PDA

View Full Version : Първа среща



1324
12-02-2010, 11:59
Здравейте всички,

От доста време не съм влизал в този форум (след като вече не съм и teen от 2 години), но днеска съм на нещо като първа среща, на каквато не съм ходил от доста време.

Та запознах се с едно момиче, което е по-малко от мен (на 16) в нета. От доста време си пишем вече и нали се сещате за тези приложения във Facebook "Предизвиквам те да ...". Съответно на девойката й се падна "да отидеш с първия харесал това на кино" и аз бях този първи :)
Та днес по-късно ще ходим на кино :) Досега не сме се виждали с девойката на живо. Дайде някакви съвети, акъли.

Мерси предварително :)

NeZaPoznat
12-02-2010, 12:44
Здравейте всички,

От доста време не съм влизал в този форум (след като вече не съм и teen от 2 години), но днеска съм на нещо като първа среща, на каквато не съм ходил от доста време.

Та запознах се с едно момиче, което е по-малко от мен (на 16) в нета. От доста време си пишем вече и нали се сещате за тези приложения във Facebook "Предизвиквам те да ...". Съответно на девойката й се падна "да отидеш с първия харесал това на кино" и аз бях този първи :)
Та днес по-късно ще ходим на кино :) Досега не сме се виждали с девойката на живо. Дайде някакви съвети, акъли.

Мерси предварително :)

Тийн тийн си . :-P . недей да се праскаш, че си порастнал на години :lol: :lol:

Paramour
12-02-2010, 12:44
Не си ли ходил на срещи преди?
Обичайното, вече клише, "Бъди себе си" май ще свърши работа. 8-)

1324
12-02-2010, 12:50
1) не се праскам, че съм пораснал на години :) просто съм на 21 ... а това вече не се води teen (по принцип).

2)Бил съм на първи срещи разбира се ... но последния път беше преди няколко години ... :)

NeZaPoznat
12-02-2010, 12:57
1) не се праскам, че съм пораснал на години :) просто съм на 21 ... а това вече не се води teen (по принцип).

2)Бил съм на първи срещи разбира се ... но последния път беше преди няколко години ... :)


аз за друго говорех 8-)

Оттогава нещата не са се променили - пак е същото :D

Paramour
12-02-2010, 13:13
Бил съм на първи срещи разбира се ... но последния път беше преди няколко години ... :)

Мии наистина нищо не се е променило от тогава.
Основното е да не се правиш на такъв, какъвто не си.
Не мълчи като някой пън, но пък и не говори само ти..питай я нещо, заговорете се. /това за преди и след киното/
По време на филма.. мии гледайте филм :lol:
Това е.. май. :)

sexa_na_kompleksa
12-02-2010, 15:45
Киното е много подходящи за първа среща, извадил си късмет. : ) Тъй като ти си момчето и си доста по-голям от нея, ще трябва да "водиш". Преди киното се опитай да разбереш колкото се може повече за нея - питай я какви филми обича да гледа, какво очаква от този филм, гледала ли е други филми с главния актьор/актриса/режисьор, от там мини на музика, хобита... баналните неща, целта е да я накраш да се отпусне и да говори свободно с теб. След киното пак поговерете за филма - харесал ли й е, отговорил ли е на очакванията й, ще гледате ли пак някой такъв филм и т.н. Хайде успех! ; )

deadshadow13
12-02-2010, 18:46
Не си ли ходил на срещи преди?
Обичайното, вече клише, "Бъди себе си" май ще свърши работа. 8-)

е братле извинявай ама наистина не си ли ходил никога преди каква е тая мания покрай момчетата; как да я заговоря,какво да правя,как да я поканя на вън-тя излиза с теб заради фейсбук ние неможем да ти кажем какво да говориш с нея и как да действаш просто всичко става на момента не си мисли че можеш да съставиш план предварително с действия

anonymous708973
12-02-2010, 18:58
Киното въобще не е подходяща идея за първа среща. Целта е да се опознаете, не да блеете заедно големия екран.
Излезте 1-2-3 часа преди киното, говорете си, опознайте се :)

Stotii
12-02-2010, 19:10
Киното въобще не е подходяща идея за първа среща. Целта е да се опознаете, не да блеете заедно големия екран.
Излезте 1-2-3 часа преди киното, говорете си, опознайте се :)

Той си няма и на идея какво да прави, ти го пращаш на 3часова среща + 1-2 часа кино :razz: :razz: :razz:

ПС: Не съм убеден много много, че си на 21.... ако си излизал на срещи, било то и на 5 само... щеше да си наясно вече как стоят нещата в основни линии ....

DeVilTerroR
12-02-2010, 19:15
Киното си е добра идея нали след това могат да идат на кафе ! Щом е на 16 а ти на 21 лесно ще стане работата те днешните момичета обичат батковци :D

1324
12-02-2010, 20:57
Абе вие къф ме изкарахте ... не ходя за първи път на среща баси ... не ви питах "какво да правя" а питах за някакви съвети и/или предложения.


Мина доста добре ... за тези, които ги интересува ... :)


Направо съм поразен как нямаше един, който да ми разбере правилно въпроса ...

umri
12-02-2010, 21:59
Държане за ръце, близане на пръсти, галене или чесане по ръката, целуване, бъзици... или чисто формално задължение заради фейсбука...

sweet_sorcerer
12-03-2010, 14:01
Абе вие къф ме изкарахте ... не ходя за първи път на среща баси ... не ви питах "какво да правя" а питах за някакви съвети и/или предложения.


Мина доста добре ... за тези, които ги интересува ... :)


Направо съм поразен как нямаше един, който да ми разбере правилно въпроса ...
Ами като не си го задал правилно...
Честито за успешната среща, явно нямаш нужда все пак от акъли! :)

sasha_90
12-03-2010, 15:11
Дръж се нормално.Ако се харесате,може да продължите да се виждате.

ve4nosamotna
12-03-2010, 23:23
Я разкажи малко повече как мина срещата, харесахте ли се, ще продължите ли да се срещате и бду от къде си? :-o

NawleK
12-04-2010, 03:50
Не си тиин от 2 години т.е на 21 си и излиза с неква си на 16 а от всичкото на горе и пишеш такива теми?

:razz: :razz: :razz:

SteadyBG
12-17-2010, 11:26
Здравейте всички,

От доста време не съм влизал в този форум (след като вече не съм и teen от 2 години), но днеска съм на нещо като първа среща, на каквато не съм ходил от доста време.

Та запознах се с едно момиче, което е по-малко от мен (на 16) в нета. От доста време си пишем вече и нали се сещате за тези приложения във Facebook "Предизвиквам те да ...". Съответно на девойката й се падна "да отидеш с първия харесал това на кино" и аз бях този първи :)
Та днес по-късно ще ходим на кино :) Досега не сме се виждали с девойката на живо. Дайде някакви съвети, акъли.

Мерси предварително :) ти в РЕД ли си .... тя е на 16 ти си на 21 .. не и проваляй бъдещето .. остави я да учи .. на твойте години какви каки има ... :razz: много по яки от някви 16 годишни ..