PDA

View Full Version : Изневяра под въздействие на алкохол



christina98877
11-30-2010, 18:53
Здрваейте на всички :) Имам едно въпросче.. бихте ли простили на приятеля/приятелката ви ако под въздействие на алкохол прави секс с друг/друга.. бихте ли приели извинението му/й ако наистина го/я обичате и смятате ли , че алкохола би бил просто оправдание за изневярата ?

Korrnyy
11-30-2010, 19:16
Не бих простила.

AnzaRe
11-30-2010, 19:26
Няма как просто дори и да си на пияна глава да не се замисляш какво би станало....
Аз като се напия знам какво да правя кротувам или се смея с приятелите ми не се поддавам на такива...
Не не бих не за друго...защото ще ми стане гадно,а пък става още повече гадно ако тя не ми каже... но и в двата случая не бих простил дори и да я обичам с всичкия си!!!
Това е нещо много брутално,независимо дали си под действие на алкохол.. и други такива....
Това което ти е казвал/а .че те "Обича" става безсмислица... вижда се,че преди да пие не се замисляла за последиците...

zority7
11-30-2010, 19:30
Не бих простила,дори и да казва,че съм всичко за него,да е мислил :)

rali4ka1
11-30-2010, 19:34
Никога.Кой му/и е наливал в устата?

Spikeey
11-30-2010, 19:38
Алкохола не е никакво извинение.

FAVORITE
11-30-2010, 20:51
Не , не бих. :)

iffey
11-30-2010, 21:04
Колко трябва да е пиян, че да забрави че има приятелка? Не бих му простила..!

GreenFairy
12-01-2010, 04:38
Един единствен път съм изневерявала и то на бившият ми приятел и знам какво е положението. Не бих простила защото знам, че алкохола не е извинение. Знам, че алкохола просто ти помага да се отдадеш на желанието и напълно (или поне на 90%) осъзнаваш какво правиш. Не бих простила изневяра и не бих изневерила отново, защото знам какво е чуството после и то въобще не е приятно. Ако искаш секс, прави го с гаджето ;)

dimitar_ak
12-01-2010, 06:07
Алкохола сваля задръжките, но не той предизвиква желанието. Оправданието с алкохол е същото като да кажеш "не е както изглежда" като те хванат на калъп.

PaChanGa_GiRl
12-01-2010, 06:14
Да, бих простила, зависи от ситуацията.

Justify
12-01-2010, 07:38
Алкохола не е никакво извинение.

Точно така!!!!

indigo0lady
12-01-2010, 08:58
Алкохола сваля задръжките, но не той предизвиква желанието. Ако се е стигнало до там, че да ми изневерява, значи много преди това нещо във връзката се е пропукало. И щом сме били още заедно, докато се е стигнало до изневяра, значи точно тогава изневярата би ми била последния проблем...

rosencetooo
12-01-2010, 09:05
Алкохола сваля задръжките, но не той предизвиква желанието. Оправданието с алкохол е същото като да кажеш "не е както изглежда" като те хванат на калъп.Много точно казано :)

dPa3HuTeJl
12-01-2010, 11:38
НИКОГА не бих простил какъвто и да било вид изневяра,това е супер гадно МЕКО казано... ако ще ми изневерява и бия шута и това е , колкото и да я обичам...

littledolly
12-01-2010, 12:36
не съм попадала в такава ситуация да решавам да простя ли или не изневяра.. затова не мога да знам и как ще реаргирам.. няма да ми е приятно определено, но ако има логично обяснение, бих простила.. всеки е човек и всеки прави грешки..

LoveHurT
12-01-2010, 22:24
колкото и да е пиян, щом е тръгнал да е*е знае кво прави и с кого..
тъй че не

juveteam
12-02-2010, 15:38
Алкохола не е никакво извинение.
Попринцип не е чак така, но не мисля, че ще простя, а и това зависи колко ще обичаш партньора си, защото някои много обичат партньора си и му прощават, но така става, че и тя/той изневерява и става мани-мани.

TeenMroblemm
12-02-2010, 21:42
ще ги измандръсам и двамата едновременно

bieberlover2
12-02-2010, 21:44
абе ако алкохолът е български...всичко е простено!!!!

golf_5_r32
12-03-2010, 10:03
Това означава, че недай се боже се надруса може да пусне на всеки срешнат по улицата. Това въобще не е нормално и да няма да и простя :) Говори, че с мен е само за ей така да замаже положението

MeriJein
12-07-2010, 19:56
Не ,не бих простила..няма значение алкохола..това е най-тъпото извинение ,с което много хора си служат..

miShle
12-07-2010, 20:10
Правиш го защото си го пожелал ... не защото си бил пиян... колкото и да си пиян знаеш какво правиш... ако опавданието ти е че си бил толкова много пиян чак не помниш тогава не мисля че ще си особено годен да правиш секс.. така че ...

Nadislawaa
12-08-2010, 08:46
колкото и да е пиян, щом е тръгнал да е*е знае кво прави и с кого..

+1 :)

Не не бих простила.. колкото и да го обичам и да давам всичко за него.. не бих простила :) :)

krissy7
12-16-2010, 20:47
Не знам и аз ... предполагам , че не бих , ама дано не изпадам в такава ситуация ..... :booooomb:

Bastard
12-20-2010, 10:18
Изневерявам всяка божа вечер :smt001 :-({|=

NomNomNom
12-20-2010, 11:17
Все ми е тая какво прави, е поне може да ме извести за такова нещо.
Нямам намерение на никого да се бъркам , както на мен никой не е посмял и дума да ми каже.
По-важно е човека да си гледа децата, семейството , работата . С когото иска да спи инак .
Инак, преди бях голямо врещяло, бившия(една от двете ми дълги връзки, 2г. и 6м.) ми беше в две редици постоянно строен. Ама накрая ми писна от кучешки/мекотелски истории и приключихме.
И сегашния стана мекотело (да не говорим за междинните, почти не съм хващала мъж не-мекотело), ама съм го инструктирала да не ми обръща внимание.
Иначе съм изневерявала, но не ги взимам тези неща навътре , както и близките ми - свикнали са ми .

Hilary_
12-20-2010, 13:47
хаха .. т'ва е едно от най - тъпите оправдания, които момче може да измисли!! .. колкото и да го обичам НЯМА да му простя при никакви обстоятелства!! ..

Да е мислил с горната глава!! .. :wink:

kiki1991
12-20-2010, 14:09
хаха .. т'ва е едно от най - тъпите оправдания, които момче може да измисли!! .. колкото и да го обичам НЯМА да му простя при никакви обстоятелства!! ..

Да е мислил с горната глава!! .. :wink:

++Aпсолютно!!!И аз не бих простила ко ще да се е напил и да са го изнасилили едва ли не...Човек колкото и да е пиян винаги тря знай кво прай и с кой....така че това не е оправдание.Само прекалено глупави,наивни,и слабомислещи жени биха го приели за оправдание!!!

Gadinchica
12-20-2010, 16:16
Хехе, бил пиян, незнаел къде се намира, незнаел какво прави.. Ама иначе знае пътя до вкъщи, няма да спи на улицата я :) Това е най-глупавото оправдание - "Бях пиян".
Не бих простила.

Bastard
12-20-2010, 16:21
Божествено е да се прощава жениии. ЩЕ НИ ПРОЩАВАТЕ щом ни обичате :D вие прощавате, ние изневеряваме, вие прощавата ние изневеряваме и такаа :D :D

s40t4
12-20-2010, 16:45
Бог прощава, аз не... :D

Изневерила ли е еби я у гъза... не е единствена.. а и сега така стане, че повечето са ..... :o

Hilary_
12-20-2010, 20:14
Божествено е да се прощава жениии. ЩЕ НИ ПРОЩАВАТЕ щом ни обичате :D вие прощавате, ние изневеряваме, вие прощавата ние изневеряваме и такаа :D :D
колко си заблуден просто .. НЕ Е РЕАЛНО!! :wink:

Slawi92
12-20-2010, 20:49
Алкохола не е оправдание!!!

GossipGirl89
12-20-2010, 20:57
Не, не бих простила. Изневерите са ми едно от най-омразните неща и може би единственото, за което на 101% твърдя, че никога не бих простила. Няма значение дали е под действието на алкохол или в трезво състояние, дали го и искал или не и изобщо - никакви обстоятелства не биха ме накарали да си сменя решението, без значение колко обичам въпросния човек :)

xoxi
12-20-2010, 21:30
Да е мислил с горната глава!! .. :wink:

Мисля, че това е първото ти мнение, с което съм напълно и 100% съгласна.

amk933
12-20-2010, 22:24
Да, бих простил изневярата, породена от нетрезвеност...и ще очаквам същото от жена ми.

Аз мисля така:
Колкото и да се лъжем колко е красив и розов днескашния свят, истината е, че изневери се случват и сигурно 80% от хората са го правили поне веднъж. (Колко са си го признали е друга тема.) Така че предпочитам да дойде и да ми го каже и да е заради алкохол отколкото заради чувства...те така.

И не изключвам и аз да го направя.

А сексът за една нощ без чувства не е изневяра в истинския смисъл на думата. Изневярата е нещо съзнателно, умишлено и най-вече търсено. Тя е изход от една несполучлива връзка. А инцидентът не отговаря на нито едно от тези условия.

SunShinePearl
12-20-2010, 22:57
Няма да му простя напивала съм се и ми се е искало но знам че после ще съжалявам и просто си казвам обичам го и няма да го нараня така.И затова за мен това не е оправдание

gret4ety
12-21-2010, 08:18
Хахаха то аз ако го видя да се целува само с друга, та дори и да е пиян на свиня, никога не бих м простила. Апък да не говорим за секс, вечее... :lol:

krem4et0
12-21-2010, 10:35
При никакви обстоятелства не бих простила изневяра на този етап от връзката ни. Мимолетно, алкохол...не ми пука. За мен е нещо непростимо.

RoSKo0o0
12-21-2010, 12:23
Не, естествено... к'во ме интересува дали е бил алкохол, трева или наркотици. Изневярата си е изневяра ;)

mir4eto93
12-21-2010, 18:13
Не бих му простила :( Ако се случи аз да изневеря ( по не знам си какви причини ) също няма да очаквам той да ми прости. Макар че много по-гадно от това да дойде да ти каже тъй тъй напих се нали, е да го хванеш и да разбереш, че не е за първи път. Е това вече си е е*ало майката. :?

amk933
12-21-2010, 18:34
Значи предпочитате половинката ви да ви лъже в очите всеки ден и да не ви го казва, вместо да си признае грешката и да продължите напред? :-o

Защото всеки, ако го направи, може да го стори незабележимо...още повече, ако е за една вечер с малко познат човек, с когото не поддържа никакъв контакт след тая случка.

Аз по-лесно бих простил призната лъжа, отколкото с години пазена.

MiMcHeToOo
12-21-2010, 18:51
Ако човекът значи много за мен бих му простила, да.

gLypChenCee
12-21-2010, 18:56
Не искам и НЯМА да простя.

blackseee
12-21-2010, 19:04
ц.. не бих :(

straus
12-22-2010, 10:48
за изневярата прошка няма, как ще я целуна по тая устата която е била не знам си на кой на пишката :smt093

Serendipitys
12-22-2010, 11:08
Не зная как бих реагирала и постъпила, не зная дали бих простила. Аз лично съм на мнение, че подобни неща се случват (за жалост). Човек не може да бъде цял живот с един единствен партньор. В никакъв случай не оправдавам, но поради различни причини някой някога прави грешка - при употреба на алкохол, след скандал и т.н. Най-важното е той да ми признае, че е изневерил, а не да го научавам от други хора. Трудно е човек да се пребори с подобен проблем, защото се губи доверието. А без доверие - няма връзка. Лошото е,че то се гради дълго и трудно, а е нужна само една малка грешка, за да се разруши.

rali4ka1
12-22-2010, 20:38
Значи предпочитате половинката ви да ви лъже в очите всеки ден и да не ви го казва, вместо да си признае грешката и да продължите напред? :-o

Защото всеки, ако го направи, може да го стори незабележимо...още повече, ако е за една вечер с малко познат човек, с когото не поддържа никакъв контакт след тая случка.

Аз по-лесно бих простил призната лъжа, отколкото с години пазена.
Щом го е направил/а един път ще го направи и втри и трети и десети път.След като не може да само с мен значи не е за мен.От къде да знам дали не е бил/а с някоя спинозна сифилистична и триперозна кучка и дали е бил/а с балон.Ако твоята половинка ти лепне нещо без дори да подозира това дали ще и простиш?Какво като ти е казала?Дай да ти кажа че съм ти кръшнала и после докторите да ти кажат и че съм ти лепнала спин.Дали ще ти е гот?Не вярвам.

amk933
12-22-2010, 21:03
Значи предпочитате половинката ви да ви лъже в очите всеки ден и да не ви го казва, вместо да си признае грешката и да продължите напред? :-o

Защото всеки, ако го направи, може да го стори незабележимо...още повече, ако е за една вечер с малко познат човек, с когото не поддържа никакъв контакт след тая случка.

Аз по-лесно бих простил призната лъжа, отколкото с години пазена.
Щом го е направил/а един път ще го направи и втри и трети и десети път.След като не може да само с мен значи не е за мен.От къде да знам дали не е бил/а с някоя спинозна сифилистична и триперозна кучка и дали е бил/а с балон.Ако твоята половинка ти лепне нещо без дори да подозира това дали ще и простиш?Какво като ти е казала?Дай да ти кажа че съм ти кръшнала и после докторите да ти кажат и че съм ти лепнала спин.Дали ще ти е гот?Не вярвам.

Чакай, чакай, чакай...

Точно това е още едно от нещата. Ако знае, че няма да я зарежа, като ми каже, че е била с друг, защото е била пияна, има много по-голям шанс да сподели с мен по-рано и така да не се стигне до там, че да ми лепне нещо...сиреч, например, да се изследва преди пак да си легне с мен.

Много ясно, че няма да ми е гот, ако ми лепнеш СПИН. Точно за това предпочитам да не криеш изневярата от мен. Или пък да разбера, че си ми изневерила (било-то и веднъж) 5 години по-късно като си видя позитивния тест за ХИВ, а съм спал само с теб.

В супер идеализиран свят живеете. Доверието е много повече от това да не ти кръшне веднъж. Това така или иначе се случва. И предпочитам 100 пъти да не ме лъже за нещо такова, отколкото да го разбера 3 години по-късно по начина описан горе. Така никога няма да го простя. Но, ако ми го каже преди пак да си е легнала с мен и ми го каже честно без да се налага да го разбирам от тук и от там, ще го простя много ясно. Доверието не е само да вярваш наивно в илюзионен, идеализиран образ на мечтаната половинка, която не изневерява, но и не съществува. Доверието е да повярваш в искреността на любовта на човека до теб. А тя струва далеч повече от една тъпа, необмислена постъпка. ;)

Поне аз така виждам нещата. Да си верен/вярна не свършва с едно такова преживяване.

ПС: Мое мнение. Не го налагам на никого. Хората до 30 години са склонни да вярват в идеалистични, сюрреалистични образи. Но хората не сме толкова перфектни и идеални, друг е въпросът, че не си го признаваме. ;)

rali4ka1
12-22-2010, 21:09
С едно мога да се съглася с тебе.Че признатия грая е половин грях.Има обаче едно НО.Представи си,че е забременяла от този с който е била,или най-лошото бременна от теб обаче вече заразена със СПИН.Тогава кво правим.

amk933
12-22-2010, 21:22
Пак стигаме до тук:
1. Очаквам жена ми да е достатъчно умна, за да изпие един Ескапел, ако сбърка по тоя начин и не е сигурна дали е било с презерватив. И тук пак опираме до доверието. Ако ми вярва, ако знае, че няма да реагирам като говедо, и ми сподели до 3тия ден, даже аз ще отида и ще и го купя. Ако е бременна --> аборт. Ако си иска и реши да го задържи, то е повече от ясно, че обича другия човек. Сиреч, тук не говорим просто за една вечер породена от алкохол, ами за нещо много по-дълбоко, което не е в спектъра на тази тема.

2. Ако е бременна и е болна от СПИН, 100% ще искам да ми роди детето. Не ме интересува какво е. Ще си го гледам. Ако ще и от СПИН да е болно. А нея си нямам и идея какво ще я правя. Че ще и простя, ще и простя. Болестта не променя постъпката от морална гледна точка. От там нататък си има чисто хигиенно-здравословни обстоятелства, които трябва да се вземат предвид.

krem4et0
12-22-2010, 21:25
amk933, аз предпочитам да не знам, но живея в малък град и просто няма как да не науча. Тук се знае всеки кой с кого спи, изневерява, какви любовници има...Знае ли го повече от 1 човек-пиши я тайната бегала.
Смятам, че за времето в което сме с моята половинка, сме си изградили достатъчно голямо доверие и помежду ни има много обич, че да не се случи нещо такова. Никой не е застрахован, но съм сигурна, че няма да ми изневери пиян, а само с ясно и будно съзнание, че иска друга жена. Същото важи и за мен. Средата ни е такава, че аз се срещам с повече мъже и имам повече шансове, защото съм млада, смея да твърдя привлекателна и общителна. Но аз си поставям някакви граници и до сега не съм ги прекрачвала. И аз пия, но си знам кое мога да направя и кое не. На 25 съм (а и той). Трябва да съм се научила да контролирам онова, което е между краката ми. Разбира се след време може нещата да са по-различни и да не ми пука, но за сега този момент не е дошъл. И в друга тема писах - спя до него готвя му, пера му, чистя и го посрещам винаги с топла храна и свежа усмивка, а той да ми изневерява...няма да стане просто. Обръщам му обувките на другата посока и до там.

rali4ka1
12-22-2010, 21:31
Напълно те подкрепям Кремче.Ще им ходим по задниците,а те ще пият едно и не могат да си контролират пишките.Същото важи и за жените.Последното момче в живота ми 6 месеца ми се кълнеше колко много ме обичал как щял да умре за мен.Заминах на състезания за една седмица,връщам се и го заварвам у тях с друга.Колко бой яде от мене не е истина,един месец ходеше насинен..От тогава като ме види и сменява посоката на вървене.

iLovePussyJuice
12-22-2010, 22:47
Ако искаш секс, прави го с гаджето ;)ами ако не искам с нея? :-o

алкохола и наркотиците може да не са извинение, ама истина ли е, че замъгляват преценката? истина е.
сега к'во? ше ми кажете, че тогава не трябва да пия изобщо щото, евентуално може да прасна някоя и гаджето ми ще е дълбоко наранена и няма да може да погледне мъж...
ще стане лесбийка и накрая ше умре от хероин :-o

няма да разказвам лични преживявания, щото ще ме заклеймите :lol:

пс- а пичетата да не се правят на много корави и оборотни, щото на приказки никой никога не би простил изневяра, ама много от тях са като болонки... :>


Все ми е тая какво прави, е поне може да ме извести за такова нещо.
Нямам намерение на никого да се бъркам , както на мен никой не е посмял и дума да ми каже.
По-важно е човека да си гледа децата, семейството , работата . С когото иска да спи инак .
Инак, преди бях голямо врещяло, бившия(една от двете ми дълги връзки, 2г. и 6м.) ми беше в две редици постоянно строен. Ама накрая ми писна от кучешки/мекотелски истории и приключихме.
И сегашния стана мекотело (да не говорим за междинните, почти не съм хващала мъж не-мекотело), ама съм го инструктирала да не ми обръща внимание.
Иначе съм изневерявала, но не ги взимам тези неща навътре , както и близките ми - свикнали са ми .не, че нещо ама...не ядеш достатъчно бой :lol:
ебавам се :>

иначе ако трябва да съм честен...мен ако някоя се опитва да ме "строява" ще види вратата по най-бързия начин :)


пс- от цялата тема само амк разсъждава адекватно и не живее в некъв измислен свят :)
докато вие се тръшкате за нещо, което не е толкова фатално (защото има много по-гадни неща в тоя живот)

Аз предпочитам да се изчука с някой (било то пияна, надрусана или нещо друго...), от колкото да има чувства към някой друг и да ме лъже...

май не се изказах много правилно...по-добре би звучало, че ще ми е по-гадно при втория вариант :)

krem4et0
12-23-2010, 07:21
А аз предпочитам да съм с човек, за който сексът е същото като за мен - проява на чувствата. Предпочитам като не ме обича и не ме желае да ми го каже и да сме до там. Предпочитам да не ми изневерява. Предпочитам да ме обича и да не ме лъже. Предпочитам да има повече акъл в главата си и да не допуска да ме нарани. Предпочитам и той да е всеотдаен във нашата връзка както съм и аз. Изобщо много време съм преценявала кого да допусна в леглото си, в живота си, в дома си. След като вече 6 години и отгоре не сме си изневерявали и то в студентските ни години (19-25), значи съм намерила такъв мъж. Аз отговарям със същото.
Аз поставям равенство между изневярата и липсата на любов.

JustSmile95
12-23-2010, 14:37
никога не бих простила :? :?

iLovePussyJuice
12-23-2010, 17:22
А аз предпочитам да съм с човек, за който сексът е същото като за мен - проява на чувствата. Предпочитам като не ме обича и не ме желае да ми го каже и да сме до там. Предпочитам да не ми изневерява. Предпочитам да ме обича и да не ме лъже. Предпочитам да има повече акъл в главата си и да не допуска да ме нарани. Предпочитам и той да е всеотдаен във нашата връзка както съм и аз. Изобщо много време съм преценявала кого да допусна в леглото си, в живота си, в дома си. След като вече 6 години и отгоре не сме си изневерявали и то в студентските ни години (19-25), значи съм намерила такъв мъж. Аз отговарям със същото.
Аз поставям равенство между изневярата и липсата на любов.това е много хубаво...
и аз предпочитам много неща, ама нема :>

живота не е такъв, какъвто ни се иска, а драмите породени от разминаването между идеализирания и реалния свят са напълно излишни :)

Stela94
12-24-2010, 07:37
Здрваейте на всички :) Имам едно въпросче.. бихте ли простили на приятеля/приятелката ви ако под въздействие на алкохол прави секс с друг/друга.. бихте ли приели извинението му/й ако наистина го/я обичате и смятате ли , че алкохола би бил просто оправдание за изневярата ?

Алокохола не е оправдание за нищо!

Qnkishhh
12-24-2010, 08:30
Аз гледам по малко по-различен начин на нещата. Първо, за мене единият секс без никакви чувства е, един вид, полуизневяра. Изневяра в пълния смисъл на думата е тази, в която са забъркани чувства. Според мен. Второ, един секс под въздейтвието на алкохола за мен не би означавал, че партньорът ми е спрял да ме обича и да държи на мен, а че нещо му липсва и поради някаква причина той не е успял да ми го каже или покаже до момента. Така че, да, колкото и да ми е гадно, бих му простила, но бих го подложила и на кръстосан разпит, за да изкопча от него всичко, което е останало скрито и ни спъва връзката.
ПП: Всичко това при условие, че нещото се случва за първи и последен път - повтори ли се, дотам сме като двойка.

amk933
12-24-2010, 08:49
Аз гледам по малко по-различен начин на нещата. Първо, за мене единият секс без никакви чувства е, един вид, полуизневяра. Изневяра в пълния смисъл на думата е тази, в която са забъркани чувства. Според мен. Второ, един секс под въздейтвието на алкохола за мен не би означавал, че партньорът ми е спрял да ме обича и да държи на мен, а че нещо му липсва и поради някаква причина той не е успял да ми го каже или покаже до момента. Така че, да, колкото и да ми е гадно, бих му простила, но бих го подложила и на кръстосан разпит, за да изкопча от него всичко, което е останало скрито и ни спъва връзката.
ПП: Всичко това при условие, че нещото се случва за първи и последен път - повтори ли се, дотам сме като двойка.

Един човек да мисли като мен. :mrgreen:

Сега всички видни форумни гадатели ще ти кажат, че случи ли се веднъж, ще се случи и втори път, и трети, и пети, и...., и.... :) Което така или иначе никой няма как да знае.

Браво де. Това исках да ти кажа. Малко хора мислят така. :P

Stela94
12-24-2010, 08:52
Еми не е ли същото ако пиян шофьор блъсне човек ,не го убие,само му счупи крака и да каже "извини ме не беше с лоши чувства" и полицаите да му простят поради тази причина?

Qnkishhh
12-24-2010, 12:06
Еми не е ли същото ако пиян шофьор блъсне човек ,не го убие,само му счупи крака и да каже "извини ме не беше с лоши чувства" и полицаите да му простят поради тази причина?
Според мен не е същото, защото най-малкото тук няма опасност за ничий живот. Освен това човешките взаимоотношения са от онези работи, които никога не са само черни или само бели, и аз считам, че, когато нещо, свързано с тях, куца, то и двмата партньори имат вина, никога виновникът не е само един.
Но пак казвам, това си е лично мое мнение и не желая да го налагам на никого, просто го изразявам. :)

kalpazanka
12-24-2010, 14:33
Като нещо му липсва, да дойде при мен и да поговорим като зрели хора, да се постараем да изгладим несъответствията и да запълним липсите, а не да се въргаля в чужди кревати и после аз да треперя 6 месеца дали тестът за HIV ще е положителен или отрицателен и дали ELISA не е фалшивоотрицателна за половопредаваните гадини (и такива идеи се промъкнаха по-горе). Тц. Самият факт, че го е целувала друга и го е докосвала, няма да ми дава мира.
Пожелал я е под въздействие на алкохол. Простя ли, може да реши, че това ще му е идеалното извинение да си кръшка и да се прибира при мен вкъщи. Не, мерси. Изгубеното доверие си е изгубено доверие. Предателството- също.

fenkaaa
12-24-2010, 20:15
Хахх нее не бих простила !!

kl34kov
12-24-2010, 20:38
Прощава се ... Ама то си е човещинка като пийне човек и хормоните напират хахахах.... :D

Goshkoy
12-25-2010, 01:27
аз лично съм го правил и гаджето ми го прости ... пак се напих и го повторих с мисълта че ше ми прости ама не се получи как я мислех...
а ако сте забелязали има и такива моменти като хванеш в изневяра култовата реплика е "Е айде изневери ми и ти и ше сме квит..." :D :D :D

pebals
12-25-2010, 21:12
Не бих простила.

+ Не бих простила дори да е бил пиян.Все пак си е изневяра :(

nikitka_
12-26-2010, 01:19
..

burpp
12-29-2010, 12:02
Случвало ми се е. Не се ебяхме виждали от известно време с момичето ми, защото нямах възможност. Беше се напила, а предполагам имаше желание за секс и го направи под въздеиствието на алкохола. След това няколко седмици ми рева на раменете и се самосъжаляваше, но аз прекалено много я обичам за да я пусна, а и самата мисъл, че си е признала, вместо да го крие в тайна, показва, че наистина съжалява и иска да бъде с мен.

kremen4eto
12-29-2010, 12:42
Че бих простила, бих, но не и след оправдание "Бях пиян". Няма смисъл да коментирам защо, това просто не е оправдание.

Връзката ми става сериозна, обичам го и напоследък все повече се замислям на този или на по-следващ етап какво ще правя ако ми изневери. Доверие естествено му имам, но всичко се случва.

Не подкрепям мнението на някои съфорумци, че признатият грях бил половин грях. Това е чиста манипулация. Аз лично съм признавала с надеждата отсрещният да оцени това, че съм откровена и да се смекчат обстоятелствата. Получава се. Дали наистина съм изпитвала вина, няма значение, защото е важно това, че едно признание може въобще да не е породено от разкаяние. Хората са добри в измамите и стават все по-добри в манипулацията.

Евентуалната прошка зависи от цялата ситуация - връзката, чувствата, вида на изневярата, причината за изневярата. Смятам обаче, че всеки човек заслужава втори шанс, не сме безгрешни. Не съм изневерявала, но си представям колко зле бих се чувствала, ако съм осъзнала, че е грешка. Няма как да съм сигурна дали мъжът ми се разкайва наистина, но ще рискувам и ще му дам шанс. Не и трети обаче :D Тогава вече ще знам колко се разкайва.

krem4et0
12-29-2010, 16:07
Днес по повод "Забранена любов", в която Андрей казва - "спах с нея, но не значи нищо, аз обичам теб" на Марина, ми дойде на езика нещо много точно - да, може да я обича, но в този момент не я е обичал достатъчно, за да не я нарани...Няма какво да коментирам повече. Освен атрибути в гащите, имаме и нещо в главите.

sweetygii
12-29-2010, 18:05
Никога не прощавам изневяра..независимо дали е бил под въздействието на алкохол.....това че е бил под въздействието на алкохола не го оправдава......аз никога не бих и няма да простя изневяра....:)

christina98877
12-29-2010, 18:33
Благодаря на всички които писаха в темата : ) И искам да ви кажа ВЪПРЕКИ ВСИЧКО да не забравяте ,че никой не е безгрешен и че всеки би могъл да направи неща , за който да съжалява .. наистина трябва да се научим да сме по добри ,, да си прощаваме,, да изживяваме всяка секунда от живота си пълноценно ..

п.с Казвам това за нещата от живота попринцип ... провокирана от темата : )

taratorcho
12-29-2010, 19:11
Дали се е напил/а или не, ФАКТ Е, нали ... Аззз лично не бих :?

magita
12-29-2010, 19:12
Бих простила дори да го е направил без въздействието на алкохол, но ако е еднократно

umri
12-29-2010, 22:08
Днес по повод "Забранена любов", в която Андрей казва - "спах с нея, но не значи нищо, аз обичам теб" на Марина, ми дойде на езика нещо много точно - да, може да я обича, но в този момент не я е обичал достатъчно, за да не я нарани...Няма какво да коментирам повече. Освен атрибути в гащите, имаме и нещо в главите.
Тва в главите е рядко срещано явление.

FreakBitch
12-29-2010, 22:18
Бих простила, ако знам, че не било породено от нещо различно от нагон.
Християнка не съм, но вярвам, че прошката е нещо удивително, така че сериозно бих се постарала да се извися духовно. После с месеци ще му излиза през носа, но трябва да има справедливост!

vampire_girl_
12-29-2010, 22:30
amk933,евала -много си прав


Ако се е случило да бъде с друга - по-добре да ми го каже,дори и на трезва глава да е било.Значи нещо се е счупило или е липсвало и трябва да го изградим наново...

iLovePussyJuice
12-29-2010, 22:55
Аз гледам по малко по-различен начин на нещата. Първо, за мене единият секс без никакви чувства е, един вид, полуизневяра. Изневяра в пълния смисъл на думата е тази, в която са забъркани чувства. Според мен. Второ, един секс под въздейтвието на алкохола за мен не би означавал, че партньорът ми е спрял да ме обича и да държи на мен, а че нещо му липсва и поради някаква причина той не е успял да ми го каже или покаже до момента. Така че, да, колкото и да ми е гадно, бих му простила, но бих го подложила и на кръстосан разпит, за да изкопча от него всичко, което е останало скрито и ни спъва връзката.
ПП: Всичко това при условие, че нещото се случва за първи и последен път - повтори ли се, дотам сме като двойка.

Един човек да мисли като мен. :mrgreen:

Сега всички видни форумни гадатели ще ти кажат, че случи ли се веднъж, ще се случи и втори път, и трети, и пети, и...., и.... :) Което така или иначе никой няма как да знае.

Браво де. Това исках да ти кажа. Малко хора мислят така. :Pпо-скоро така... 8-)

krem4et0
12-30-2010, 05:48
Като ви изневерят...пак ще говорим. Няма непростими неща в абсолютния случай, защото винаги има обстоятелства, а и хората са различни. И все пак има някакви граници на нормално човешко общуване между двама партньори, които не бива да се преминават - да не ме бие, да не ме насилва, да не ме лъже (тук включвам да ми е верен)...и прочие.
Бихте ли простили на партньора си насилие, ако е пил? Това оправдава ли го? Алкохолът извинение ли е? Ако той пие до там, че не може да се контролира и да помни, хич няма и да съм с него. Аз пияница, женкар, побойник и наркоман не искам и за щастие - нямам!

DarkTemplar
12-30-2010, 08:01
krem4et0 ни изнесе поредната лекция, пълна с мъдри мисли и житейски постулати. ::: Ясно ни е, че имаш идеалната връзка с идеалния човек, правите си всичко заедно, без изневери, лъжи и т.н. Откъде тогава си наясно какво е да ти изневерят (говорим за личен опит, не за филми, книжки, разкази на приятелки)?

Радвайте се на това, което имате, стига сте се опитвали да давате акъл на другите какви трябва да бъдат, не винаги ви се отдава. А и като си блъснат 1-2 пъти главата, би трябвало да се освестят. Ако не се, толкова по-зле за тях. В повечето случаи съветите така или иначе остават напразни.

Някой по-горе говореше за прошката, помислете върху това.

kiki1991
12-30-2010, 09:00
DarkTemplar що да е лекция много неща ми харесват от мисленето на krem4et0 и много нейни мнения съм засичала,и твърдо я подкрепям,защото и аз съм като нея..само дето мойта връзка е 1 година и нещо,не е дълга колкото неината.И аз съм твърдо против изневерите и няма значение причината..особенно това за алкохола вече е твърде тревиално.Може би мн от вас не са като нас..смисъл не живеят с приятелите си,не правят всичко за тях..например да му готвиш да чистиш переш изобщо всичко да правиш за човека до себе си..и кво той да иде да ти изневери.Не знам ти ако имаш сериозна приятелка и с която споделяте собствено жилище и за която правиш всичко необходимо да се чувства добре как ще се почувстваш ако ти изневери???

kalpazanka
12-30-2010, 09:03
DarkTemplar, много започваш да ми се набиваш в очи от известно време.
kiki1991, shell, PoRcHeTaTa1, Neftochimic, MedSestrata, постарайте се да не виждам повече ваши мнения, които се състоят от цитат или плюсче.
umri, не разводнявай темата.

DarkTemplar
12-30-2010, 10:03
kiki1991, изказах мнение от позицията на човек, който има опит със сериозна връзка и замесени подобни неща в нея. Строго индивидуално е, макар че почти при всеки системните изневери не се толерират и тва обикновено означава край на връзката. Еднократните някак по-лесно минават (в общия случай). Най-големият проблем тук, както и в много подобни ситуации е не самата изневяра, а гузната съвест на "съгрешилата", която търси съчувствие и едва ли не оправдание за грешката си.

kalpazanka, да плача ли? :(

tanch3t093
12-30-2010, 12:45
Честно казано не бих ... Това не е оправдние за мен. Колкото и да го обичам не бих му простила. А той колкото и да ме обича ще се научи да живее без мен

krem4et0
12-30-2010, 15:12
DarkTemplar, знам, защото са ме мамили и са ми изневерявали. Не със секс, но измяната си е измяна.
Не простих, но обичах и болеше. А отношенията ни с онзи човек нямаха нищо общо с настоящия.

А и връзката ми не е идеална. И ние като всички хора си имаме проблеми и търкания. Ако не се скараме поне 1 път седмично, значи нещо не е наред. Но проблемите ни са други. В тази тема се говори за изневяра. Е, не ми е изневерявал и аз на него не съм. Не бих могла да продължа по старому.

DarkTemplar
12-30-2010, 15:51
Измяната е въпрос на лично възприятие, за другото съм съгласен. Макар че когато има изневяра, вина носят и 2мата партньори, дъвкали сме го доста пъти тук.

Що се отнася до връзката ти, коментирах я на базата на това, което съм чел като твои коментари. Както и е да е.

Дано повече хора са прочели и разбрали 2рия абзац от предишния ми пост и най-вече последното изречение от поста.