PDA

View Full Version : Как да разбера дали съм влюбен?! :D



uFko
12-01-2010, 19:15
Здравейте, на 17 съм и от около месец излизам с едно момиче. Много я харесвам, тя мен също.През всяка свободна минутка, си мисля за нея. Много ми е приятно с нея, когато съм с нея времето не само минава, то просто лети :) Когато я целувам испитвам както хората казват, пеперудката в стомаха си, когато я испращам,седим по сумати време гушнати пред тях, нито тя ме пуска, нито аз нея :D Всеки ден тръпна от нетърпение, да се видим отново (виждаме се почети всеки ден). От както я целунах(преди 1 седмица), се чувствам на 7мото небе, по цял ден ми е супер весело, отминавам работите, които до преди ме дразнеха, просто ей-така, без да ми пука вече за тях :D

До сега не съм имал приятелка(гадже) и незнам какво е чувството да си влюбен, затова питам ако някой може да сподели. Просто от чисто любопитство :P

tigity
12-01-2010, 19:19
ех как искам да съм на твое място и мене да ми се получат така нещата с момчето, което харесвам :D ама птичката на любовта не каца на всяко рамо! :D :P :P

uFko
12-01-2010, 19:21
ех как искам да съм на твое място и мене да ми се получат така нещата с момчето, което харесвам :D ама птичката на любовта не каца на всяко рамо! :D :P :P

Тя нашата история беше доста умотана, заради 1 нейна "приятелка", която ме разобеждаваше да не излизам с нея(с цел да й направи гадно) щото тя ме исползвала, харесвала др момче, наговори ми куп глупости, ама аз сам упорито магаре,и като такова, не спрях да излизам с нея. И се радвам че всичко се оказа лъжа, и нещата се получиха :)

tigity
12-01-2010, 19:26
ех как искам да съм на твое място и мене да ми се получат така нещата с момчето, което харесвам :D ама птичката на любовта не каца на всяко рамо! :D :P :P

Тя нашата история беше доста умотана, заради 1 нейна "приятелка", която ме разобеждаваше да не излизам с нея(с цел да й направи гадно) щото тя ме исползвала, харесвала др момче, наговори ми куп глупости, ама аз сам упорито магаре,и като такова, не спрях да излизам с нея. И се радвам че всичко се оказа лъжа, и нещата се получиха :)
да но при мен нещата са по сложни и само ще си мечтая за такиа неща ... се пак стискай ми палци от добро сърце :D :P :oops:

uFko
12-01-2010, 19:27
ех как искам да съм на твое място и мене да ми се получат така нещата с момчето, което харесвам :D ама птичката на любовта не каца на всяко рамо! :D :P :P

Тя нашата история беше доста умотана, заради 1 нейна "приятелка", която ме разобеждаваше да не излизам с нея(с цел да й направи гадно) щото тя ме исползвала, харесвала др момче, наговори ми куп глупости, ама аз сам упорито магаре,и като такова, не спрях да излизам с нея. И се радвам че всичко се оказа лъжа, и нещата се получиха :)
да но при мен нещата са по сложни и само ще си мечтая за такиа неща ... се пак стискай ми палци от добро сърце :D :P :oops:

Стискам, стискам :P

SwEeTMuFFiN
12-01-2010, 19:32
и аз не съм имала гадже и много искам да съм на твоемясто. и аз мн харесвам едномомче амаа ..... (имам темичка) :)

uFko
12-01-2010, 19:33
Нещо се измстваме от моята тема :D

puppy2
12-01-2010, 19:43
Късаи листенца-Обича ме,не ме обича...Влюбен си да ! :)

sabaton94
12-01-2010, 20:02
Щом питаш, значи не си. То е като оргазма - като се появи го разбираш и не задаваш въпроси.

SwEeTMuFFiN
12-02-2010, 11:48
щом ти е хубаво продължавайте така :) не всеки има това щастие. възползваи се. :-D

deadshadow13
12-02-2010, 18:55
Здравейте, на 17 съм и от около месец излизам с едно момиче. Много я харесвам, тя мен също.През всяка свободна минутка, си мисля за нея. Много ми е приятно с нея, когато съм с нея времето не само минава, то просто лети :) Когато я целувам испитвам както хората казват, пеперудката в стомаха си, когато я испращам,седим по сумати време гушнати пред тях, нито тя ме пуска, нито аз нея :D Всеки ден тръпна от нетърпение, да се видим отново (виждаме се почети всеки ден). От както я целунах(преди 1 седмица), се чувствам на 7мото небе, по цял ден ми е супер весело, отминавам работите, които до преди ме дразнеха, просто ей-така, без да ми пука вече за тях :D

До сега не съм имал приятелка(гадже) и незнам какво е чувството да си влюбен, затова питам ако някой може да сподели. Просто от чисто любопитство :P

Ами ти много точно си описал какво е любов и какво изпитваш немога да разбера закакво ни питаш нас

DeVilTerroR
12-02-2010, 19:01
Хлътнал си бясно по нея :D Щом не спираш да мислиш за нея и всичко ти се струва перфектно явно си много влюбен !

sNkR
12-03-2010, 17:00
пробвай http://www.youtube.com/watch?v=epUIRJiYEWo

uFko
12-03-2010, 17:57
пробвай http://www.youtube.com/watch?v=epUIRJiYEWo

Ще пропусна... :shock:

sasha_90
12-03-2010, 18:29
Никой не може да ти каже със сигурност дали си влюбен.Това трябва сам да го почувстваш.

Nunz
12-04-2010, 13:27
ТИ единствен знаеш това.Пример - Болите корема и питаш в форума "Боли ли ме корема?". Помъчи се да разбереш хД
Офф-топик:Де и аз да бях така с момчето което харесвам .. :D

Moderatorius
12-04-2010, 15:54
В първите седмици всички се чувстват влюбени. Ти си още в графата на влюбените. След 1 година ако изпитваш същото, значи наистина си мнооого влюбен. :D

seeu2morow
12-04-2010, 15:59
честито!!!
влюбен си и любовта е споделена!
късметлия..