PDA

View Full Version : махнах си мъха над горната устна



teendeni
12-02-2010, 13:31
Здравейте! Искам да попитам нещо. Махнах си мъха над горната устна с лепенка за първи път в неделя. Сега е четвъртък и все още ми е зачервено. :( Мазах го с крем, но пак си остана същото. На училище си слагам фондютен, но пак малко се вижда. Всички ми казваха че ще изчезне, но все още не е. :( Наистина много се притеснявам и искам да си е нормално.
Моля ви дайте някакви съвети как да се оправи!!!
Благодаря предварително! :-)

Paramour
12-02-2010, 14:00
Малко тъпо, но.. момиче или момче си? :lol:
Ако си момиче, както предполагам, толкова ли е било наложително да си го махнеш? По този начин си го предизвикала да продължи да расте. Следващия път отиди на козметик.

teendeni
12-02-2010, 14:12
Момиче съм! Ами да личеше си и ме беше срам. И на снимки също си личеше. А и почти всички отмоя клас са си ги махнали..Абе проблем ми е че е все още зачервено както беше в неделя. Защо не се оправя? :-o :-k :cry:

Paramour
12-02-2010, 14:21
A ти как точно го махна?
С лепенка.. някакъв опит за кола маска ли е било? :lol:
п.п. Извинявай, не се сдържах.

teendeni
12-02-2010, 14:30
Лепнах - Дръпнах -- и се махна.. зачерви се и майка ми ми вика че ще мине.. :-D ама не минава :( Ами да нещо като кола маска..с такава специална лепенка за махане... 8-[

Paramour
12-02-2010, 16:51
Ами щом майка ти е казала, че ще мине.. предполагам, че е права.
Намажи се с крем "Здраве" той винаги помага 8-)

teendeni
12-02-2010, 16:57
Мазах се ама той пък образува нещо като коричка която после падна и никакво подобрение. Пък и кво да слушам майка си като тя нищо не знае за тези неща. Все още е червено и дано да мине :roll:
Ако някой има същия проблем или знае как да го оправя да пише..ПЛС :-o

Paramour
12-02-2010, 17:15
^майка ти не знаела нищо за тези неща.. че защо?

teendeni
12-02-2010, 17:28
ами защото тя нейните не си ги маха защото почти не се виждат...абе тя ми го каза само уж да ме успокои.. незнаеше дали ще мине или не.. :(

CrazyMims
12-02-2010, 17:50
И аз бях така първия път като го махнах но аз отидох на козметик защото там имат повече опит... следващия път отиди и ти :wink:
А доколкото зачервяването е нормално, минава за около седмица и полвина :roll: но при всеки е различно де :)
но повече не го махай сама... :(
Аз съм пробвала и с фотодепилация но светлината е доста силна и е малко скъпо и трябва да ходиш през седмица защото на тази възраст излиза много бързо и не ти го препоръчвам. :neutral:
По - добре имай търпение и го мажи с фондютен през деня и с крем от алое вера през нощта, при мен помага :-|

Claymore
12-02-2010, 18:26
A ти как точно го махна?
С лепенка.. някакъв опит за кола маска ли е било? :lol:
п.п. Извинявай, не се сдържах.

Има малки лентички-кола маска точно за женските мустаци.

До авторката: В аптеките се продават кърпички и кремове за успокоение на кожата след епилация, използвай ги след като свършиш с епилирането.

teendeni
12-02-2010, 20:08
Благодаря много на всички! :-) :-) :-)

Deynna
02-02-2011, 10:37
Най-лесно с депилиращ крем а и няма да е зачервено

monttitty
02-02-2011, 10:58
Най-лесно с депилиращ крем а и няма да е зачервено
това е горе долу като да си го обръсне... :х крема става за крака и ръце примерно но на лицето ще стана още по-зле след няколко дни!!![

Claymore
02-02-2011, 18:44
Я не дигай теми!

elinkabe
02-02-2011, 22:13
ти в ред ли си да си махнеш космите над устната ко искаш като станеш някой бабишкера да имаш мустаци ли ... това между ушите би трябвало да се ползва :? :? :?

kalpazanka
02-03-2011, 07:06
Аз.