PDA

View Full Version : много ме болии ;(



SwEeTMuFFiN
12-01-2010, 18:20
много харесвам едно момче. но то едва едва знае коя съм. толкова е хубав и много го харесвам. искам да ме забележи. вие момчетата какво ще кажете. искам да кажа че съм на 13 1/2. и лошо е тва че преди ходих една с приятелка дето е много задръстена. ся много я игнорирам. сънувах как се целуваме и направо ми се къса сърцето. :smt007

BaffaLsc
12-01-2010, 18:35
Защо те боли ? Щом не знае коя си.. нека разбере..
Запознайте се , опознайте се.. искай му скайпа поне..
+ тва , че е хубав нищо не значи.. не гледай само външния вид
той НЕ е най - важен..

SwEeTMuFFiN
12-01-2010, 18:59
да знам но е много мил... като го видя... :oops:

balu4ka
12-02-2010, 11:58
Ами поговори с някой общ приятел (ако имате такива),за скайп или нещо друго.Или просто някой да ви запознае,ако те е срам .

ПС:Бих казала "АМАН" от тея постове... на 13 си?! О.о

SwEeTMuFFiN
12-02-2010, 12:29
ще се опитам. мерси. :-D

Paramour
12-02-2010, 12:43
Запознай се с него.. някак си..
пф на тябе сега ти е зле, а смятай ако ти каже, че нищо няма да стане, кво ще ти бъде :shock:

NeZaPoznat
12-02-2010, 12:48
много харесвам едно момче. но то едва едва знае коя съм. толкова е хубав и много го харесвам. искам да ме забележи. вие момчетата какво ще кажете. искам да кажа че съм на 13 1/2. и лошо е тва че преди ходих една с приятелка дето е много задръстена. ся много я игнорирам. сънувах как се целуваме и направо ми се къса сърцето. :smt007


АКо имаш 100 мнения тук значи си чела доста теми - нищо ли не ти хареса :?

А между другото - пробвай да се побараш вечер :lol: ако не друго поне напрежението се сваля така :P Знаеш за какво говоря 8-)

sabaton94
12-02-2010, 15:37
много харесвам едно момче. но то едва едва знае коя съм. толкова е хубав и много го харесвам. искам да ме забележи. вие момчетата какво ще кажете. искам да кажа че съм на 13 1/2. и лошо е тва че преди ходих една с приятелка дето е много задръстена. ся много я игнорирам. сънувах как се целуваме и направо ми се къса сърцето. :smt007


АКо имаш 100 мнения тук значи си чела доста теми - нищо ли не ти хареса :?

А между другото - пробвай да се побараш вечер :lol: ако не друго поне напрежението се сваля така :P Знаеш за какво говоря 8-)
Дали знае? Да не забравяме, че е на едва 13 1/2 години. 8-) Аз поне не можах да разбера какво иска да каже, не знам вие как можахте.

Stotii
12-02-2010, 19:00
Хвърли му прашките си, и го попитай какво ухание имат ....