PDA

View Full Version : Дайте съвет...



deathwind
11-30-2010, 19:25
Ситуацията е следната: Влюбен съм в едно момиче по-малка е от мен с 2години ...тя си има гадже от 7 месеца което е на 22-25 нещо от сорта...аз харесвах нейна приятелка и я помолих за помощ за да ни събере с нея...малко по-късно тя ме пита дали искам да излезем предложи ми да идем у тях...гаджето й беше командировка...съгласих се късно вечерта излязох от нас отидох при нея говорихме си смяхме се гледахме филми...накрая бяхме на 1 легло продължавахме да гледаме филма...тя ме помоли за масаж...на вратлето...аз изпълних желанието й ...по-късно ми се искаше да я целуна ...целунах я по вратлето ...хареса й не сме стигнали до секс...целувахме се страстно...гушкахме се...беше прекрасно...цяла вечер бяхме будни...рано сутринта тя заспа на гърдите ми ...беше прекрасно!След това продължихме тайно да се виждаме вечер след училище...целувахме се всяка секунда когато бяхме сами...усещах че вече немога без нея...и двамата имахме чувството че сме заедно от годити...това продължи 2 седмици гаджето й й каза че се съмнява в нея че му изневерява и я заряза и т.н. но сега...те отново са заедно а аз немога без нея...преди време й казах че той като се върне че спираме с това...тя ми каза че е влюбена в 2ма...аз неможех да понеса тази мисъл...не мога и не искам да я деля с друг...и вчера вечерта и казах че каквото се случва се случва тази вечер за последно...тя ми зададе въпроса "ще ме оставиш ли?" а отговора ми беше-"да...ти си с него немога да продължавам така..." и добавих " а ти можеш ли?" ...стана й гадно ...държеше се странно след това... и може би всичко приключи или поне така мисля аз ...моля ви дайте съвет да се боря ли или да я оставя...просто искам да е щастлива...това искам...в някой отношения аз съм много много по-добър от гаджето й ...с разликата че той работи има пари и живее сам ... думите от който най-много ме боли бяха "нали не мислиш че такава връзка може да се разпадне толкова лесно" страх я е знам...и може би не иска да е с мен...незнам вече не издържам ИСКАМ ДА СЪМ С НЕЯ !!! :cry: :cry: :cry:

puppy2
11-30-2010, 19:29
Вие на колко сте ?

AnzaRe
11-30-2010, 19:34
Това от рода влюбена съм в двама.....ми навява мисълта за някаква сапунка... или едното или другото няма как да има и двете....е това е изключение...а да те питам теб...няма ли да ти е гадно да си с нея,а тя същото време да се плющи с авера си!?!? а?
Става като разменна монета!??!
Не ти ли става гадно.... тя да л*** да знаеш,че друг чл** е бил от този род.. и така нататък...
Момче не си хаби нервите...
Има момичета..бол са не е края на света.. далече сме от 2012 :Д

puppy2
11-30-2010, 19:38
Не е трябвало изобщо да се намесваш във връзката им!!! Боя ли си търсиш не мога да разбера?Я се постави на мястото на приятеля и ?Ами след време ако тя постъпи и с тебе по същия начин?! :)

deathwind
11-30-2010, 20:01
puppy2 отговор на въпросите ти: аз съм на 18 а тя на 15 ...майната му на боя няма да ми е 1вия нито последния път... ако се сбия с него ще ми е 2ри път заради момиче ... не знам просто адски много искам да съм с нея...знам че беше грешка да се меся във връзката йм при положение че можех да съм с прекрасно момиче и характер и външна красота ама...ако постъпи така с мен след време незнам кфо ще правя...
AnzaRe отговор на въпроса ти: има нещо такова ама е сапунка от реалния живот която може да се случи на всеки... не мислиш ли ?Мислех си да й поставя този ултиматум Аз или Той? просто не посмях...няма да ми е гадно защото тфа с мен е изключиние нещата са много по-сложни но нали знаеш...в писането е много по-трудно...не лапа ...за жалост иначе директно щях да съм спечелил 6-ца от тотото...а нервите отдавна са заминали поради много други причини ...да има много момичета когато почвах да се занимавам можех да бъда с 4ри други...а за 2012 ще има ТЯ да ни чака да се наживеем па тогава да идва края на света...след 50-60години чак тогава :D :D :D

puppy2
11-30-2010, 20:19
Пич не става въпрос за боя...Казвам ти,че е тъпо така да преебаваш онзи човек така,постави се на негово място?Не е трябвало да се месиш в тяхната връзка...

Bubamara
11-30-2010, 20:47
Остави я тя да разбере ,не може да седи вечно на два стола! Но пьк има и толкова много жени ,нито ще ти е пьрвата нито последната !