PDA

View Full Version : Срамежлив съм



chepa681
12-01-2010, 11:56
На 16 съм, харесвам момиче от съседния клас, но дори не сме си казвали 1 дума. Какво да направя. НЕ мога да отида сам при нея просто и да й кажа здрасти, казвам се.. Как да постъпя? Онлайн ли да си пиша с нея, което е простотия?

NeRoX
12-01-2010, 12:19
МОГА да отида сам при нея просто и да й кажа здрасти, казвам се...
Само дето е по-добре ти да попиташ нея как се казва преди ти да й кажеш как се казваш ти...

sabaton94
12-01-2010, 15:23
Хаха, много ме кефят такива, дето една дума не могат да кажат на момиче, обаче ника им е "чепа"...

izlishna
12-01-2010, 15:25
Започни да и се усмихваш и след няколко дена отиди при нея да се запознаете.. Няма нищо срамно. :)

AnzaRe
12-01-2010, 15:34
Пърно нещо в ника ти не ми харесва...
Второ пиши ми на лично да ти кажа!
Ако искаш да имаш бъдеще!

Broken2129
12-01-2010, 15:45
Ами аз мога да ти кажа определено да я заговориш.Все ще има благоприятен момент,сигурна съм,казвам ти го,защото ако и тя те харесва...можеш само да спечелиш ако действаш.Била съм от обратната страна и ако тя чака ти да направиш първи нещо...най-добре давай! :)

chepa681
12-01-2010, 16:37
Кво значение има името ми..

ziky
12-01-2010, 17:06
Преди да започна, ще ти кажа нещо, коеот съм научил от краткия си престой на тоя свят - "Срама не е довел до нищо хубаво!"
Дават ли ти - взимай, можеш ли - прави го, искаш ли - искай .. това е..

Колкото до това, което си споделил - какво да ти кажа..колкото и да го говоря и аз съм имал същите проблеми.."Абе тя са колко е богата...абе тя са колко е хубава.. абе тя са кой знае къв пич търсиии...абе мойта кола не е от тия бързитее... абе аз такова аз онакова.. " - Няма братко.Ставаш, нарамваш си достойнството колкото и да е , отиваш и я заговаряш.Друг варянт няма.Има и нещо друго - според теб е глупаво да се заговаряте по скайп или нещо такова.. Е попринцип е така, но и това помага понякога.99% от момичетата, с които съм бил са точно по тоя начин...Случки имам колкото искаш.. Ако можеш да и пишеш пиши и .. Говорете на общи теми едно друго, говорете си за нещата от живота, за това кой какво харесва и предпочита..Но в никакъв случай за понятието "нас" особено в първия разговор.Повярвай ми от собствено патило, на другия ден като се видите в даскало ще се гледате по много по различен начин.Пък знае ли човек - може да се окаже оправно момичето и да предприеме първата крачка тя :)
Успех :)

kris4a
12-01-2010, 18:14
Това момичето да прави първата крачка на мен ми се струва тъпо.Откакто свят светува момчето или мъжа прави крачката нали ви наричат силния пол!Е като сте толкова силни защо се криете като мишоци?Та така по темата просто отиди се запознай с нея нищо лошо нищо срамно! :) :) :) Но ако чакаш тя да направи крачка недей това за мен е грешно! :?

fenastz
12-01-2010, 19:09
Няма да стане, откажи се от сега.

sabaton94
12-01-2010, 19:58
Това момичето да прави първата крачка на мен ми се струва тъпо.Откакто свят светува момчето или мъжа прави крачката нали ви наричат силния пол!Е като сте толкова силни защо се криете като мишоци?Та така по темата просто отиди се запознай с нея нищо лошо нищо срамно! :) :) :) Но ако чакаш тя да направи крачка недей това за мен е грешно! :?
Ако не си забелязала, светът доста се е променил в последните 10 000, 2000 и дори 50 години.

trol0
12-01-2010, 21:25
Вземи една тухла , причакай я след даскало и я умъртви.После я накълцай и я сложи в черни човали,накрая я сложи във фризера.Така ще се заедно завинаги!

chemist9009
12-01-2010, 22:14
Отиваш и я целуваш директно....без да питаш :lol: :lol: :lol:
При мен бачка този номер :lol: :lol: макар,че не съм срамежлив 8) 8)

Paramour
12-02-2010, 12:55
Общи познати имате ли?

deadshadow13
12-02-2010, 18:51
За начало разбери дали си има гадже
2.Разбери какви момчета харесва (ако е некоя кифла по добре стани некое фешанче)
3.Намери общ език с нея имам предвид,че и,аз имах този проблем с едно момиче от моят клас преди 1 месец.Просто започнахме да си говорим за обща тема в моят случай каде ще ходим за коледа-сега вече се гушкаме бъзикаме закачаме и общуваме доста.Твоят случай е по труден защото е от друг клас,ако познаваш хора от другия клас просто се приобщи към нейната училищна групичка и като за начало искай скайп за да може да се по опознаете и поговорите.Това е което мога да ти кажа.

IAmJustAKid
12-02-2010, 19:42
Отиваш и я целуваш директно....без да питаш :lol: :lol: :lol:
При мен бачка този номер :lol: :lol: макар,че не съм срамежлив 8) 8)

Мен един така ме целуна. :? Беше доста неприятно изживяване.