasota
11-30-2010, 19:31
Няма какво са следите,ако сте над 1,70 с такива кила.
Организмът не може изведнъж да наддате,защото дълго време(сигурно години) си е било в тези граници-под 52кг(ако си била де,давам го за пример).Ако рязко напълнееш,няма да ти свърши работа,защото няма да ги задържиш.
Затова си отиди на диетолог. :)

lovemirkoo
11-30-2010, 20:39
Няма какво са следите,ако сте над 1,70 с такива кила.


аз съм 160/161,43 кг и съм на 17.Определено имам нужда да напълнея

ledenakrasota
12-01-2010, 15:04
Няма какво са следите,ако сте над 1,70 с такива кила.


аз съм 160/161,43 кг и съм на 17.Определено имам нужда да напълнея

Точно,затова няма какво да чакате,а действайте-диетолог.

littlegirl91
12-02-2010, 09:57
lovemirkoo За хапването си хапвам доста...нооо не ми личи ям и плодове,а за спорта единствените ми движения са когато съм на работа,защото съм сервиторка и от време на време барманка а заведението в което работя е на два етажа и постоянно съм нагоре надлу по цял ден...това не е спорт а изтощение и имам куче,което разхождам всеки ден....нз ако трябва и на фитнес да ходя аз ще се скапя...сега и уча и работя...и направо е ужасно...смятам д напусна работа януари,за да се отдам на ученето и да мога да вляза тази година където искам,....а не където ме приемат и така може би тогава ще се опитам да осъеществя това със спортуването..Но идеята за диетолог не трябва да я пропускаме не мислиш ли?.. Целувки на вс :-)

littlegirl91
12-02-2010, 10:01
:-) :-)

fuckme
12-02-2010, 11:38
отиди на диетолог, разхождай кучето и тичай с него и готово.