PDA

View Full Version : Хапчета за ''разтеж''



MaxXissaa
12-01-2010, 08:55
Здравейте мъжко съм Септември месец станах на 15 години оба4е съм доста нисък..
около 1.55
И един път ходихме до лекарката за нещо не помня какво беше и ми дойде на ума да я питам някакви хапчета подпомагащи разтежа съдържащи калции ала бала
И ми исписа някакви ''Геритамин'' и другите нещо като ''Остиноцинезин'' не съм сигурен :D
И неска отидох с бащата да ги земем и той се обади нещо че калция не помагал за разтежа а го спирал, защото заздравявал костите и затварял някви прешлени май не съм сигурен хД
Та ако може да ми кажете от опит или ако знаете дали има найстина някакви хапчета който помагат за разтежа (не говоря чак за Хормон на разтежа и такива работи , а по леки и безопасни.. :)
И дали калция помага за разтежа или го спира
Мерси предварително :oops:

Stotii
12-01-2010, 09:18
Вместо да се тъпчеш с хапчета, ставаш от ПС и отиваш на игрището да поиграеш баскет или волейбол.... Спортно Катерене също е добра алтернатива.... Няма смисъл от хапчета ;)

awerw
12-01-2010, 14:55
Вместо да се тъпчеш с хапчета, ставаш от ПС и отиваш на игрището да поиграеш баскет или волейбол.... Спортно Катерене също е добра алтернатива.... Няма смисъл от хапчета ;) +

Claymore
12-01-2010, 18:14
Това са смески от витамини. Не помагат, повярвай ми. От малка съм си кекава. По едно време майка ми се беше оплашила, че за 2-3 години съм мръзнала с макс 2 кила. Уж пих някакви...ефект нямаше.

xKiFlAxx
12-01-2010, 23:44
1,55 :shock:

Аз съм момиче на почти 15 и съм 167..

Има нередно в теб ..нереден си. И няма да станеш по висок. най мн 1-2 см
Не гледай че пишат витамини спорт и глупости...съжаляват те.
няма може да станеш по висок..не може всеки е еднакъв с всеки.
Сега ще ме нападат с сигурност че пиша истината..ама не ме интересува.. истина не се оспорва

n3zabrawiimaa
12-02-2010, 07:00
Първо, не слушай горното мнение.

Ако майка ти и баща ти са ниски не очаквай големи чудеса. Хапчета за "разстеж" НЯМА! Това е химия и ако се сещаш ще има и станични ефекти. Ти ще порастнеш изведнъж, не се притеснявай, няма да останеш нисък. Също и ако тренираш някакви спортове и това ще ти помогне.. Примерно волейбол или баскетбол .. не се притеснявай. ;)

MaxXissaa
12-02-2010, 07:57
Ем майка е 1.68 баща ми е 1.75 брат ми и той беше нисък и изведнаж се издължи

chemist9009
12-02-2010, 07:58
Има нередно в теб ..нереден си. :lol: нереден :lol: :lol: няма нищо нередно кифличке всичко е до генетичния материал и комбинациите на азотните бази в ДНК 8) 8)


Аз съм момиче на почти 15 и съм 167..
ихаа и пак се правим на уникални.... :razz: :razz: :razz:

Към автора:споко все още си на 15 така,че още ще растеж 8) 8)

xKiFlAxx
12-02-2010, 10:39
^chemist..погледни се първо бе :razz: :razz:

Не се правя на уникалва ......аз съм Уникална !.. другите са под мен
Не съм момичето от бара с джина което пиеше и се срамуваше и здр да каже на някой-..вече я няма одавна.
Не ме занимавай.

anonymous546178
12-02-2010, 11:40
Ам.. коментара на кифлата няма да коментирам мисля, че на всички им е ясно..
По темамата, не е задължително да си останеш такъв:
1. Още си в пубертера, ще растеш
2. Занимавайки се със спорт подобряваш разтежа-Не само заради това че скачаш, ами и защото повечето спортове са съпроводени с отделянето на най-различни хормони, включително и хормони, които влиаят на растежа.
3. Подходящи спортове са баскетбол, волейбол, катерене (както споменаха) + плуване, футбол, гребане
4 Неподходящи спортове са например фитнеса (с изкл. на стрийт фитнеса)
5. Витаминки можеш да си пиеш, аз също пия геритамин, ама за едни други гадости


п.п. За гребането и аз не вярвах, че помага за разтежа, но съм тренирал 6 месеца и съм пораснал с 6 см (от 1.82-1.88) и от два месеца не тренирам поради края на сезона и не съм мръднал... може би е само при мен, обаче нисък гребец не познавам (става въпрос за тези които се занимават от юношеска възраст)

SwEeTMuFFiN
12-02-2010, 12:34
има рибно масло. малки хапчета дето се гълтат.

fatrat
12-02-2010, 13:32
Има такива хапчета! Що лъжете ,че няма? Казват се СТХ !

awerw
12-02-2010, 14:06
1,55 :shock:

Аз съм момиче на почти 15 и съм 167..

Има нередно в теб ..нереден си. И няма да станеш по висок. най мн 1-2 см
Не гледай че пишат витамини спорт и глупости...съжаляват те.
няма може да станеш по висок..не може всеки е еднакъв с всеки.
Сега ще ме нападат с сигурност че пиша истината..ама не ме интересува.. истина не се оспорва Той е на 15 ще расте още :) Моята майка е 162см ,а баща ми 170см и аз съм около 166 все пак може да е наследил някой ген на дядо си баба си ако са били по ниски, но има варианти и може да порастне още ако има воля :)

chemist9009
12-02-2010, 14:17
^chemist..погледни се първо бе :razz: :razz:

Не се правя на уникалва ......аз съм Уникална !.. другите са под мен
Не съм момичето от бара с джина което пиеше и се срамуваше и здр да каже на някой-..вече я няма одавна.
Не ме занимавай.

Иска ти се да си уникална и да са под теб нали си ляво ориентирана :lol: :lol: :lol: :D :D Всъщност ти си под тях с умствения багаж който притежаваш и показваш във форума :-) :razz: :razz: :razz:
не си както преди ли?!?! дам сигурно си по "изгоряла" кифла :lol: :lol: :razz: :razz: пък и не проявявам интерес ква си била преди и ква си сега :D :D
Кво да гледам себе си...аз не съм се представял за уникален пък и не съм подценявал по някакъв начин хората във форума!
Защото знам,че уникални хора просто не съществуват.Винаги има плюсове и минуси във всеки човек ;)

n3zabrawiimaa
12-02-2010, 16:49
Кифло, моля те, напусни форума.. не виждаш ли че всички си праят ташак с теб.. ква си проста не е истина.. напусни, няма да липсваш на никой обещавам !!! С твоите тъпи коментари, лишени от всякаква истина и логика просто правиш кефа тука на сички да та обиждат.. Не знам ти вярваш ли си, защото ние не вярваме на нищо, което казваш. Нервиш ма! Ако бях от Плевен, уверявам те чещеше да изядеш големия. Сори за флууда, но тази пача със огромно самочуствие без покритие, много ме ядосва..

Claymore
12-02-2010, 17:38
1,55 :shock:

Аз съм момиче на почти 15 и съм 167..

Има нередно в теб ..нереден си. И няма да станеш по висок. най мн 1-2 см
Не гледай че пишат витамини спорт и глупости...съжаляват те.
няма може да станеш по висок..не може всеки е еднакъв с всеки.
Сега ще ме нападат с сигурност че пиша истината..ама не ме интересува.. истина не се оспорва

Кифло вземи се мръдни от тука...дразниш ме.

xKiFlAxx
12-02-2010, 21:05
Кифло, моля те, напусни форума.. не виждаш ли че всички си праят ташак с теб.. ква си проста не е истина.. напусни, няма да липсваш на никой обещавам !!! С твоите тъпи коментари, лишени от всякаква истина и логика просто правиш кефа тука на сички да та обиждат.. Не знам ти вярваш ли си, защото ние не вярваме на нищо, което казваш. Нервиш ма! Ако бях от Плевен, уверявам те чещеше да изядеш големия. Сори за флууда, но тази пача със огромно самочуствие без покритие, много ме ядосва..

Ти пък ква си че да ми казваш кво да права ма :razz: :razz: пикла! Кво ще стане като дойдеш в Плевен..? най вероятно няма да става нищо повече от теб.. :D тва ако искаш идвай
Не знам защо пиша с боклуци въобще

chemist..по боклук си и от нея . теб даже няма да отговарям
айдее да ви няма боклучета..долууу :razz: :grin: :P

xKiFlAxx
12-02-2010, 21:07
1,55 :shock:

Аз съм момиче на почти 15 и съм 167..

Има нередно в теб ..нереден си. И няма да станеш по висок. най мн 1-2 см
Не гледай че пишат витамини спорт и глупости...съжаляват те.
няма може да станеш по висок..не може всеки е еднакъв с всеки.
Сега ще ме нападат с сигурност че пиша истината..ама не ме интересува.. истина не се оспорва

Кифло вземи се мръдни от тука...дразниш ме.

Мен никой не ми казва нищо...аз съм тази която казвам
като те дразня..не ме чети :P :-)

chemist9009
12-02-2010, 21:13
по боклук :lol: :lol: :lol: :lol: дефинирай това понятие :D :D че като ти гледам постчетата в темата разбирам едно имаш речник от 100 думички :lol: :lol: даже май са по малко от 100 и нали си "химичка" изразявай се малко по-добре щото нито една наука не е за неграмотници.Можеш да претендираш,че знаеш много ама като не можеш да пишеш като хората претенцията се "изпарява" 8) 8)

xKiFlAxx
12-02-2010, 21:23
по боклук :lol: :lol: :lol: :lol: дефинирай това понятие :D :D че като ти гледам постчетата в темата разбирам едно имаш речник от 100 думички :lol: :lol: даже май са по малко от 100 и нали си "химичка" изразявай се малко по-добре щото нито една наука не е за неграмотници.Можеш да претендираш,че знаеш много ама като не можеш да пишеш като хората претенцията се "изпарява" 8) 8)
ok
Ти си по -голям боклук от нея.
така добре ли е?

Не ме интересува правопис. Интересувам се от друго
айде

chemist9009
12-02-2010, 21:27
ехее очаквах да не отговориш!!! :lol: :lol: все пак беше писала,че няма да отговаряш...сетих се за един юзър който беше писал,че се махаш от темата и след 5 мин се връщаш :razz: :razz: теорията му е вярна :lol: :lol: да интересуваш се да се правиш на интересна като демонстрираш кифленските номерца :razz: :razz: може би сме "под теб" така е не сме от кифлите :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: о0о колко си проста!!!

xKiFlAxx
12-02-2010, 21:33
отговарям щото си ми смешен :razz: :razz: :razz: ама мнн смешен даже го и не разбира :razz: 20 годишен се държи като 7 годишен и се заяжда след всяко мое мнение
дори нямаш мнение по темите.
СПРИ да спамиш!!!

chemist9009
12-02-2010, 21:35
имам мнение изразил съм го по горе чети между редовете 8) 8)
еми и аз се заяждам щото си ми смешна с тези кифленски мнения :D :D дето нямат капка мисъл и логика в тях :D :D

ПП:дге не съм на 20 :lol: :lol:

n3zabrawiimaa
12-03-2010, 07:26
Кифло, моля те, напусни форума.. не виждаш ли че всички си праят ташак с теб.. ква си проста не е истина.. напусни, няма да липсваш на никой обещавам !!! С твоите тъпи коментари, лишени от всякаква истина и логика просто правиш кефа тука на сички да та обиждат.. Не знам ти вярваш ли си, защото ние не вярваме на нищо, което казваш. Нервиш ма! Ако бях от Плевен, уверявам те чещеше да изядеш големия. Сори за флууда, но тази пача със огромно самочуствие без покритие, много ме ядосва..

Ти пък ква си че да ми казваш кво да права ма :razz: :razz: пикла! Кво ще стане като дойдеш в Плевен..? най вероятно няма да става нищо повече от теб.. :D тва ако искаш идвай
Не знам защо пиша с боклуци въобще

chemist..по боклук си и от нея . теб даже няма да отговарям
айдее да ви няма боклучета..долууу :razz: :grin: :P

OoooOo колко си простааа, има ли смиисъл с теб да говоряя, ооОо колко си проста, имаа ли смисъл, оОоо НЕ !!
мършо долна от къде го вадиш това самочуствие ма грозно. ако та фана ши та завра в на козела задника. за кво обиждаш хората ве мърло, не са виждаш ква си тъпа че ще и спори.. ей такива като тебе заслужават як бой майна. ама аз какво ли се заканвам, то ше си намериш майстора рано или късно . ;)))) Пхахах с боклуци не си пишела :lol: ми ти ква си маааааа :razz: :razz: кат не си пишеш с боклуци за кво ми пишеш.. смешкееееей бегай от тука..смешка ;]]

xKiFlAxx
12-03-2010, 15:56
Кифло, моля те, напусни форума.. не виждаш ли че всички си праят ташак с теб.. ква си проста не е истина.. напусни, няма да липсваш на никой обещавам !!! С твоите тъпи коментари, лишени от всякаква истина и логика просто правиш кефа тука на сички да та обиждат.. Не знам ти вярваш ли си, защото ние не вярваме на нищо, което казваш. Нервиш ма! Ако бях от Плевен, уверявам те чещеше да изядеш големия. Сори за флууда, но тази пача със огромно самочуствие без покритие, много ме ядосва..

Ти пък ква си че да ми казваш кво да права ма :razz: :razz: пикла! Кво ще стане като дойдеш в Плевен..? най вероятно няма да става нищо повече от теб.. :D тва ако искаш идвай
Не знам защо пиша с боклуци въобще

chemist..по боклук си и от нея . теб даже няма да отговарям
айдее да ви няма боклучета..долууу :razz: :grin: :P

OoooOo колко си простааа, има ли смиисъл с теб да говоряя, ооОо колко си проста, имаа ли смисъл, оОоо НЕ !!
мършо долна от къде го вадиш това самочуствие ма грозно. ако та фана ши та завра в на козела задника. за кво обиждаш хората ве мърло, не са виждаш ква си тъпа че ще и спори.. ей такива като тебе заслужават як бой майна. ама аз какво ли се заканвам, то ше си намериш майстора рано или късно . ;)))) Пхахах с боклуци не си пишела :lol: ми ти ква си маааааа :razz: :razz: кат не си пишеш с боклуци за кво ми пишеш.. смешкееееей бегай от тука..смешка ;]]

забелязваш ли как псуваш и се излагаш като селянка :razz: :?
за разлика от теб аз никога не го правя. Със селяни работа си нямам :P

и по полека се напъва да не вземе да се изпуснеш :lol: :razz: :razz:

StolenBliss
12-03-2010, 16:09
Ох божке страшни сте :razz: Аре направете си една тема бее... мноо смях ше пада.
сори за спама ама се късам от смях :lol: :lol:

SwEtyy
12-03-2010, 16:44
:D :D :D "по боклук" ауе, кифлата се има за нещо много, ама като и гледам езика и правописа и гигантското и самочуствие...

Извод: това е някаква дебела пача, която е тормозена всекидневно с подигравки и обиди. Сега си мисли, че тука може да бъде най-популярната и да ни накара да я мислим за някакво готино момиче, защото в реалния свят не е.


Няма какво да и се връзвате на акъла. Не виждате ли? Тя казва, че не говорели със селяни и боклуци, но продължава. Казва, че няма да пише повече, но пак се връща.

n3zabrawiimaa
12-03-2010, 18:22
:D :D :D "по боклук" ауе, кифлата се има за нещо много, ама като и гледам езика и правописа и гигантското и самочуствие...

Извод: това е някаква дебела пача, която е тормозена всекидневно с подигравки и обиди. Сега си мисли, че тука може да бъде най-популярната и да ни накара да я мислим за някакво готино момиче, защото в реалния свят не е.


Няма какво да и се връзвате на акъла. Не виждате ли? Тя казва, че не говорели със селяни и боклуци, но продължава. Казва, че няма да пише повече, но пак се връща.

Майко човек, точно това се опитвах да кажа, ама не ми се получи. ;д *BOW* !!
Аре кифлата да бегай от тука, никой не та ще. Нали си мноу вървежна, вари да са доказваш в реалния свят.. ;]]

xKiFlAxx
12-03-2010, 21:13
:D :D :D "по боклук" ауе, кифлата се има за нещо много, ама като и гледам езика и правописа и гигантското и самочуствие...

Извод: това е някаква дебела пача, която е тормозена всекидневно с подигравки и обиди. Сега си мисли, че тука може да бъде най-популярната и да ни накара да я мислим за някакво готино момиче, защото в реалния свят не е.


Няма какво да и се връзвате на акъла. Не виждате ли? Тя казва, че не говорели със селяни и боклуци, но продължава. Казва, че няма да пише повече, но пак се връща.

аз дебела ли бе ? :razz: без да си ме виждала :razz: :razz:

Ако бях такава.. нямаше да съм от най харесваните в училище :? :P

Spikeey
12-03-2010, 22:03
ехее очаквах да не отговориш!!! :lol: :lol: все пак беше писала,че няма да отговаряш...сетих се за един юзър който беше писал,че се махаш от темата и след 5 мин се връщаш :razz: :razz: теорията му е вярна :lol: :lol: да интересуваш се да се правиш на интересна като демонстрираш кифленските номерца :razz: :razz: може би сме "под теб" така е не сме от кифлите :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: о0о колко си проста!!!
Искам да се похваля, че това съм аз :razz:

Spikeey
12-03-2010, 22:06
:D :D :D "по боклук" ауе, кифлата се има за нещо много, ама като и гледам езика и правописа и гигантското и самочуствие...

Извод: това е някаква дебела пача, която е тормозена всекидневно с подигравки и обиди. Сега си мисли, че тука може да бъде най-популярната и да ни накара да я мислим за някакво готино момиче, защото в реалния свят не е.


Няма какво да и се връзвате на акъла. Не виждате ли? Тя казва, че не говорели със селяни и боклуци, но продължава. Казва, че няма да пише повече, но пак се връща.

аз дебела ли бе ? :razz: без да си ме виждала :razz: :razz:

Ако бях такава.. нямаше да съм от най харесваните в училище :? :P
Нали се сещаш, че по същата логика и ти не си виждала никои от форума и викаш, че сме грозни, и докажи, че си харесвана и аз мога да кажа, че всичките момичета косите си палят за да са с мен :lol:

wesko.todorow
05-14-2014, 15:13
oleee da ti imam samo4stvieto izvinete 4e pisha baq kusni4ko oba4e taq nervi mnogo purvo nikoi ne q e pital dali i haresva rusta na mom4eto i tq pak prodaljava ako beshe v moq grad nqmashe da se priberesh v kushti kato izleznesh kazvam ti uspokoi malko topkite i zemi se pogledni nali pretendirash 4e si iziskana i nad vsi4ki ti pishesh kato purvata selqnka deto nqma i osnovno pogledni se malko mursha i polovina

Falstad
05-14-2014, 15:33
Темата е на повече от 4 години...