PDA

View Full Version : За любовната игра и още нещо



Djonkata
12-01-2010, 11:36
Здравейте. Момче съм, на 16 години и съм девствен. Скоро започнах нещо като връзка с едно момиче, което е 1 годинa по-голямо от мен. Тя не е девствена. Не сме правили още секс. Имам два въпроса. При любовната игра примерно ако започна да я лижа, колко време трябва да продължи това лизане, трябва ли момичето да достигне до оргазъм и чак тогава да започнем със същинския секс или не е задължително тя да достигне до оргазъм само с лизането.

И вторият ми въпрос е като започнем да правим секс в дадена поза, кога е удачно да се смени позата, трябва ли да и кажа примерно, дай да сменим позата или всичко става от само себе си?

Малко ме е срам, че задавам тези въпроси, но ме разберете, нямам никакъв опит.

dimitar_ak
12-01-2010, 11:45
Защо си мислиш, че има някакви правила и нормативи за време?

reza4kaa
12-01-2010, 11:53
аАамм...някои трябва да му обеснии наистина някои нещаа които са важни!!! :oops: :? :-o :-o :-o :?: :?: :?: :smt059

kiki1991
12-01-2010, 12:36
За лизането колкото прецениш,като усетиш че много се подмокря може да и го вкараш,а не да чакаш да свърши,защото не всяка жена получава оргазъм(даже почти не се случва,но това зависи от жената и от много други неща)

А за позите то си идва от вътре,ако ви писне една поза сменете с друга,просто си казвате какво искате:)

MochaOnMyLips
12-01-2010, 20:31
По принцип ако искаш наистина да й доставиш удоволствие, това тя да свърши само от орална (което не е чак толкова трудно всъщност) би било супер кавалерско от твоя страна и е готино нещо. Може обаче (факт, не само при мъжете е така) след това да има нужда от известна почивка преди да почнете от същинската част. Говоря за съвсем малко време, просто недей да почваш веднага, освен ако тя не иска.

При положение, че е по-опитна от теб, просто я остави тя да води. Това, че ти си момчето, не означава, че ти трябва да решаваш и правиш всичко сам - секс се прави от двама все пак.

Относно позите - ще ти е за първи път и е вероятно ако задържите продължително време една поза да свършиш много бързо. Пак повтарям, остави я да води.

И ПОЛЗВАЙТЕ ПРЕЗЕРВАТИВИ!

TeenMroblemm
12-02-2010, 21:50
лижеш я като малко кученце докато не се извие като кръшна лоза, после надяваш шушляка и бримчиш