PDA

View Full Version : Готин в училище? Как?



fenastz
11-30-2010, 19:41
Има много причини хората да търсят внимание. Искат да си намерят пичкa, да забият мацка или просто да ебЪт. Искаш ли да си тоя пич ? Който `сички като го видят викат "ее к`во ли зима тоя ве". Знаеш за какво говоря - искаш да си гъзе и да ти се лепят секви мацки от околностите на града и пансионите. Само балък не би го искал, а това, че четеш статията показва, че най-вероятно си такъв.

1. Намери си компания За предпочитане отрепки като теб, за предпочитане 3 до 8. Нека бъдат нахакани, но зависими от по-силен коч и най-важното - по-тъпи от теб. Бъди гъзе и ги викай по дискотеки, из ма`алата и до нон-стопа. Правете "яки" неща като да обсъждате кой к`во пуши, конски сили и струва ли си да блъскаш във фитнесо. Опитай се на всеки да набиеш по няк`ъв комплекс, за да можеш после да ги водиш за носа. Да си водача на стадото е важно.

2.Лидера - надъхания, зализания, абе сичко както си е реда. (Т`ва си ти, животно такова !!!)


а) Завистливото копеле Тоя е втория след теб и ти мисли лошото, защото си над него. Само че без него си като фас на железопътната линия, така че ти трябва.

б) Моторизирания Т`ва е човека с голфа/мотора или там к`вото кара. Също много важен за компанията, защото половината сте дебили и сте се издънили на теста за книжка или пък сте 16-годишни пишлемета. Вози ви когато ходите на даскало или сте пияни като свине.

в) Каръка Живота яко го ебe тоя. Общо взето е безполезен, но помни, че ти трябват бройки, също така може да ви носи нещата и да дава пари.

г) Кита Най-напомпания в глутницата. С тоя плашите хората. 150 от лежанка. ДВА ПЪТИ. Общо взето е прекалено тъп за разговор дори за прости неща, но пък всява респект.

д) Растата Напушения, може и рапърче да е. Този снабдява с трева, цигарки, простотийки.

е) Богаташчето Този може да е тъп като света, но родителите му са богати и някой все пак трябва да плаща за всичките ви капризи.

ж) Сдухания Тоя и да е с вас, и да не е, рядко се усеща. Всички сте решили да го правите печен, но тая работа е отложена за деня, в който баща ти ще върне на бай Дончо стоте лева, които бе заложил на Франция (никога).

3. Бъди тузар!!! Звучи отчаяно, знам. Ако искаш си го повтаряй по 100 пъти на ден (ако го забравиш на третия, това е добре - тузарите не добре да са прекалено умни). Лично на мен Ванко 1 ми помага, но тук става въпрос за теб. Ако и това не помогне (или просто си те кефи Азис), то прави това:

а) Сдухвай смотаняк! Намери си произволна жертва и всеки ден го бий, достатъчно, за да се почувстваш силен, и денят ти да започне приятно :)

б) Гаври се със себе си - изруси си половината коса, направи се на кичури, сложи й гел или свинска мас - колкото по-мазно изглеждаш, толкова повече ще те мислят за гъзе.

4. Винаги изглеждай.

a) Посвети се на блъскането. Взимай добавки, не бъди глупав.

б) Лицето трябва винаги да е намусено. Гледай все едно си заварил пак майка си със съседа. Някои гъзета са родени с тъпа физиономия, но ако природата не те е дарила, ще трябва сам да си я направиш.

в) Пуши по всяко време, за да покажеш на другите, че не те ебe.

г) Последна, но не на последно място е мацката! (точно това клише очквахте, нали :D ) Забърши я от някой тийн-форум или градски техникум. Нека мяза на яка кифла с перспективи на бъдеща чистачка във фризьорски салон. Важно! Ти си единствения в стадото с право на пичкa !

5. Овладей "простотията" Хората трябва да виждат в тебе повече от селско момче. Не се гледайте лошо в коридорите, ами ги псувай и сдухвай. Така те ще изглеждат слабаци, а ти - почти герой.

6. Обличай се като стрийт фешън мен Обикновен дришльо, но важна клечка - твоята цел. Носи маркови дрехи. Подигравай се на хората с немаркови дрехи - това са техните парцали и ТЕ са зле. Носи анцуг, но не отивай на парти, каквото искаш. Накарай цялата група да носят к`вото и ти,ама ти наси ярко розово, за да подчертаеш, че ти си Алфа-гъзето.

7. Никога, ама никога, ама ти като казвам никога, имам предвид НИКОГА не се дръж като човек
Няма начин да си гъзе ако не си темерут. Като ти кажат здрасти, показвай среден пръст. You're The Man !!! :)


Да обобщим. Това, което ти трябва е:
- група отречени от обществото негодници
- цигари
- готини дрехи
- пари
- мобилен телефон

Важно:
- Вярваш или не, има хора, които не те харесват. Те ще разпространяват слухове и ще злословят по твой адрес. Размажи ги.
- Винаги бъди здрав и във фитнеса.
- Далеч, Стой! Наркотици!

Надявам се да съм помогнал. Не съм описал поодробно всяка стъпка. Мисля, че има доста по- компетентни съветници в модата от мен. Не, не мисля... убеден съм, сигурeн съм, има Та... пишете коментари и успех! :)

LoupGarrou
11-30-2010, 19:43
Хахаха, леле, направо изби рибата след предната тема тази е голям майтап :D !

WaterLilly
11-30-2010, 20:04
Не мога да повярвам, че всъщност излезе смешно.

Greennight
11-30-2010, 20:24
Много добра тема 8-) Аз ще добавя още някои неща в модата :

-Купи си сребърен ланец.Ако и другите имат сребърни си купи златен,важно е да подчертаеш,че си В.И.П гъзе!

-Запиши се на бойно изкуство(или поне излъжи,че тренираш),за да всяваш респект

-Ако искаш наистина да си турбо гъзар ти трябва и оръжие...Нож,или бокс винаги действат респектиращо...Ако успееш да си намериш въздушен или газов пистолет,още по-добре!

-Когато някой ти каже нещо накриво,или има някой на различно мнение от твойто го напсувай...Ако се чувстваш подтиснат и немощен да спреш даден човек със псувня го набий!Разговорите са за смотаняците...

-Подсигури се със въздействащи истории!Ако не си изживял такива си измисли...С истории от типа на това,че това ти е шестото даскало,защото в предишните 5 си пребил/изнасилил/напсувал учител/директор,или "Абее брат ако знаеш к'фо се наприхме с Пепи и Гогата миналата събота,така се напушихме и напихме..." винаги подчертават тежкарството ти.

-Купи си маратонки адидас(може розови),а не бели,за да се различавате от другите тежкари...

-Ако случайно си купиш кола е задължително да е голф!(по възможност с пернишка регистрация).Естествено винаги карай без книжка,пиян,без колан и превишавай поне двойно определената скорост!

danibebi
11-30-2010, 20:41
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

TheNewReligion
12-01-2010, 17:04
Получило се е добре, браво. 8-)

mlakniwe2
12-01-2010, 17:10
Такова познавам и са супеееер тъпи :)

fenastz
03-28-2011, 13:56
Много добра тема 8-) Аз ще добавя още някои неща в модата :

-Купи си сребърен ланец.Ако и другите имат сребърни си купи златен,важно е да подчертаеш,че си В.И.П гъзе!

-Запиши се на бойно изкуство(или поне излъжи,че тренираш),за да всяваш респект

-Ако искаш наистина да си турбо гъзар ти трябва и оръжие...Нож,или бокс винаги действат респектиращо...Ако успееш да си намериш въздушен или газов пистолет,още по-добре!

-Когато някой ти каже нещо накриво,или има някой на различно мнение от твойто го напсувай...Ако се чувстваш подтиснат и немощен да спреш даден човек със псувня го набий!Разговорите са за смотаняците...

-Подсигури се със въздействащи истории!Ако не си изживял такива си измисли...С истории от типа на това,че това ти е шестото даскало,защото в предишните 5 си пребил/изнасилил/напсувал учител/директор,или "Абее брат ако знаеш к'фо се наприхме с Пепи и Гогата миналата събота,така се напушихме и напихме..." винаги подчертават тежкарството ти.

-Купи си маратонки адидас(може розови),а не бели,за да се различавате от другите тежкари...

-Ако случайно си купиш кола е задължително да е голф!(по възможност с пернишка регистрация).Естествено винаги карай без книжка,пиян,без колан и превишавай поне двойно определената скорост!


:D :D Голф завинаги !

marin4itu
03-28-2011, 14:30
:razz:

vagarious
03-28-2011, 14:54
Ооооооо супер! :grin: Умрях си от смях с тази темичка.Бравоооо!!!! :grin: :grin: 8-)

awerw
03-28-2011, 16:30
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

zlatit0o
03-28-2011, 16:43
:razz: :razz: :razz:

Fiction7577
03-28-2011, 17:18
Аааааа т'ва е страхотно просто :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

VikiTheFreak
03-28-2011, 19:55
Хаххахаа, уникааат! :grin: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Lucho
03-28-2011, 20:17
По-голяма идиотщина не бях чел... най-зле използваните ми три интернет минути...

И все пак, според твоята теза, за да си "готин" в училище, то определено трябва да си надут кретен, измазнен като Азис, без достойнство, но с анцунГ за 200 лв...

А най-интересното в цялата работа е, че ако ти реално визираше себе си в първия пост, то на базата на твоите разсъждения, изобщо не би трябвало да пускаш този пост във форума, тъй като си прекалено "нахакан" за да даваш съвети на другите (все пак си коча на стадото :razz: )

Относно пушенето, не е особено уместно да агитираш младите хора да пушат, за да са готини. Все пак, здравето е най-важно, а едва ли някой ще стане по-готин ако пуши.

Последна, но не последно място е мацката! Не я забърсвай от някой тийн-форум, понеже това говори, че си прекалено страхлив да кажеш едно "Здрасти" на реален човек, отколкото да забърсваш виртуални гаджета и да се лъжете (все пак си кочът на стадото!, не го забравай, нахакан си!)

И последно, на база на прочетеното в първия пост точно, ясно и отчетливо се подразбира образът точно на нещо повече от обикновенно селско момче: едно комплексирано измазнено като хомосексуалист селско момче, търсещо малка евтина слава.

Затова като пишете нещо подобно, или давайте реални и изпитани факти от вас самите, или не си губете времето да пишете небивалици.

ПП. Разбрах, че темата е откровенна е**вка (силно се надявам да е така!) но не мисля, че това го осъзнават едно 30-40% от четящите раздела.

Lucho
03-28-2011, 20:21
Хах... е това е :lol:

Greennight
03-28-2011, 20:38
^Пич,ти обаче наистина ли не схвана иронията,или се правиш ?! :-o

dunce
03-28-2011, 21:06
Тия "балъци" дето не искат да са "гъзари" просто нямат комплекс за малоценност и още една сурия други.

Едит: извинявам се, прочетох само първите няколко реда и тогава писах. Разбрах, че статията е иронична, та се за'тва се хванах на първите думи :D

fenastz
03-29-2011, 15:32
По-голяма идиотщина не бях чел... най-зле използваните ми три интернет минути...

И все пак, според твоята теза, за да си "готин" в училище, то определено трябва да си надут кретен, измазнен като Азис, без достойнство, но с анцунГ за 200 лв...

А най-интересното в цялата работа е, че ако ти реално визираше себе си в първия пост, то на базата на твоите разсъждения, изобщо не би трябвало да пускаш този пост във форума, тъй като си прекалено "нахакан" за да даваш съвети на другите (все пак си коча на стадото :razz: )

Относно пушенето, не е особено уместно да агитираш младите хора да пушат, за да са готини. Все пак, здравето е най-важно, а едва ли някой ще стане по-готин ако пуши.

Последна, но не последно място е мацката! Не я забърсвай от някой тийн-форум, понеже това говори, че си прекалено страхлив да кажеш едно "Здрасти" на реален човек, отколкото да забърсваш виртуални гаджета и да се лъжете (все пак си кочът на стадото!, не го забравай, нахакан си!)

И последно, на база на прочетеното в първия пост точно, ясно и отчетливо се подразбира образът точно на нещо повече от обикновенно селско момче: едно комплексирано измазнено като хомосексуалист селско момче, търсещо малка евтина слава.

Затова като пишете нещо подобно, или давайте реални и изпитани факти от вас самите, или не си губете времето да пишете небивалици.

ПП. Разбрах, че темата е откровенна е**вка (силно се надявам да е така!) но не мисля, че това го осъзнават едно 30-40% от четящите раздела.


Момче, ти си умен ама тъп :razz: темата ми е пародия на тази помия:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=376078&highlight=

Lucho
03-29-2011, 15:40
Пич, верно съм прекалено прост за да хвана иронията... ама трябваше да пуснеш горния линк в началото . Иначе мерси, че го сподели. Наясно съм вече как стоят нещата.

ПС - Извинявам се за казаното в поста :D

scrooper
03-29-2011, 18:18
Темата е яка, а който не осъзнава та**ка, сигурно отдавна следва гъзарските съветчета :smt023

slicky
03-29-2011, 18:47
Мен съветиТи мноо ма кефат и Ша ги следвам уа :D :D :D :D

fenasf
12-21-2011, 18:03
bump .

Hayashi
12-25-2011, 22:03
Вече 5 минути се смея и не мога да спра.

Despicable95
12-27-2011, 09:43
хаха браво добре се е получило :) :Дд

Miichelle
12-27-2011, 14:41
Добре, че е ебавка. Още помня оная женската версия -.-

Verminaard
12-27-2011, 17:45
Честито,успя да сътвориш наръчник за малоумници.
Иначе е голяма комедия,честно,жалко само че повечето от тук присъстващите ще го вземат присърце >_>

DrunkLad
12-31-2011, 20:16
пушене ? като не ги ебе що се крият като мишки ????

PukingRainbows
06-22-2012, 18:16
Заслужаваш медал братче. :D

mirko1997
06-22-2012, 18:48
2.Лидера - надъхания, зализания, абе сичко както си е реда. (Т`ва си ти, животно такова !!!)




Хах това е много вярно. От нашия клас има нещо такова, само че женско :D

SHPAIdURmeN
08-30-2012, 14:40
Най добрата пародия, която съм чел до сега :D :D :D

Enchanting
08-30-2012, 15:14
най- яката тема :D :D :D

JuStElly
08-30-2012, 15:38
хахахахахахахахах ;ддд леле страшен си ;ддд

borkata11
08-31-2012, 00:46
Пуснах си и женската тема и четох паралелно точка по точка. Официално мога да заявя, че това е най-епичното нещо, което някога съм чел в този сайт. Чета от женската, и се изумявам как може да има толкова малоумни хора, пускам си тук и избухвам в смях. Иронизирано е по прекрасен начин. Само не е зле да споменеш още в първия пост с ОГРОМНИ букви, че е шега, защото много турбо гъзари се навъдиха и около мен :D

tHe_COolEst_GIrl
10-30-2013, 15:23
Супер темичка, браво! Е това е то брутален смях! :D :grin: :lol:

Ospi
11-02-2013, 21:56
Ахахахха много яко. Между другото, ако правиш обратното на повечето неща, които са описани ще бъде добре.