PDA

View Full Version : Училищни идиоти



mmm_sweet
12-02-2010, 14:19
В моя клас има сигурно 5-ма,които дразнят всички,но аз съм обект на тяхното внимание,защото така и не успях да си създам някакви приятелства в класа :? (е***и само някакви зубарчета и злобарчета,надявам се ме разбирате) и в часовете ме заливат с вода,хвърлят ми бутилки,опаковки,нарязани листчета и солети. ДНес обаче ми писна и ги опортих на госпожата,която не знам как не вижда всичко това,като е пред очите й :? Тя им написа забележки,а тея момчета ме заплашиха,че утре ще ме залеят с олио или 1,5 литра вода. Боже,няма отърване,какво да правя? :?

scrooper
12-02-2010, 14:51
накарай някой по- едър да ги сплаши.

sm_95
12-02-2010, 14:53
Класен? Родител? Директор? Гадже/по-голям брат който да ги сплаши?
НИКОЙ няма право да те тормози, разгони им фамилийките!
Или нещо малко по сложно... намери слабото им място и удари право там... Но не прекалявай...
Успех :-)

KaPrIzZcHeTo
12-02-2010, 15:00
Кои клас си ? :-o

radeberger
12-02-2010, 15:30
Викни някой напомпан приятел да ги набие.

LoupGarrou
12-02-2010, 16:08
Всичките са някакви зубъри и злобарчета, апък си готина и си останала без компания ... Кофти ! :?

Spikeey
12-02-2010, 16:13
олио? вода? 5ти клас?

DeleteThisAccount
12-02-2010, 16:52
олио? вода? 5ти клас? По скоро 3ти.. :-o

IAmJustAKid
12-02-2010, 16:59
Що не пробваш да се държиш по-добре с тях ?
Мислят си, че си някоя надуваема за това се държат така с теб!

mmm_sweet
12-02-2010, 17:04
Ах,как можах да забравя да спомена,че сме 10-ти клас 8-) представете си за какво става въпрос

IAmJustAKid
12-02-2010, 17:05
Ах,как можах да забравя да спомена,че сме 10-ти клас 8-) представете си за какво става въпрос

Мога да си представя. За идиотите няма определена възрастова граница!!

mmm_sweet
12-02-2010, 17:39
Ах,как можах да забравя да спомена,че сме 10-ти клас 8-) представете си за какво става въпрос

Мога да си представя. За идиотите няма определена възрастова граница!!

ПРАВИЛНО! :lol:

mmm_sweet
12-02-2010, 17:41
накарай някой по- едър да ги сплаши.


тати? :D

UnIkAlEn
12-02-2010, 17:52
аз съм го минал същото самоче с едно учителско дете.Лазише ми по нервите от 6-ти клас до 8-ми и накрая ми изпатка бушона събрах 2,3 по големи приятели и го причакахме и :o .

suNnykaty96
12-02-2010, 19:00
Кофти. Но не се притесняввай, всички сме го преживели. Така, като за начало те съветвам, като останеш насаме с някой от тях, се опитай да поговориш с него - споко, като сте само двамата той няма да се прави на интересен и ще може да поговорите нормално, без да те замерва с хартийки и солети. И все пак, за 10 клас това НИКАК не е нормално. Аз съм осми и още отсега ги гледам момчетата как се правят на кавалери :D
Иначе - сподели с училищния психолог. Успех !

пп. Ти нова ли с в тоя клас, и ако не - миналите години пак ли са се държали така с теб, имала ли си приятели ?

Yunna
12-02-2010, 19:51
Лол :-o ти си 10-ти клас и позволяваш на момчетата да се държат така с теб ?? и какво тати :shock: момиче което е 10-ти клас ще вика баща си защото неможе сама да си оправи проблемите :? това показва колко си незряла и жалка сори ако съм те убидила .. И аз имах такива проблеми от 5 до 7 клас накрая не издържах и започнах да налитам на бой на всеки които каже лоша дума за мен .. А и гледай от тази страна на нещатата когато пораснеш ( завършиш) и започнеш работа и ти се появи накакъв проблем скараш се с някой колега и той те заплаши с бой пак ли ще викаш тати ? Научи се сама да се оправяш в този живот няма нищо лесно :wink: .. А колкото до съвета аз бих ти предложила да потренираш някакъв спорт ( самбо .. джудо .. бокс .. айкидо .. таекуондо ) и следващият път когато те намокрят ги поступаи да видиш как ще ти имат страхх :wink: ..

Jus7DreamBoy
12-02-2010, 20:16
ти тряя си в някво супер зле даскало за да ти се случва това в 10 клас ...
особено ако си мацка ....

imjsfd
12-02-2010, 20:33
Кажи им, че докато са такива профани п*т*а няма да видят.

modjodjodjo
12-02-2010, 21:28
Лол :-o ти си 10-ти клас и позволяваш на момчетата да се държат така с теб ?? и какво тати :shock: момиче което е 10-ти клас ще вика баща си защото неможе сама да си оправи проблемите :? това показва колко си незряла и жалка сори ако съм те убидила .. И аз имах такива проблеми от 5 до 7 клас накрая не издържах и започнах да налитам на бой на всеки които каже лоша дума за мен .. А и гледай от тази страна на нещатата когато пораснеш ( завършиш) и започнеш работа и ти се появи накакъв проблем скараш се с някой колега и той те заплаши с бой пак ли ще викаш тати ? Научи се сама да се оправяш в този живот няма нищо лесно :wink: .. А колкото до съвета аз бих ти предложила да потренираш някакъв спорт ( самбо .. джудо .. бокс .. айкидо .. таекуондо ) и следващият път когато те намокрят ги поступаи да видиш как ще ти имат страхх :wink: ..
И като тренира джудо бокс, какво ще стане.Да не мислиш че наистина ще има някакъв ефект.
Иначе по темата.Според мен викни някой твой по - голям приятел да им вдъхне малко респект. Ако пък хулиганите прекаляват супер много тогава баща ти ще свърши перфектна работа :) На каквато и възраст да си няма нищо срамно родител да ти помогне

Yunna
12-02-2010, 21:47
Лол :-o ти си 10-ти клас и позволяваш на момчетата да се държат така с теб ?? и какво тати :shock: момиче което е 10-ти клас ще вика баща си защото неможе сама да си оправи проблемите :? това показва колко си незряла и жалка сори ако съм те убидила .. И аз имах такива проблеми от 5 до 7 клас накрая не издържах и започнах да налитам на бой на всеки които каже лоша дума за мен .. А и гледай от тази страна на нещатата когато пораснеш ( завършиш) и започнеш работа и ти се появи накакъв проблем скараш се с някой колега и той те заплаши с бой пак ли ще викаш тати ? Научи се сама да се оправяш в този живот няма нищо лесно :wink: .. А колкото до съвета аз бих ти предложила да потренираш някакъв спорт ( самбо .. джудо .. бокс .. айкидо .. таекуондо ) и следващият път когато те намокрят ги поступаи да видиш как ще ти имат страхх :wink: ..
И като тренира джудо бокс, какво ще стане.Да не мислиш че наистина ще има някакъв ефект.
Иначе по темата.Според мен викни някой твой по - голям приятел да им вдъхне малко респект. Ако пък хулиганите прекаляват супер много тогава баща ти ще свърши перфектна работа :) На каквато и възраст да си няма нищо срамно родител да ти помогне

О Боже много ясно,че ще има ефект ве пич тя нали за това ше тренира ама като почнете с тияя тъпи коментари .. Тате .. Жалка работа .. тва ше е просто още една причина която ще ги накара да я намразят и още повече да я закачат



:( :(

modjodjodjo
12-02-2010, 22:46
Лол :-o ти си 10-ти клас и позволяваш на момчетата да се държат така с теб ?? и какво тати :shock: момиче което е 10-ти клас ще вика баща си защото неможе сама да си оправи проблемите :? това показва колко си незряла и жалка сори ако съм те убидила .. И аз имах такива проблеми от 5 до 7 клас накрая не издържах и започнах да налитам на бой на всеки които каже лоша дума за мен .. А и гледай от тази страна на нещатата когато пораснеш ( завършиш) и започнеш работа и ти се появи накакъв проблем скараш се с някой колега и той те заплаши с бой пак ли ще викаш тати ? Научи се сама да се оправяш в този живот няма нищо лесно :wink: .. А колкото до съвета аз бих ти предложила да потренираш някакъв спорт ( самбо .. джудо .. бокс .. айкидо .. таекуондо ) и следващият път когато те намокрят ги поступаи да видиш как ще ти имат страхх :wink: ..
И като тренира джудо бокс, какво ще стане.Да не мислиш че наистина ще има някакъв ефект.
Иначе по темата.Според мен викни някой твой по - голям приятел да им вдъхне малко респект. Ако пък хулиганите прекаляват супер много тогава баща ти ще свърши перфектна работа :) На каквато и възраст да си няма нищо срамно родител да ти помогне

О Боже много ясно,че ще има ефект ве пич тя нали за това ше тренира ама като почнете с тияя тъпи коментари .. Тате .. Жалка работа .. тва ше е просто още една причина която ще ги накара да я намразят и още повече да я закачат



:( :(
Начи твойта логика е такава. Като тренира някой боен спорт това означава, че ако някой хулиган я закачи и тя тръгне да го бие ще успее да го набие. Може и да стане ама ако момчето нарочно и се остави или ако е някой с по нежна ръка.
Разбирам ако си момче и да извикаш баща си... да тъпо е. Ама кажи ми едно момиче или ако щеш жена на 30 40 години как ще се оправи с няколко мъже, които са решили да я тормозят докрай. Жената няма физическата сила на мъжа и неможе да му направи нищо освен ако не е някоя дето се занимава със сумо или бокс от 10 20 години.
А ако се вкараш в ролята на родител щеше ли да ти е хубаво ако постъпват така с детето ти и нямаше ли да искаш да го защитиш.
Пък колкото това, че ше я намразят, аз ако бях на нейно място нямаше да ми пука. Дреме ми на патката, че някфи тъпанари ме мразели.
Недей така, според мен гледаш много филми
:P

mmm_sweet
12-03-2010, 16:24
Кофти. Но не се притесняввай, всички сме го преживели. Така, като за начало те съветвам, като останеш насаме с някой от тях, се опитай да поговориш с него - споко, като сте само двамата той няма да се прави на интересен и ще може да поговорите нормално, без да те замерва с хартийки и солети. И все пак, за 10 клас това НИКАК не е нормално. Аз съм осми и още отсега ги гледам момчетата как се правят на кавалери :D
Иначе - сподели с училищния психолог. Успех !

пп. Ти нова ли с в тоя клас, и ако не - миналите години пак ли са се държали така с теб, имала ли си приятели ?

Забелязвала съм,че не само с мен се закачат,но пък с мен най-много прекаляват :-o И не,не съм нова

mmm_sweet
12-03-2010, 16:26
Лол :-o ти си 10-ти клас и позволяваш на момчетата да се държат така с теб ?? и какво тати :shock: момиче което е 10-ти клас ще вика баща си защото неможе сама да си оправи проблемите :? това показва колко си незряла и жалка сори ако съм те убидила .. И аз имах такива проблеми от 5 до 7 клас накрая не издържах и започнах да налитам на бой на всеки които каже лоша дума за мен .. А и гледай от тази страна на нещатата когато пораснеш ( завършиш) и започнеш работа и ти се появи накакъв проблем скараш се с някой колега и той те заплаши с бой пак ли ще викаш тати ? Научи се сама да се оправяш в този живот няма нищо лесно :wink: .. А колкото до съвета аз бих ти предложила да потренираш някакъв спорт ( самбо .. джудо .. бокс .. айкидо .. таекуондо ) и следващият път когато те намокрят ги поступаи да видиш как ще ти имат страхх :wink: ..

И да ме заплашат с изгонване от училището (тренирала съм айкидо и таекуондо) ?? По-добре да изглеждам като някаква лигла отколкото да ме изгонят :?

suNnykaty96
12-03-2010, 16:58
Кофти. Но не се притесняввай, всички сме го преживели. Така, като за начало те съветвам, като останеш насаме с някой от тях, се опитай да поговориш с него - споко, като сте само двамата той няма да се прави на интересен и ще може да поговорите нормално, без да те замерва с хартийки и солети. И все пак, за 10 клас това НИКАК не е нормално. Аз съм осми и още отсега ги гледам момчетата как се правят на кавалери :D
Иначе - сподели с училищния психолог. Успех !

пп. Ти нова ли с в тоя клас, и ако не - миналите години пак ли са се държали така с теб, имала ли си приятели ?

Забелязвала съм,че не само с мен се закачат,но пък с мен най-много прекаляват :-o И не,не съм нова

Ами значи просто ти най им се оставяш. Като ти кажат нещо гадно - отвърни им. Като те замерват с разни работи им кажи нещо от сорта сори ама мн сте жалки, горкичките - жал ми е заа вас !
Ии така след известно време просто ще им омръзне и ще си намерят друга жертва :-)

bloodyF
12-03-2010, 17:47
ти тряя си в някво супер зле даскало за да ти се случва това в 10 клас ...
особено ако си мацка ....



примерно аз съм в "едно от най-елитните училища в града" (дори е гимназия)

и общо взето момчетата ни се държат по същия начин.10 клас сме и има няколко идиота, които единственият им "допир" до повечето момичета се състои в "тъпа си,грозна си,смотана си,плоска си,дебела си,зубър си и т.н."
п.п. преди малко прочетох някъде за училищният психолог, ако е като нашата е загуба на време,.., ;/

потърпи ги още малко...
а пък и е за тяхна сметка нали знаеш : )

bloodyF
12-03-2010, 17:52
ти тряя си в някво супер зле даскало за да ти се случва това в 10 клас ...
особено ако си мацка ....



примерно аз съм в "едно от най-елитните училища в града" (дори е гимназия)

и общо взето момчетата ни се държат по същия начин.10 клас сме и има няколко идиота, които единственият им "допир" до повечето момичета се състои в "тъпа си,грозна си,смотана си,плоска си,дебела си,зубър си и т.н."
п.п. преди малко прочетох някъде за училищният психолог, ако е като нашата е загуба на време,.., ;/

потърпи ги още малко...
а пък и е за тяхна сметка нали знаеш : )

Tempest
12-03-2010, 19:53
тия бойните изкуства са за САМОЗАЩИТА! Замярването със солети и заливането с вода не са атаки... научи се да си оправяш сама бъкиите, никой не е длъжен да ти бърше гъза! Колко оправни момичета съм виждал.. дори една беше отлепила ретината на друга с шамар... сметни! Айкиди-майкидо... плющиш им кютуците и хич да не те е*е!

sToyAncHo
12-04-2010, 13:09
накарай някой по- едър да ги сплаши.


тати? :D

Не! Някой от 11, 12 класове все ще има някой по напомпан, дето да тренира и като им изръмжи малко и сх се скрият като мишки ;] Имаше един случай при мене. Едно момиче от 8 клас го тормозеха и аз 7-ми клас отидох и им изръмжах лека и сч момичето си е като царица. Така че пробвай тоя метод :)

mmm_sweet
12-04-2010, 15:08
Хора,така и така каквото и да си бях намислила да правя в своя защита,то майка ми ме видя един ден след като ме взе от училище че съм цялата мокра и говори с класната,която им се скара,ама само толкова. Според мен не беше нужно чак да се стига до караници ,ама майка ми беше побесняла :?

fenastz
12-04-2010, 18:35
Всичките са някакви зубъри и злобарчета, апък си готина и си останала без компания ... Кофти ! :?

Наистина е доста кофти. Опитът ти за хаплив сърказъм се провали. Kill yourself.

FuckedUp
12-05-2010, 13:22
Еми така е тука в нашата скапана държава (ако мога и така да я нареча)...Само бой трябва за такива педали (за жалост)..Докато 1 път не им се опълчиш нищо няма да ги спре, тъй като знаят, че учтели( и тия другите) нищо няма да направят по въпроса..Т'ва е жалката истина.

Tempest
12-05-2010, 15:21
Еми така е тука в нашата скапана държава (ако мога и така да я нареча)...Само бой трябва за такива педали (за жалост)..Докато 1 път не им се опълчиш нищо няма да ги спре, тъй като знаят, че учтели( и тия другите) нищо няма да направят по въпроса..Т'ва е жалката истина.

вдигни бунт и махни Бойко от властта! Оправи България и тогава да видим дали всички ше са доволни... ето ТОВА е жалката истина - все някой за нещо някому е виновен!

Щото все намесвате боя, затова сме на това дередже. Щото като имаш големи мускули и никой нищо не може да ти каже.. съжалявам, аз не си мълча, 1 физическа рана минава и заминава.. това, което ше кажа обаче, преди, а и може би по време на получаването й, ше остане в тоя, който ми я дава ;)

ludiqtzubar96
12-05-2010, 15:41
О и аз така с едно даскалско дете от 1ви клас ме дразнеше,обаче 5 клас му се нахвърлих в гръб и :smt021

Tempest
12-05-2010, 20:31
О и аз така с едно даскалско дете от 1ви клас ме дразнеше,обаче 5 клас му се нахвърлих в гръб и :smt021

и сега се гордееш от мъжката си постъпка, нали? :)

Bukmopu
12-09-2010, 10:49
ОМГ!
И в моя клас има едно момиче,което така момчетата много го тормозят,ама тя не смее да се защити.Винаги сме й казвали да се защитава като я тормозят,ама тя не ..
Абсурдно е да се държат така на тези години,да.Но трябва да им намериш слабото място и да започнеш да се защитаваш.Хората,които така тормозят другите обикновено вътрешно са много големи комплексари и ако им намериш слабото място,можеш и ти да ги засегнеш.
П.П.-И аз съм 10 клас,но и в моя клас ги правят почти същите неща+още гадости. :-o
Даже понякога се радвам,че не са ме взели на мушка и мене,че като виждам какво правят ... :-o

mitzubi6i
12-09-2010, 16:27
Ах,как можах да забравя да спомена,че сме 10-ти клас 8-) представете си за какво става въпрос

Мога да си представя. За идиотите няма определена възрастова граница!!

Така е. Аз съм 11 клас и имам същите проблеми като теб с тая разлика, че мен ме закачат някакви тъпаци и винаги мога да им натрия носовете. Дано и ти да се справиш по някакъв начин.

TheLoser
12-09-2010, 17:11
олио? вода? 5ти клас? По скоро 3ти.. :-o

12 клас съм и в моя клас има такива случаи. Просто има доста глупави хора. :?