PDA

View Full Version : Въпросче



vsoldier
12-01-2010, 12:04
Здравейте! Мъжко съм и не разбирам много от женските ''проблеми''. Днес в училище спорих с една съученичка, че всъщност, когато едно момиче прави секс за първи път еее възможно и почти сигурно, че цикълът й ще закъснее. Тя обаче не беше толкова сигурна иии тъй като и двамата нямаме личен опит, иии се обзаложихме...въпросът ми е: ТОВА ВЯРНО ЛИ Е?



П.П: Отскоро съм тук ии мисля, че има подобни теми, но ще е супер ако и отговорите...

LovelyGirl
12-01-2010, 12:15
Възможно е, но не е задлжително.При всеки е индивидуално.На мен след първия път не ми закъсня, дойде си ми навреме.

kiki1991
12-01-2010, 12:37
Възможно е, но не е задлжително.При всеки е индивидуално.На мен след първия път не ми закъсня, дойде си ми навреме.

+1 така е при всеки е индивидуално,но много често се получава закасняване

TheBeliever
12-01-2010, 16:24
Не мисля, че е толкова често закъснението, колкото се говори. На мен лично не ми закъсня след първия път. С много момичета съм говорила по подобни въпроси и на повечето не им се е изменял цикълът.

Ако е налице закъснение според мен главната причина е притеснението на момичето от евентуален фал.

bashman
12-01-2010, 18:19
Възможно е, но не е задлжително.При всеки е индивидуално.На мен след първия път не ми закъсня, дойде си ми навреме.

+1 така е при всеки е индивидуално,но много често се получава закасняване съгласен

Smrazqvashta
12-01-2010, 18:23
При всяка е различно..

SwEeTMuFFiN
12-01-2010, 19:20
и аз съм забелязалаче някои момичета им закъснява не само при първия път. амана някои им е доста редовен и не им закъснява. :-D

Shadowsogirl
12-01-2010, 19:46
На мен преди първия секс менструацията ми си беше почти желязна- знаеше си кога идва, знаеше си, че трябва да ме скъса от болки, да е дълга и да спре след пет дни. След като започнах да правя секс първият път след това ми дойде три дни по-късно, но по абсолютно същия начин - болезнена, обилна, продължителна, продължителността на месесечният ми цикъл си остана същата, така че предполагам, че това забавяне беше заради стрес пноже се притеснявах заради невъзможен гаф.

littledolly
12-01-2010, 19:48
мойта път си дойде на време и от тогава си ми е супер редовна (както преди това) :P

Korrnyy
12-01-2010, 22:32
Не е задължително. На мен и на няколко мои познати ни подрани със седмица.

bieberlover2
12-02-2010, 21:43
зависи...може да отсъства за доста дълъг период от време...9 месеца например

angel_spirit
12-03-2010, 20:44
На мен след първия път ми подрани с около около 5-6 дни .. :) .. тъй че си е чисто индивидуално.

NomNomNom
12-03-2010, 22:06
Тя съученичката ти много точно и ясно ти го е обяснила.

За справка - автора на темата си е мислел, че менструацията се забавя с няколко месеца, пък съученичката му спорела, че било въпрос на дни.
В смисъл, не знам защо изобщо си спорил с нея, звучеше нелепо докато го слушах .

П.С: Мамка му, защо глобалната мрежа е толкова малка , все се натъкваш на познати .

gogo4o4o
12-04-2010, 16:27
Тя съученичката ти много точно и ясно ти го е обяснила.

За справка - автора на темата си е мислел, че менструацията се забавя с няколко месеца, пък съученичката му спорела, че било въпрос на дни.
В смисъл, не знам защо изобщо си спорил с нея, звучеше нелепо докато го слушах .

П.С: Мамка му, защо глобалната мрежа е толкова малка , все се натъкваш на познати .

Светът е малък, друго не мога да ти кажа 8-)

NomNomNom
12-04-2010, 16:31
Тя съученичката ти много точно и ясно ти го е обяснила.

За справка - автора на темата си е мислел, че менструацията се забавя с няколко месеца, пък съученичката му спорела, че било въпрос на дни.
В смисъл, не знам защо изобщо си спорил с нея, звучеше нелепо докато го слушах .

П.С: Мамка му, защо глобалната мрежа е толкова малка , все се натъкваш на познати .

Светът е малък, друго не мога да ти кажа 8-)
И теб още миналата година съм те засичала :D:D
Как да ти кажа, ще спечелите много пари, ама искам и аз процент за дето намерих темата :D

FreakBitch
12-05-2010, 09:23
Съученичката добре ти го е казала. И тук хората добре ти го казаха. Може да се получи малко разбичкване с датите, ама пък няколко месеца, както ти твърдеше, .. че тя да не е бременна.. :lol:

NomNomNom
12-05-2010, 13:44
Съученичката добре ти го е казала. И тук хората добре ти го казаха. Може да се получи малко разбичкване с датите, ама пък няколко месеца, както ти твърдеше, .. че тя да не е бременна.. :lol:
Остави го момчето, не стига че се е изложил с ебати простотията , ами сега и пари дължи :D

gogo4o4o
12-06-2010, 12:43
Съученичката добре ти го е казала. И тук хората добре ти го казаха. Може да се получи малко разбичкване с датите, ама пък няколко месеца, както ти твърдеше, .. че тя да не е бременна.. :lol:
Остави го момчето, не стига че се е изложил с ебати простотията , ами сега и пари дължи :D

60 кинта са си 60 кинта :oops:

NomNomNom
12-06-2010, 21:00
Съученичката добре ти го е казала. И тук хората добре ти го казаха. Може да се получи малко разбичкване с датите, ама пък няколко месеца, както ти твърдеше, .. че тя да не е бременна.. :lol:
Остави го момчето, не стига че се е изложил с ебати простотията , ами сега и пари дължи :D

60 кинта са си 60 кинта :oops:
Ако някога се прибера, ще питам моите колко ми дължат от 40те им лева :D

miShle
12-07-2010, 18:26
Само аз ли не разбирам каква е логиката и връзката на това да правиш секс и при положение, че не са ставали гафове да ти закъснява. Ако ти е нередовен цикъла - добре .. ама самият полов акт да е причината ......... :?