PDA

View Full Version : Лицето ми ;xxx



vanesa0pld
12-01-2010, 19:08
Здравейте.
Искам да Ви помоля за съвет.Имам разширени пори и оттам идват всички проблеми-> черни точки,пъпки :o .Също така кожата на челото ми се бели.
Много се притеснавам и комплексирам от този проблем.Използвам крем от невен,някаква смеска от зехтин и невен,хума и т.н с една дума-бабини рецепти :D
Какво ще ме посъветвате? Мислите ли че козметик ще успее да се справи(аз да,ама и вас да ви питам) :D

tonie__
12-01-2010, 19:14
Д-р Магдалина Гюрова е моята дерматоложка,много добра.30 лева е прегледа. mgyurova.com e сайта,виж адреса там,защото го смени наскоро и не съм сиг как е.

От Пловдив 8-)

alkoxolizmo_0
12-01-2010, 19:24
аз наскоро взех крем -маска на Clear Skin за стесняване на порите,но все още не мога да ти кажа точно какъв е ефекта.Ако искаш пробвай ,ти си знаеш :)
А иначе за беленето на кожата ползвай хидратиращи кремове

herassmant
12-01-2010, 19:55
Според мен си купи медицинска козметика на Ла Рош. Вземи си ежедневен крем за лице- Ефаклар Дуо,струва около 20лв,обаче наистина помага за разширени пори,пъпки и тнт.

koni
12-01-2010, 20:06
Ако си от София мога да те пратя на точното място. Пиши откъде си. Само с кремчета няма да стане. Тук са нужни грижи от професионалист.

SwEeTMuFFiN
12-02-2010, 12:03
еми за пъпки едно SOS ... бълшебно е :) а за другото там някакви на гарниер. а ти от къде си? мога да ти предложа някой