PDA

View Full Version : Tатуировки със символи



stefitu
12-01-2010, 11:47
Какво мислите за татуировките със символи? Кое най-подходящото място за такава татуировка? Знам че на много места може да се направи такава, но все пак искам да чуя мнения по въпроса. Бях си направила временна - три китайски символа по гръбнака, за да видя как ще ми стои. Бях решила да си направя постоянна по целия гръмнак, но като поразпитах ми казаха, че било рисковано-имало вероятност да се засегне някой прешлен и да остана парализирана. Но като се замисли човек толкова хора си правят такава татуировка и нищо им няма, но с моя късмет нищо не се знае. Затова се отказах. Сега си мисля да си направя от вътрешната страна на китката. Гледах как изглеждат някои надписи на арабски и хинди, но не мога да реша какво да бъде. Ако може някой, които има такава или е запознат с темата да си каже мнението. Много ще ми помогнете и ще съм ви много благодарна.

DesireToFire
12-01-2010, 15:12
Не знам колко трябва да е некадърен татуиста, че да ти засегне нещо на гръбнака. На мен лично не ми харесват. Прекалено много хора са с такива, а и съм сигурна че след време ще ми писне. Ако искам толкова да си напиша дума или изречение, което значи много за мен, то ще е на език, който знам. И а съм се чудела надпис къде ще стои добре, особено ако е изречение или нещо от сорта. Без картинка ще ми изглежда странно.

stefitu
12-01-2010, 16:44
И на мен честно казано не ми се вярва много, но и без това вече се поотказах. Искам нещо малко и дискретно. Не ме притеснява колко ще боли. Просто искам да чуя различни мнения и да взема най-доброто решение. Защото не виждам смисъл да си я направя, а после като не ми хареса как стои да я заличавам. Като си направя ще съм си с нея до край :D

SUNinTHEsunset
12-01-2010, 20:05
Този,който ти е казал,че може да се засегне нерв на гръбначния стълб от правенето на татуировка е в голяма грешка.Машинката не пробива кожата до такова ниво,че да има вероятност от засягане на нерв.А относно надписите на мен лично не ми харесват ,освен това вече всеки втори има такава,но все пак решението си е твое :) :)