PDA

View Full Version : Палитра със сенки за очи



turboPantofka
12-01-2010, 18:18
Здравейте, та искам да попитам къде в София мога да намеря такaва палитрa,сенките да са ярки и да са към 10-20 броя, но да не са много скъпи т.е. до към 15-20 лева. :)

Paramour
12-01-2010, 18:41
Магазин за козметика?
Някакви по-големи вериги магазини за всякакви козметични продукти?

turboPantofka
12-01-2010, 18:53
Да, ясно, че ще е в някоя козметика ,но аз имах предвид някоя точно определна ако знае някои, защото съм ходила в такива магазини, но не съм намирала

RainbowGirl
12-01-2010, 20:30
http://www.coastalscents.com/cfwebstore/index.cfm?fuseaction=category.display&category_id=122 Тези са хубави, обаче не са от най - евтините. Иначе от ибей можеш да си поръчаш каквито искаш, ама не можеш да си сигурна дали ще са качествени. :)

maini4ka_sladka
12-07-2010, 19:07
Един съвет от мен- личен опит. В сайта на аукро.бг си поръчай палитрата от 120 цвята. Повечето са с включени пощенски с наложен платеж. Струва 35-40, но няма да съжаляваш определено!

divacheee
12-08-2010, 08:03
Един съвет от мен- личен опит. В сайта на аукро.бг си поръчай палитрата от 120 цвята. Повечето са с включени пощенски с наложен платеж. Струва 35-40, но няма да съжаляваш определено!


Защо всеки пазарува от аукро.. като нещата са от и-бей, а в и-бей са в пъти по-евтини ..

LipSy
12-08-2010, 11:48
Във ДМ навярно може да има!

maini4ka_sladka
12-08-2010, 19:00
Един съвет от мен- личен опит. В сайта на аукро.бг си поръчай палитрата от 120 цвята. Повечето са с включени пощенски с наложен платеж. Струва 35-40, но няма да съжаляваш определено!


Защо всеки пазарува от аукро.. като нещата са от и-бей, а в и-бей са в пъти по-евтини ..
Защото нямам Пей пал, както и защото нещата идват при мен за 1 ден.. Достатъчен аргумент ли е???

Tiin
12-11-2010, 08:25
Един съвет от мен- личен опит. В сайта на аукро.бг си поръчай палитрата от 120 цвята. Повечето са с включени пощенски с наложен платеж. Струва 35-40, но няма да съжаляваш определено!


Защо всеки пазарува от аукро.. като нещата са от и-бей, а в и-бей са в пъти по-евтини ..
Защото нямам Пей пал, както и защото нещата идват при мен за 1 ден.. Достатъчен аргумент ли е???
Палитрата с 120 цвята е ужасна една приятелка си я купи от АУКРО и точно след 2 часа като си сложи сенки,те изчезват...не се лъжете да си ги купувате...
От Ebay е много по-добре (излиза по-евтино а и пристигат за мах 1 sed.)

divacheee
12-11-2010, 10:05
Защото нямам Пей пал, както и защото нещата идват при мен за 1 ден.. Достатъчен аргумент ли е???

Регистрацията в PаyPаl става точно за 5 минути :D

maini4ka_sladka
12-12-2010, 20:41
Защото нямам Пей пал, както и защото нещата идват при мен за 1 ден.. Достатъчен аргумент ли е???

Регистрацията в PаyPаl става точно за 5 минути :D
А на мен като ми поиска извлечение от банката за последната транзакция, която ти дърпат за около евро и нещо... Мислиш ли че е много весело и имам безкрайно време за разкарване. Когато бях в Америка си имах Пей пал, но в България всичко трябва да е по сложната процедура. А до въпроса с издръжливостта на сенките- то и на руби роуз след 5-тата минута се събират, но с база за сенки и тези на руби и тези от 120 цвята издържат много часове. Личен опит. Гримирала съм и за сватба със 120-те цвята- не е мръднал грима.

diana199406
08-10-2011, 15:07
Наскоро и аз се зарибих по тия сенки предлагащи се в аукро.Последно хубави ли са?Наситени ли са цветовете и струват ли си парите?Пратете линк към сайта на и-бей,че не мога да го намеря,а искам и там да разгледам. :)

DisturbiaV
08-10-2011, 15:21
в ибей можеш да намериш 120 цвята палитра за 17лв след като бюджета ти е да кажем 15 и ще имаш много цветове,а в продавалник продават същите палитри като най-ниската ценя видях,че е 24лв...Да наситени са си и са хубави.Естествено има и ментета...

diana199406
08-10-2011, 16:35
Нещо не мога да се регистрирам както трябва в ибей.Иска ми да напиша един код,който ми пращат на имейла,но след като го въведа не го приема. :( Иначе видях,че има същите сенки като аукро и са много евтини,но се плаща с дебитна карта.

sladkish_14
08-10-2011, 16:42
Оуу тези палитри са просто толкова цигански.
Не виждам смисъл да се правиш на клоун, а като се вземат от тях само няколко нюанса могат да се ползват и то така излиза, че по-добре да идеш и да си вземеш само тях отколкото палитра с още 100 цвята и да използваш 10, а да си заплатил всички, но както и да е всеки сам си знае.
Преди мене момичетата ти бяха казали сайтове, аз продавалника го харесвам именно защото е български, знаеш, че до 2 дена ти е дошла поръчката - плащаш си я (5лв)и евентуално, ако нещо не ти харесва имаш опция да върнеш палитрата (с договаряне). Това е. Не знам какво са се вкопчили в този ePay някой хора. Аз имам 2 приятелки, които си поръчаха от там, супер сложната работа беше и накрая половината бяха счупени, заради хилядите колометри разстояние. И с доставката им излезна толкова колкото да си ги поръчат от български сайт. ;)

maini4ka_sladka
08-13-2011, 18:59
Оуу тези палитри са просто толкова цигански.
Не виждам смисъл да се правиш на клоун, а като се вземат от тях само няколко нюанса могат да се ползват и то така излиза, че по-добре да идеш и да си вземеш само тях отколкото палитра с още 100 цвята и да използваш 10, а да си заплатил всички, но както и да е всеки сам си знае.
Преди мене момичетата ти бяха казали сайтове, аз продавалника го харесвам именно защото е български, знаеш, че до 2 дена ти е дошла поръчката - плащаш си я (5лв)и евентуално, ако нещо не ти харесва имаш опция да върнеш палитрата (с договаряне). Това е. Не знам какво са се вкопчили в този ePay някой хора. Аз имам 2 приятелки, които си поръчаха от там, супер сложната работа беше и накрая половината бяха счупени, заради хилядите колометри разстояние. И с доставката им излезна толкова колкото да си ги поръчат от български сайт. ;)
Цигански са за тези, които не знаят как да ги използват. Имам палитрата от 120 цвята, както и топлата палитра от 88 цвята и смея да твърдя, че няма цвят, който да не съм използвала в подходящия случай! Чувството, че каквото и да облечеш, ще имаш възможност да му направиш комплимент с един красив грим е незаменимо! То не е казано, че всички цветове трябва наведнъж да си ги сложиш! Много крайни коментари, без реална основа. И по темата- едната ми палитра е от аукро, а другата от продавалника. Има едно момиче Мими 86, която е адски коректна и прави отстъпки при следващи покупки, както и за еконт, ако не се лъжа. Препоръчвам я горещо :)

titinkaa
08-13-2011, 20:19
maini4ka_sladka
може ли да ми дадеш профила на Мими 86 в продавалника?! :)

XxInn0cencexX
08-13-2011, 21:33
http://prodavalnik.com/razprodazhba-palitra-120-tsvyata-senki-za-ochi-pro-i2340624

maini4ka_sladka
08-14-2011, 07:53
maini4ka_sladka
може ли да ми дадеш профила на Мими 86 в продавалника?! :)
Като гледам отдолу момичето е дало. Наистина има страхотни предложения и прави отстъпки! Препоръчвам я!

VikitoRia
08-14-2011, 11:43
http://aukro.bg/listing.php/search?string=%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%82%D1%80 %D0%B0&category=49112

DisturbiaV
08-14-2011, 14:06
в продавалник най-евтината оферта за 120 цвята е 29лв,а вече има и някакви 168 цвята за 30лв.
линкове
http://prodavalnik.com/profesionalna-palitra-120-tsvyata-senki-za-ochi-i2298914
http://prodavalnik.com/profesionalna-palitra-168-tsvyata-senki-za-ochi-i2329871

sladkish_14
08-14-2011, 15:18
maini4ka_sladka, изобщо не ме интересува ти как се гримираш и дали си използваш цялата палитра. Все ми е тая, на мене не ми харесва и толкоз. Смятам, че е циганско и точка. Мое лично мнение. Ако ти се гримираш добре, да не ти казвам аз какви резили виждам ежедневно. Дала съм си мнението на момичето, не съм искала да се влияе от него, споделила съм й от къде може да си ги вземе и край на темата. Не ме цитирай. ;)

mine
08-14-2011, 18:34
Извинявам се на авторката, но искам да попитам нещо за този български сайт "Продавалник"


Как се плаща.. с карта ли или може и на място ?

diana199406
08-14-2011, 19:37
Извинявам се на авторката, но искам да попитам нещо за този български сайт "Продавалник"


Как се плаща.. с карта ли или може и на място ?

НЕ-плаща се на куриерската фирма, с която ти го изпращат или по пощенски запис.Зависи от това как се разбереш с продавача. :)

sladkish_14 и maini4ka_sladka благодаря ви много за мненията-няма нужда да се карате.Особено полезно ми беше мнението на sladkish_14 тей като ми повлия доста и сега няма да си поръчам палитра от и-бей,а от продавалника,защото се страхувам и моите сенки да не се начупят докато дойдат при мен. :D А иначе с останала част от мнението и аз не съм съгласна,защото с повече цветове мога да експериментирам и да си правя оригинален и качествен грим.А и както каза maini4ka_sladka спокойно мога да облека нещо без да се притеснявам,че нямам подходящ грим за него.Но всеки си има мнение и има право да го изкаже. Още веднъж благодаря и на двете за мненията. :)

DisturbiaV
08-14-2011, 19:40
ами пишеш на човека,които го предлага и се оговаряте.Повечето пращат с наложен платеж по Еконт за сметка на купувача(като ако е до офис плащаш 3.50,но все пак зависи и от наложеният) Има и друг вариан с пощите,но малко хора го използват.Лично предаване може да стане само,ако сте си от един и същи град.Натискаш на "Съобщение" и виж кой е удачният вариант.НЕ пращай предварително пари на хора с 0 или мъничко положителни оценки или с отрицателни :)