PDA

View Full Version : "Обичам те"- кой на кого



galu6a
11-30-2010, 17:52
кой каза първи "обичам те"? след колко време? по какъв начин? другия как реагира?

letmetellyou
11-30-2010, 17:57
Когато му дойде времето. Когато наистина се чувства. Няма определен период след който трябва да кажеш "Обичам те". Ето заради такива въпроси и хора се изтъркаха и изхабиха тези думи :).

galu6a
11-30-2010, 18:06
Когато му дойде времето. Когато наистина се чувства. Няма определен период след който трябва да кажеш "Обичам те". Ето заради такива въпроси и хора се изтъркаха и изхабиха тези думи :).

е мн ясно ,че когато почусташ люовта и обичта тогава ще я кажеш е ,а не на първата седмица просто искам да спозелетие вашите първи думи как се почуствах как стана :)

SuNsEt
11-30-2010, 18:06
Пф...аз на сегашния не мисля да му го казвам ...и двамата знаем,че не се обичаме,а и за него всичко е "въпрос на време".

Много му здраве. 8-)

bebchoOoOoOo
11-30-2010, 18:38
Той ми го каза първи.. Бяхме у един негов приятел на Нова година и лежахме на едно легло, аз бях пияна, той не чак толкова. И ей-така изведнъж ми го каза.. Аз се опулих ей така :shock: и казах "К'воо?" - и той - "Ми к'вото чу" .. После ми обясни, че от доста време е искал да ми го каже, но все не е събирал смелост.. Не звучи особено романтично, но сега като се сетя ми става много мило.. :smt007 Аз му го казах месец по-късно, защото през това време нещата бяха малко сложни (с бившия ми и т.н., разказвала съм историята) и исках да съм сигурна.. Пак си лежахме на леглото, само чe у нас.. На него нещо му беше сдухано, и аз му прошепнах на ушенце "Обичам те" .. Той направо се просълзи и после прекарахме много хубава вечер, мацахме се с боички като малките деца :D .. Ех, любов... :-)
P.S. Аз малко се поотплеснах.. :grin:

experiment_m
11-30-2010, 18:46
Не помня точно кога е първия път когато сме си казали обичам те със сегашната ми приятелка. Но определено не мисля, че това е някаква кой знае каква дума. Важното е отношението между двама души, а не това какво сме си казали...

Neftochimic
11-30-2010, 19:57
кой каза първи "обичам те"? след колко време? по какъв начин? другия как реагира?

аз на теб...? може ли..? ;д

cherinka
11-30-2010, 20:22
аз съм потресена. точно на втория месец ми каза "обичам те", аз възкликнах баш "бреййййй" и му стана гадно.
много съм потресена, все още не вярвам на случилото се, некво нереално ми е.

пък аз веднъж му казах "обичкам те", тва на третия месец, понеже исках да ми свърши една услуга и трябваше да се подмажа по некъв начин 8-)

taffy
11-30-2010, 22:41
Ами той ми го каза първи .. Някъде месец след като тръгнахме .. Беше.. гръм от ясно небе .. И то по телефона .. "ии .. обичам те" .. ".. .. .... емии... добре ... " :booooomb:
За мен беше рано, исках да съм сигурна, когато му го кажа.. 2 седмици, до месец по късно .. :)

TheBeliever
12-01-2010, 12:27
Аз му го казах първа, той ми отговори " и аз теб... много". Всичко беше един голям филм - преди това се бяхме скарали, аз му се сърдех, наговорихме си много неща и когато накрая през сълзи се извинявахме един на друг думите просто ми се изплъзнаха. Не помня точно от колко време бяхме заедно, може би 9-10 месеца.

antifashionshit
12-01-2010, 20:04
не си падам по тия думички. коварни са.

scanadal
12-02-2010, 14:24
Той ми го каза първи.Беше на именния му ден,аз му бях направила една изненада от която той се просълзи.Имахме връзка от 4 месеца и в него ден си лежахме утях гушнати и той ме погледна в очите и каза "Обичам те".Аз не знаех как да реагирам само гледах ето така :shock:
После се стреснах,след като осъзнах какво ми е казал.Но и аз му го признах преди няколко седмици,беше ми много трудно да се сдържам.Сега направо съм се "отпушила" 8-) иии му го казвам доста често.

sexa_na_kompleksa
12-02-2010, 15:30
Той пръв ми каза, че ме обича. Тогава бяхме от два месеца заедно, но имаме дълга история двамата, та затова си беше тъкмо навреме. (: Бях много изненадана като ми го каза, изобщо не очаквах, но малко след това се освестих и му казах, че и аз го обичам. (:

Stotii
12-02-2010, 18:54
Нямаше ли подобна тема допреди седмица някаде със 6 или 7 страници отговори !?