PDA

View Full Version : Как се запознахте с половинките си?



SunSetBeach
12-01-2010, 17:54
Ако имате такива... :):) съжалявам ако има такава тема,просто съм на романти4на вълна!

bitchwolf
12-01-2010, 18:13
не посмял да се запознаем на живо щото е срамежливко и ме намерил човека във фейсбук..(имаме общи приятели) :lol: след месец чат и предложения да излезем да си поговорим на живо аз склоних и така..не след дълго се сбрахме :grin:

KiLLeR_InSTiNkT
12-01-2010, 18:16
Приятел е на брат ми и се познавахме преди това ама стана каквото стана 8-)

Paramour
12-01-2010, 18:37
Хах не помня.. познаваме се от бебета :shock: :lol:

SunSetBeach
12-01-2010, 18:38
ТЦтцтц.... нищо пикантно и интересно не ми пишете ;Д ... базикам се!

uFko
12-01-2010, 18:51
Запознаха ни в коридора на 3тия етаж в училище - На сила :D (аз се дърпах, не тя :D) И съдбата свърши останалото :grin:

bebchoOoOoOo
12-01-2010, 19:36
Запознахме се случайно, като с една приятелка набирахме произволни номера да се бъзикаме по телефона 8-) Уцелили сме един негов приятел, който му дал на него да ни звънне и така, после по скайп няколко месеца .. От различни градове сме, и то на двата края на България :D И така, през ноември миналата година се видяхме и тръгнахме от първия ден :grin: Обичам го! :smt007 :smt007 :smt007
Мой цитат от една друга тема, щото ме мързи да разказвам историята за 100-тен път :D

sweet_sorcerer
12-01-2010, 19:42
С бившия - запознахме се когато едни приятели ни дойдоха на гости и отидохме в тях (аз не го познавах още) да допиваме 8-) После той дойде в заведението, в което работех и така....

anisummer
12-01-2010, 20:00
Xax.. ами всъщност беше доста неочаквано. Едно лято имаше някаква група , която ходи по планините и аз и сестра ми решихме да отидем. Там спахме в едни наистина мизерни хижи.Отначало моя човек беше некъв много зле- със слушалки в ушите и т.н. Но впоследствие разбрах какъв човек е.Обожавам го ! Та мисълта ми беше, че там където най-неочакваш , точно там може да срещнеш твоя принц :oops:

dandan
12-01-2010, 20:38
хах ... мн се кефя :grin: на това как се запознахме с може би вече бившия ми приятел :(
Горе-долу около половин година и повече аз почти всеки ден минавах през заведението,в което той работи(от там ми минаваше пътя за урока).Работата му е такава че постоянно може да си заяпа кой минава и т.н..та като минавах всеки път той или щеше да вкарва някви погледи,или нещо да казва и колко пъти се е опитвал да ме спира и аз се не поддавах.. и един ден реших да седна с малкото пред заведението да си поиграе... и той пак почна със зарибявките,да дойда до него-Аз му казвам че не мога,той да дойде той ми казва че не можел да излиза от работното си място(и ми го обяснява с ръцете) и така няколко пъти.Накрая ми каза да му кажа номера си и това става всичко със знаци и така нататъка и ни делят около 20 метра...И му правя знак той да си го каже и с пръстите като почна да ми казва тези цифри ...ах беше толкова забавно и накрая аз му звъннах да си запише номера ми и почнахме с смс-ите и така се запознахме ...Много яко,а със сегашния ми приятел по ФБ-което не толкова яко според мен колкото по-горното :) :grin:

Nadislawaa
12-01-2010, 21:07
Приятел на най-добрия ми приятел и почна да излиза с компанийката с която излизам аз.. и така.. :) важното е че мнооого го обичам :smt007

kremen4eto
12-02-2010, 05:37
От едно село сме, но не се познавахме лично. После месец-два писахме по скайп и една вечер се напих и му се обадих, говорихме няколко часа и след 5 дни излязохме :)

nefchi_bs
12-02-2010, 06:01
Пушихме трева заедно...

mynichka
12-02-2010, 06:55
В заведението е което е барман се запознахме. Ходех там редовно, но не заради него...просто ми харесваше и накрая той се запозна с мен и най- добрия ми приятел. Прати една супер сладка бележка с чая ми 8-) :-)

flyingmonkey
12-02-2010, 07:02
Във форума (да този) 8-)

galu6a
12-02-2010, 12:28
бившата му ни запозна :-D

Paramour
12-02-2010, 12:39
бившата му ни запозна :-D
:lol:
кофти за нея :lol:

spopi
12-02-2010, 18:03
Харесва ми темата дайте още :grin:

crazyfrog
12-03-2010, 19:34
Запознахме се случайно, като с една приятелка набирахме произволни номера да се бъзикаме по телефона 8-) Уцелили сме един негов приятел, който му дал на него да ни звънне и така, после по скайп няколко месеца .. От различни градове сме, и то на двата края на България :D И така, през ноември миналата година се видяхме и тръгнахме от първия ден :grin: Обичам го! :smt007 :smt007 :smt007
Мой цитат от една друга тема, щото ме мързи да разказвам историята за 100-тен път :D
супер :grin: :grin: :grin: аз в момента си нямам гадже,но с последното ми се запознахме както аз си разхождах ку4ето в квартала и дойде при мен да го погали и да му се радва и таака.. ку4ето ни сватоса :grin:

Brooklyn
12-03-2010, 20:27
точно в този форум ни бяха първите контакти ,оттук започна всичкото прекрасно което ни се случва и сега сме абсолютно щастливи заедно и мнооооги си я обичам колкото и да не го показвам понякога :smt050

marti93
12-03-2010, 20:40
в заведение :P

chemist9009
12-03-2010, 20:43
В една дискотека :smt001 :| :smt001 по-точно виждал съм я на едно състезание :grin:

LovEsIckk
12-03-2010, 21:15
точно в този форум ни бяха първите контакти ,оттук започна всичкото прекрасно което ни се случва и сега сме абсолютно щастливи заедно и мнооооги си я обичам колкото и да не го показвам понякога :smt050
Дам.. слънче (h)

momon
12-05-2010, 14:13
бях на кафе с двама приятели иии те му звъннаха да дойде и там се запознахме .. :)[/i]

MaLty
12-06-2010, 14:14
Фейсбук 8-)

vu6chica
12-06-2010, 21:41
хаха на почивка в Мармарис... :) Беше много интересно, аз тръгнах от България с такова нежелание, даже не исках да ходя но почивката ми беше подарък и нямаше как да обидя така хората... той работеше в хотела, още когато пристигнахме сестра ми много го хареса а аз даже не го погледнах да видя как изглежда, бях в много лошо настроение а и рано сутринта след безсънна нощ как да е :) колегите му дойдоха да ми кажат, че ме е харесал (а аз даже не знаех кой е и как изглежда :D ) но набързо се запознахме много скоро след това :) беше невероятна почивка, благодарение на него видях цял Мармарис, опитах всички забавления, които можах в рамките на тези 10 дни. Не сме се разделяли, от 8 нощувки съм спала в хотела само първата вечер хаха :) И така се случиха нещата.... Тотално си промених отношението към турците, възхитена съм... буквално ме носи на ръце, няма нещо, което да не е готов да ми даде, няма нещо, което да ми забрани и тн. Постоянно сме във връзка, виждаме се често, даже другата седмица пак летя за Мармарис за 9 дни... Предложение за брак - вече три пъти :) ама все по телефона или по камерата, аз казах че чакам официално и дано четвъртия път е късметлийски :-D Най хубавите неща се случват най - неочаквано...

kirchoko
12-06-2010, 21:49
Неиния братовчед ни запозна по скайпа :-D