PDA

View Full Version : Супер спешно нещо за стрии



tonie__
12-01-2010, 19:53
Не съм сигурна,че имам де 8-) ама ми се виждат някакви белички миниатюрни черти и искам да се подсигуря.Отслабнах много в последно време и това не се отравяза добре на кожата ми.
Трябва ми бърз отговор,за да може утре да си купя каквото препоръчате.Това олио на Билка : http://www.krasnaya-bg.com/bilka/bg/bilka9.html ще помогне ли?

billytalent
12-01-2010, 20:08
И аз много се чудя за това олио,иначе като цяло съм супер доволна от всичките продукти на Билка.
В последно време и аз отслабнах доста и ми се появиха и на мене малко. :(

tonie__
12-01-2010, 20:23
утре оитвам в аптеката и каквото има-или това,или на Икаров за стрии..другия вариант е да си взема просто някакъв лосион за тяло,той мисля,че ще предодврати бъдещи стрии..ох нз,параноична съм :D

girl91
12-01-2010, 20:33
За съжаление стриите не могат да се премахнат (само с хирургическа намеса може). До колкото знам ако стриите са все още лилави могат да се заличат, но белите не могат :( За да не се появяват повече трябва кожата да се маже с по-мазничък/хидратиращ крем. Иначе не мисля, че кремовете за стрии помагат... аз имах един на Ейвън и на Икаров, но разлика не видях.

rosencetooo
12-02-2010, 04:04
Хайде ако си го купиш , след като го изпробваш сподели мнение :) Че ми хареса олиото и маслото :) , но не съм чувала никакви отзиви за тях.

whitebunny
12-02-2010, 07:10
^^ и аз знам че не могат да се премахнат, но съм чувала че се заличават (не напълно разбира се)

Pliok0019
12-02-2010, 08:01
Наистина щом са бели...май няма начин.

Да беше станала пароноична по-рано.

ri41
12-02-2010, 12:18
моите се скриха като ги намазах със свинска мас, но бяха още розови, сега не личат, пак надебелях, но ги няма и се радвам де :lol:

SwEeTMuFFiN
12-02-2010, 12:28
и на мен ми излязоха тва лято. на avon има ма нз дали деиства. а и това се получава от разкъсване на нещо... не може да се опраи но маи може да се заличи. стават от рязко отслабване или надебеляване. :?

girl91
12-02-2010, 13:28
Не се полуачват само от рязко надебеляване или отслабване. Аз например съм слаба и не съм надебелявала или отслабвала, а също имам. Има много информация за стриите в Google.
Аз съм използвала лосиона на AVON срещу стрии, но не видях да има някакъв резултат, но аз започнах да се мажа с него, когато стриите бяха вече бели.

koni
12-02-2010, 22:47
За разните мазила - помагат само да не се образуват нови и то не винаги.
За премахването вече има нови продукти и процедури, но на малко места в София ги знаят и ги правят. На мен ми ги заличиха но е дълга серия от процедури защото наистина са разкъсвания и бавно се оправят. Ходих дълго на процедури, но все пак се получи.

billytalent
12-11-2010, 10:30
От няколко дни използвам олиото на Билка и е невероятно.
Прави кожата супер мека, а и мирише приятно.

ledenakrasota
12-11-2010, 10:38
Антицелулитен гел с БЯЛО ГРОЗДЕ на Билка е за тази работа и си прави разтривки с утайка от кафе.Много помагат и 2-те. :)