PDA

View Full Version : Двама



dandan
12-01-2010, 21:50
Поставена съм може би пред важен избор и борба....
В живота ми може би има две момчета които поради една или друга причина си ги харесвам и не знам с кой да продължа.
(1) Горе-долу около половин година и повече аз почти всеки ден минавах през заведението,в което той работи(от там ми минаваше пътя за урока).Работата му е такава че постоянно може да си заяпа кой минава и т.н..та като минавах всеки път той или щеше да вкарва някви погледи,или нещо да казва и колко пъти се е опитвал да ме спира и аз се не поддавах.. и един ден реших да седна с малкото пред заведението да си поиграе... и той пак почна със зарибявките,да дойда до него-Аз му казвам че не мога,той да дойде той ми казва че не можел да излиза от работното си място(и ми го обяснява с ръцете) и така няколко пъти.Накрая ми каза да му кажа номера си и това става всичко със знаци и така нататъка и ни делят около 20 метра...И му правя знак той да си го каже и с пръстите като почна да ми казва тези цифри ...ах беше толкова забавно и накрая аз му звъннах да си запише номера ми и почнахме с смс-ите и така се запознахме ...Много яко,а със другото момче по ФБ-което не толкова яко според мен колкото първото.
И така с първото момче почнах ме да си пишем смс-и денонощно и да си говорим по 3 часа по телефона и така около 3 дни.през които той ме покани да излезнем,пък аз му казах че ще видим и че наще много строго ме държат,а той ми отг че семейството е преди всичко.И след три дни излезнах ме,беше много забавна първата ни среща.Той доста ме поглези,хранеше ме :) казах ме си кой какво харесва,обича(за всичко),обяснихме си един на друг кой какви,как да го кажа,какви праивила ще има в бъдещата ни връзка,какви възгелди и т.н.И заппчнах ме да излизаме г/д всеки ден.Той беше ме поканил доста пъти вече и ми каза че не му е прияно само той да кани и аз запчнах,не ми даваще да плащам сметките,беше мн забавен като цяло не само в това отношение.И така близо около месец.Дойде за мен лятната ваканция за 12 клас и цяло лято не сме излиза ли.Често минавах през мястото,което работи да го видя,всеки ден се чувах ме.Бях ме излиза ли с неговия братовчед и приятелката му и те са му каза ли че съм мн по-добре от предишните,защото те били мн стеснителни(зарадвах се,щом имат такова мнение)и така шибаното лято почти не бяхме излиза ли той все я на дискотека,я с приятели,я на плаж.Ядосах се и един ден му писах че ако иска нещо да се получи трябва да се вижда ме не може само по телефона и ако е на същото мнение да ми пише.Не получих отговор.След 2 седмици той ми писа че е бил болен,че телефона му бил спрян и не е могъл,аз му отговори че има ли желание има и начин, и той ми каза че ще ме потърси и пак след 2 седмици ме потърси и ме покани на плаж и аз отказах понеже нямаше да ме пуснат да отида баш с него въпреки че наще знаеха че съм се запознала с него и т.н но не знаеха че сме излизали.Пак имаше преиод през,който не сме се чува ли.Пак се ядосах и му казах че той е пълно дете на 20 години и сам за себе си не знае какво иска,че ако продължава да се движи с момичета набор 93-94 до никаде няма да стигне(ест всеки сам избира какво ще прави).Стигнах ме до въпроса за излизането и ми каза "да ли ще ти откажа,ако ми предложиш да излезнем"... нали за да може да се изясним.Поканих го,излезнах ме,нито той отваря темата,нито аз(за което сега мн съжалявам...може би нямаше да се стигне до тук) през цялото време нищо съществено не си казах ме и по живо по зраво станах ме.. пак той плати пак беше голяма борба ... и той отиде на работа и аз се прибрах и така...После пак имаше преоиод,в който си приказвах ме по телефона доста,аз минавах през заведението и един ден той ми целуна ръката като си тръгвах и останах вцепенена след като излезнах пред него се овладях.Като го видим с майка ми (тя всичко знае)все мохабет си правят.Винаги като ме види все ме гледа по един странен начин,очите почват да му лъскат,целия се изчервява,обожавам го,въпреки всичко,държа на него,въпреки че няма на накакво да се базира това,харесвам го...може да прозвучи глупаво,но и двамата имаме еднаква мечта да се целуваме под дъжда..и всеки път като вали и като си говорим,той ми казва "помниш ли нашата мечта" :) ...оле разтапям се направо :) И се чудя кво да правя с него ако го поканя пак да излезнем да му кажа ,да го питам...ама нали има една приазка 1 пъ е малко,2 пъти е много" да ли няма да излезне вече че му търча след гъза..Пък итой е казвал не прави това,което не искаш другите да ти правят и направо нз..дайте съвет :(
2-рия е адски добър...толкова пъти съм му слагала рога,че всеки път ми е прщавал,винаги ме е търсил,първия път като го скъсах плака по телефона,супер чувствителен,втория път с смс го скъсах,третия път заради горния,защото ми каза че за да сме започнели трябвало да го скъсам и аз тъпата го направих без да го проуча на горния...та този втория пак го прие,колко пъти с него сме излиза ли,за да тръгнем но аз не съм искала заради първия,една лоша дума не са ми каза ли и двамата,сега съм със втория... но не сме обявили нищо на никого,родителите му знаят за всичко между нас и сега са много щастливи,че сме заедно отново,пък и с него се чувствам някак си различно,имам някви чувства,готино ми, с него интимнича повече от колкото с първия,приемам го по-различно...
И не знам,помогнете ми,дайте някакъв съвет :(

LoveHurT
12-01-2010, 22:42
В цялата картинка къде се вписва 1, нещо не го споменаваш?
май изобщо не се колебаеш ами те е страх с 2 да не прецакате нещата за пореден път

dandan
12-02-2010, 05:52
Не,не ме е страх да ли ще се прецакат нещата с 2-рия,пък за първия мн описателно съм разказала..просто не знам как да постъпя и с двамата....

ludikalinki
12-02-2010, 09:16
Не знам защо повечето момичета и жени някак си предпочитат "лошите" момчета. Вторият те обича, прощава ти, готов е да направи всичко за теб, и въпреки това ти го нараняваш... Скучно ли ти е с него, или какво?

NeZaPoznat
12-02-2010, 13:03
2-рия е адски добър...толкова пъти съм му слагала рога,че всеки път ми е прщавал,винаги ме е търсил,първия път като го скъсах плака по телефона,супер чувствителен,втория път с смс го скъсах,третия път заради горния,защото ми каза че за да сме започнели трябвало да го скъсам и аз тъпата го направих без да го проуча на горния...та този втория пак го прие,колко пъти с него сме излиза ли,за да тръгнем но аз не съм искала заради първия,една лоша дума не са ми каза ли и двамата,сега съм със втория... но не сме обявили нищо на никого,родителите му знаят за всичко между нас и сега са много щастливи,че сме заедно отново,пък и с него се чувствам някак си различно,имам някви чувства,готино ми, с него интимнича повече от колкото с първия,приемам го по-различно...
И не знам,помогнете ми,дайте някакъв съвет :(

:shock: :shock: :shock: Ти си ебати тъпата и безчувствена кучка :shock: :shock:

vesito13
12-02-2010, 13:35
Веднъж, два пъти, три пъти си изневерила на втория, очевидно е, че нещо в отношенията ви не ти е достатъчно. Той може да ти дава адски много, но не и всичко, от което се нуждаеш. Дори сега да избереш него, след месец-два, година, мислиш ли, че няма да му изневериш отново?
Прочети си сама това, което си написала, нито веднъж не написа за някоя ваша романтична среща, колко сладко било като те закача, как си говорите за бъдещето. Докато при първото момче, всичко това го има. Там си личи как "трепериш" само при мисълта за него. Говориш в такъв захлас, както говори влюбено момиче. Личи си колко ти пука за този човек, докато другия ... Имам чувството, че той ти е безразличен. Ти си с него, защото той те обичал, защото се държал с теб много добре, но до там. Къде са думите, че ти го обичаш, че държиш на него, че той значи нещо за теб, дори ако искаш, че си луда по него. Няма такова нещо и затова има причина.
С първия може да не сте перфектната двойка, може след месец да се разделите, но няма да съжаляваш, че не си изживяла това твое увлечение. Ако наистина не го изживееш в теб остават много въпроси и понякога това може да те накара да съжаляваш.

FuckedUp
12-02-2010, 13:44
2-рия е адски добър...толкова пъти съм му слагала рога,че всеки път ми е прщавал,винаги ме е търсил,първия път като го скъсах плака по телефона,супер чувствителен,втория път с смс го скъсах,третия път заради горния,защото ми каза че за да сме започнели трябвало да го скъсам и аз тъпата го направих без да го проуча на горния...та този втория пак го прие,колко пъти с него сме излиза ли,за да тръгнем но аз не съм искала заради първия,една лоша дума не са ми каза ли и двамата,сега съм със втория... но не сме обявили нищо на никого,родителите му знаят за всичко между нас и сега са много щастливи,че сме заедно отново,пък и с него се чувствам някак си различно,имам някви чувства,готино ми, с него интимнича повече от колкото с първия,приемам го по-различно...
И не знам,помогнете ми,дайте някакъв съвет :(

:shock: :shock: :shock: Ти си ебати тъпата и безчувствена кучка :shock: :shock:

Съгласен съм..пълна използвачка си.

Stotii
12-02-2010, 19:17
Ти не ги заслужаваш и двамата бе ....

dandan
12-02-2010, 20:05
На теб не ти ли писна само тези цитати да слагаш,темата няма нищо общо с
с цитатите,които поставяш и не само в мойта тема ами и в други.
И мн добре се преценявам каква съм без такива обиди,просто помолих за съвет,нищо повече

izlishna
12-02-2010, 20:07
Ти не ги заслужаваш и двамата бе ....

Определено!

Stotii
12-02-2010, 20:18
На теб не ти ли писна само тези цитати да слагаш,темата няма нищо общо с
с цитатите,които поставяш и не само в мойта тема ами и в други.
И мн добре се преценявам каква съм без такива обиди,просто помолих за съвет,нищо повече

А ти да си чувала, че на това му се вика ПОДПИС !???
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

dandan
12-02-2010, 20:21
Да чувала съм,съжалявам,просто не съм обърнала достатъчно внимание...

umri
12-02-2010, 21:38
Ааа, ама той за толкова време само ръката ти е целунал? А мечтата ви е била да се целувате под дъжда? Не знам кой е по-голямото дете в случая. Относно теб, ти си стандартен случай, изобразяващ провинциалност и ниска интелигентност, както и висша форма на неграмотност. Леко насериозно си се взела.

sweet_sorcerer
12-03-2010, 13:56
Само на мен ли ми се струва, че ти вече си си решила с кой искаш да си, ама те е стах, че 2рия няма да прости за 1998766 път?....

SkyEatsAirplane
12-03-2010, 14:09
:-o Не схващам...Бъди с този, когото обичаш, толкова ли е трудно да си с 1 или трябва да си имаш някой на кукичката, да си играеш с него, докато друг те е закачил на неговата си кукичка и си играе с теб... ай донт гет ит

sasha_90
12-03-2010, 15:09
Защо питаш,след като вече си с втория?Или имаш намерение пак да му слагаш рога с първия?

InloVeGirl27
12-03-2010, 16:07
Аз,честно казано,не успях да разбера за какво става въпрос... Нали бяха двама,после се появи и трети.. Много объркана работа!! Не знам какъв съвет да ти дам..

П.П. : Глаголите в минало време се пишат слято с частиците "л,ла,ло,ли"-казали,били...

dandan
12-03-2010, 19:12
Не съм пуснала темата,за да ме съдите как пиша,каква съм и така нататъка,просто поисках съвет....ддз да видя другите кво мислене имат...

dandan
12-03-2010, 19:16
Ааа, ама той за толкова време само ръката ти е целунал? А мечтата ви е била да се целувате под дъжда? Не знам кой е по-голямото дете в случая. Относно теб, ти си стандартен случай, изобразяващ провинциалност и ниска интелигентност, както и висша форма на неграмотност. Леко насериозно си се взела.


А ти като не си провинциалист и с висока интелигентност,и като си по-грамотен от мен,защо влизаш в този форум,и общуваш с такива хора,които не са на "висшето" ти ниво....
И не е казано че за това време само ръката ми е целувал...

Lincheto
12-03-2010, 20:25
Не може да си 12ти клас и да пишеш така...

minionka
12-03-2010, 21:23
Ми хората казват, че си "кучка" с право. Не се обиждай, ноо .. Така .. бъди с този който обичаш, но спри да нараняваш второто момче. ..Та това момче плаче, щото ти не знаеш какво искаш. Приятно ли ти е така да го въртиш? Ако не, спри се и се осъзнай, кой искаш, но не ги заслужаваш и двамата.

dandan
12-04-2010, 10:58
Не може да си 12ти клас и да пишеш така...


Какво имаш предвид....

umri
12-04-2010, 17:55
Ааа, ама той за толкова време само ръката ти е целунал? А мечтата ви е била да се целувате под дъжда? Не знам кой е по-голямото дете в случая. Относно теб, ти си стандартен случай, изобразяващ провинциалност и ниска интелигентност, както и висша форма на неграмотност. Леко насериозно си се взела.


А ти като не си провинциалист и с висока интелигентност,и като си по-грамотен от мен,защо влизаш в този форум,и общуваш с такива хора,които не са на "висшето" ти ниво....
И не е казано че за това време само ръката ми е целувал...
Вярно... забраих за бузата.