PDA

View Full Version : Аз го искам,но е със нея..Не знам как да постъпя!



kamiinkkaa
11-30-2010, 17:41
Така..Историята ми е такава-преди една година едно момче искаше да сме заедно.Аз също го харесвах,но все още бях влюбена в бившия си.Таа тръгнахме,но нищо не се получи и скъсахме.След време пак тръгнахме,но нещо все ми ставаше и изведнъж сспирах да го искам.Скъсахме,после съжалявах.Цяло лято се забивахме,закачахме се и т.н.т.Септември той тръгна с една приятелка,на мен ми беше гадно,но не много.Ходиха няколко седмици и скъсаха.После той ми се обясняваше,че тръгнал с нея само,за да види как ще реагирам,че гледал нея и виждал мен и такива.Аз му бях адски ядосана,харесвах го,но от инат не тръгнах с него.Писахме си няколко месеца,бяхме пред тръгване,но той тръгна с една от най-добрите ми приятелки.Надявах се да скъсат бързо,но ходят вече един месец..Вчера му споделих какво чувствам към него,казах му,че вече съм забравила другия,но той ми каза,че за сега можем да сме само приятели.Не го понесох добре,стана ми супер гадно,отидох в банята и си написах неговото име на ръката ми..Вече си пишем,но само като приятели.Какво да правя..?Ако той скъса с нея и аз тръгна с него ще я загубя като приятелка,а наистина не искам,много я обичам,макар и тя никога да не ми го е казвала.А пък него адски много го искам..Моля ви,дайде ми съвет...

SemperFidelis
11-30-2010, 17:45
Остави ги на мира... порасни.

DeVilTerroR
11-30-2010, 18:54
Първо вземете разберете какво искате. Тръгвате и късате 10 пъти, тръгва с най-добрата ти приятелка ся го искаш още повече. Без да се обиждаш ама точно като някакви деца. Като му омръзне играчката я хвърля пък, като му я вземат реве за нея.

FuckedUp
11-30-2010, 19:11
Тъпо пуберче. Порастни.

AnzaRe
11-30-2010, 19:19
Не се занимавай с глупости!

sedefchoto
11-30-2010, 19:25
.Не го понесох добре,стана ми супер гадно,отидох в банята и ...и очквах някво самонараняване и -
си написах неговото име на ръката ми и ме разби.По темата играете си на котка и мишка спрете и пораснете.

Neftochimic
11-30-2010, 19:27
кофти...
личи си, че не знаете какво искате...

Stotii
11-30-2010, 19:35
Не сте изпили достатъчно НЕСКУИК, че да мислите за любов ....

jghgh
11-30-2010, 21:27
Аз му бях адски ядосана,харесвах го,но от инат не тръгнах с него.
По-скоро си искала да ти ходи след гъза.

Ти защо го искаш? За да ти обръща някой внимание ли?
Бъди малко по-сериозна и отговорна към чуждите чувства, не мисли само колко удовлетворена ще се чувстваш, ако той отново те харесва, мисли и за него. Та ти през цялото време не знаеш какво искаш - хем го харесваш, хем не, уж го харесваш малко и не ти е кой знае колко гадно за него, после го харесваш много и не знаеш к'во да правиш.

Бъди честна пред себе си и пред него
Каква е причината той да ти е толкова интересен?
Непокорен връх?
Нещо, което ти убягва?
Имаш желание някой да ти обръща непрекъснато внимание, обаче не можеш да го допуснеш до теб, защото нямаш искрено привличане към него?


И ако толкова го харесваше, нямаше все да си намираш причини да не си с него.
Любовта не е такава. Любовта не си намира оправдания, а действа.

Бъди честна пред себе си и него и не върши необмислени постъпки колкото да подхраниш егото или да не си сама, а после от скука пак да го отрежеш.

В случай че наистина си влюбена и младежът не е вече тотално отчаян от теб, едва ли ще ти е трудно пак да го прикоткаш към себе си.
Тук въпросът е обаче имаш ли наистина ти нужда от това или е просто емоционален каприз, който е породен от всичко друго, но не и искрена любов..