PDA

View Full Version : Кифла



Aleks111
12-02-2010, 11:55
Здравейте извинявам се предварително за правописните грешки но сега бързам .Eто я и историята.... Днеска едно момиче ме ядоса и се збихме тя е една от най - големите кифли в даскало и ми се прави на интересна и вече ми писна гледам да не се занимавам с нея ама :@:@:@ ми писна кажето какво да правя!? Вече не знам.

SwEeTMuFFiN
12-02-2010, 12:10
кифла ??? още не схващам. задръстена, надута, наркоманка ... :(

BaffaLsc
12-02-2010, 12:55
кифла ??? още не схващам. задръстена, надута, наркоманка ... :(
Кое има да му схващаш ? Кифла не си ли виждала..


ПТ : Как може да се биеш с някаква ' кифла ' ? Не падай толкова ниско.. просто се прави ,че не я забелязваш ..не е толкова трудно.. опитай и ще видиш : ))

StolenBliss
12-02-2010, 13:22
Пфу помислих си, че темата е направена за наща кифла във форума тцтц разочаровах се :? :lol:

Tempest
12-02-2010, 17:29
кифла ??? още не схващам. задръстена, надута, наркоманка ... :(
Кое има да му схващаш ? Кифла не си ли виждала..


ПТ : Как може да се биеш с някаква ' кифла ' ? Не падай толкова ниско.. просто се прави ,че не я забелязваш ..не е толкова трудно.. опитай и ще видиш : ))

*ниЗко... иначе да :)

anonymous546178
12-02-2010, 17:37
На руски е със З, ама мисля, че на български е по-правилно със С... или и двете са правилни ниско-нисък низко-низостен... според мен е със С

Spikeey
12-02-2010, 17:46
със С е да...

NoLoveBitch
12-03-2010, 08:51
concentrate оn the topic 8-)

thinkgreen
12-03-2010, 11:28
Надявах се темата да е за Хкифла ..жалко :D по темата не падай толкова ниско , на нейното ниво ... Като да влезеш в калта с прасе и двамата сте кални , но на него му харесва . По-добре контактувай с нея , като не се харесвате , не е нужно да се карате , биете и тн . [-X

xKiFlAxx
12-03-2010, 11:38
в моето у.ще сме мнн кифли :D
и никой не казва нищо.. нито се заяжда щото знае кво го очаква :P :booooomb:

chemist9009
12-03-2010, 11:41
Пфу помислих си, че темата е направена за наща кифла във форума тцтц разочаровах се :? :lol:

и аз :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:


и никой не казва нищо.. нито се заяжда щото знае кво го очаквa La KiFlAzZ NosTrA - Mafia FamiLy :lol: :lol:

tArIkAt
12-03-2010, 11:50
в моето у.ще сме мнн кифли :D
и никой не казва нищо.. нито се заяжда щото знае кво го очаква :P :booooomb:
:razz:

StolenBliss
12-03-2010, 16:13
в моето у.ще сме мнн кифли :D
и никой не казва нищо.. нито се заяжда щото знае кво го очаква :P :booooomb:

Ти пък ... :? Как ти хрумна... просто им се занимава с кроасанчета, кифлите вече никой не ги яде ;)

Tempest
12-03-2010, 20:14
На руски е със З, ама мисля, че на български е по-правилно със С... или и двете са правилни ниско-нисък низко-низостен... според мен е със С

низко - низък... :?

StolenBliss
12-03-2010, 20:50
^ Омг хора бе вие сериозно ли ? пише се ниССССССССССко, нисък, ниска... Иначе кво низък .. пф не ако го произнесеш на глас не ти ли звучи много не на място .. :?

MegiBoOm
12-04-2010, 08:01
Пише се ниСък иначе имаше и една дума в анализа ми преди по немили-недраги която беше написана така: ниЗък ( явно двете думи имат различно значение!)

ПТ: Кво се занимаваш с некви прости кифли...Остави ги да се мислит за велики, като не осъзнават колко са жалки! ;)

Tempest
12-04-2010, 11:46
^ Омг хора бе вие сериозно ли ? пише се ниССССССССССко, нисък, ниска... Иначе кво низък .. пф не ако го произнесеш на глас не ти ли звучи много не на място .. :?

не, звучи ми с друго значение като го произнеса със З... на тебе явно не.. вземи, вместо да ползваш ОМГ, да почетеш малко книжки, току-виж си се запознал/а със значението на думата "низък"..

righteous
12-04-2010, 12:02
*sigh* .. Стига вече с тея кифли , гевреци и всякакви такива глупости.Всеки може да се облича както си иска , всеки може да си слага по 1 тон грим , всеки може да се държи като курвa и никой няма право да му забрани това , защото животът си е негов. :)

StolenBliss
12-04-2010, 13:02
^ Омг хора бе вие сериозно ли ? пише се ниССССССССССко, нисък, ниска... Иначе кво низък .. пф не ако го произнесеш на глас не ти ли звучи много не на място .. :?

не, звучи ми с друго значение като го произнеса със З... на тебе явно не.. вземи, вместо да ползваш ОМГ, да почетеш малко книжки, току-виж си се запознал/а със значението на думата "низък"..

Ако ми говориш за друго значение на думата, тогава става..
Пък ше чета щом си казал/а :grin: :D

Spikeey
12-04-2010, 13:18
Питах госпожата ми по БГ и каза, че е ниСък.

Spikeey
12-04-2010, 13:19
*sigh* .. Стига вече с тея кифли , гевреци и всякакви такива глупости.Всеки може да се облича както си иска , всеки може да си слага по 1 тон грим , всеки може да се държи като курвa и никой няма право да му забрани това , защото животът си е негов. :)
А, ако правейки това дразни околните?

righteous
12-04-2010, 13:40
*sigh* .. Стига вече с тея кифли , гевреци и всякакви такива глупости.Всеки може да се облича както си иска , всеки може да си слага по 1 тон грим , всеки може да се държи като курвa и никой няма право да му забрани това , защото животът си е негов. :)
А, ако правейки това дразни околните?

И с какво ги дразни ?

sToyAncHo
12-04-2010, 14:17
*sigh* .. Стига вече с тея кифли , гевреци и всякакви такива глупости.Всеки може да се облича както си иска , всеки може да си слага по 1 тон грим , всеки може да се държи като курвa и никой няма право да му забрани това , защото животът си е негов. :)
А, ако правейки това дразни околните?

значи околните трябва да са толкова тъпи, че да обръщат внимание. Да не говорим, а по темата: Не и обръщай внимание,освен ако не те обижда или физически те тормози. Всички познаваме кифлите и ги знаем, че им е иЗтекъл срока ;) Живей си живота и не се дракай с нея и няма да имаш проблемС :Р :P

Tempest
12-04-2010, 14:42
Питах госпожата ми по БГ и каза, че е ниСък.

да не би да си я питал дали е по-правилно да се каже "ниска топка" или "низка топка"? Щото тогава да - пише се със С..

anonymous708973
12-04-2010, 16:03
^Остави, човек, срамота е на толкова години да не са чували думата ниЗък. :?

Кифленски номерца не търпя... Нареждам, както ми дойде. Аман от розови, топирани, плашещи създания...

StolenBliss
12-04-2010, 18:16
Оф сетих се за кое значение става на въпрос хаха аз си мислех, че за антонима на висок :D

meganet
12-05-2010, 10:18
в моето у.ще сме мнн кифли :D
и никой не казва нищо.. нито се заяжда щото знае кво го очаква :P :booooomb:

Кво го очаква ще извикаш още кифли да му направите сандвич ли? :D

Spikeey
12-05-2010, 10:31
*sigh* .. Стига вече с тея кифли , гевреци и всякакви такива глупости.Всеки може да се облича както си иска , всеки може да си слага по 1 тон грим , всеки може да се държи като курвa и никой няма право да му забрани това , защото животът си е негов. :)
А, ако правейки това дразни околните?

И с какво ги дразни ?
С голямото си самочувствие което е без покритие.

Tempest
12-05-2010, 12:40
хахахах, решението е: слушалки, музика на макс и поглед напред.. нито някой ше те занимава, нито ше чуваш, нито ше виждаш кифленски изпълнения...

Spikeey
12-05-2010, 12:49
хахахах, решението е: слушалки, музика на макс и поглед напред.. нито някой ше те занимава, нито ше чуваш, нито ше виждаш кифленски изпълнения...
Да и така може :lol: леле аз си спомням като нямах слушалки по едно време и като се прибирах от училище, ебати параноята ме беше обхванала, че всички ми говорят зад гърба :lol:

FuckedUp
12-05-2010, 12:50
Е, ти как мислиш, че се справям? :D:D

К'во го обърнахте на чат тука за думата "нисък" и "ниЗък" омг..

Tempest
12-05-2010, 12:51
ем дано си проумял, че не си центъра на света, щото иначе мноо лошо за тебе..

Spikeey
12-05-2010, 12:54
ем дано си проумял, че не си центъра на света, щото иначе мноо лошо за тебе..
Да бе, аз това го знам, ама все пак ме беше обхванала няква параноя :lol: знам ли, може да съм луд :lol:

Tempest
12-05-2010, 15:06
Е, ти как мислиш, че се справям? :D:D

К'во го обърнахте на чат тука за думата "нисък" и "ниЗък" омг..

рофлмао дзедонг!

addic7edd
12-06-2010, 11:44
Като толкова не можеш да и дадеш игнора, всеизвестно е, че кифлите са простоватички и лесни за затапване :-D

mimitu
01-26-2011, 15:21
Наречи я кифла и повече не я обиждай :lol: :lol: :D :D :D

ludiqtzubar96
01-26-2011, 16:35
Надявах се темата да е за Хкифла ..жалко :D по темата не падай толкова ниско , на нейното ниво ... Като да влезеш в калта с прасе и двамата сте кални , но на него му харесва . По-добре контактувай с нея , като не се харесвате , не е нужно да се карате , биете и тн . [-X
Или казано другояче:не спори с глупак,защото той ще те принизи до неговото ниво и ще те бие с опит. :D
Иначе по темата:игнорирай я и ако не престане-кажи и'"Fuck of bitch"

unknown0inlowe
01-26-2011, 17:11
Показваш й един среден пръст минаваш покрай нея и нататък само игнориране :)

fenastz
01-27-2011, 20:44
Счупи й зъбите или ги бутни в гърлото й.

BaffaLsc
01-28-2011, 08:36
Абе, хора.. я се спрете.. цялата тема заради една дума..

britzy
01-28-2011, 16:07
Абе, хора.. я се спрете.. цялата тема заради една дума..

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

съществуват и 2те думи ,аман- :razz:
ПТ-въпреки че е леко стара темата-кво ти пука-слушалките и си бъди с твоята компания-ние се бихме в началните класове-ти кой си? 8-)

Aleks111
01-28-2011, 19:17
7-ми клас съм :D

britzy
01-28-2011, 19:24
Амии да -и аз се биех мн.с надуфките-решението?Ми ,преместих се :lol: тоест кандидатствах и така

Aleks111
01-28-2011, 19:38
То е ясно че ще кандидатствам... :) благодаря на всички за саветите