PDA

View Full Version : Нямам приятели



mmm_sweet
12-02-2010, 15:31
Съученици-големи злобари,не мога да контактувам с тях
Ходя на баскетбол- там всички живеят само за спорта и не мога да излизам с тях
в квартала-нещо не искат да излизаме

Постоянно ходя на уроци по математика,български и китара и не мога да освободя повече време,за да ходя на други хобита. Започвам да се чувствам много самотна :(

radeberger
12-02-2010, 16:27
И аз от както сме започнали училище някак много рядко излизам с приятели. Всеки си има работа. Спокойно, през ваканцията може да се промени. :)

mmm_sweet
12-02-2010, 18:07
И аз от както сме започнали училище някак много рядко излизам с приятели. Всеки си има работа. Спокойно, през ваканцията може да се промени. :)

кой клас си?

JylAdIznAsilvaCh
12-03-2010, 13:38
Хммм, постни си една снимка в цял ръст(не за да гледам физическите данни, а просто цялостното излъчване^^), и в последствие ще решим проблема с приятелството. Но, ако местожителствата ни се различават прекалено много по местоположение на картата, ще те помоля ти да отскачаш при мен, понеже с парите съм пълна дупка в момента.

Бтв, и аз ходя на уроци по китара от няколко години ^^

xKiFlAxx
12-03-2010, 16:50
Еми лятото и аз нямах Нито един приятел.. бях напълно сама :? до като не влязох в гимназия..
и всичко се промени
сега 1/3 от училището ме знае излизам с мн от тях и ме познават. а в нащо училище са над 1000 ученика :D
имаме си група само от момичета пък няколко момчета ни защитават ако нещо стане така че вече никой не може да ми каже нищооо :P

sToyAncHo
12-05-2010, 10:41
не че нямаш приятели, ами нямаш свободно време за тях (до колкото разбирам аз.