PDA

View Full Version : Акустична китара



Eviann
12-02-2010, 17:04
Ами да обясня в няколко реда: търся си китара като за начинаещ (който до сега не се е занимавал с подобни неща)
С какво да започна? Спрях се на една много симпатична на цена от 100 лева от ТЕХНОПОЛИС която ми пасва тамън като за начинаещ... Просто кажете някакво мнение за китара за начинаещ

BladeDancer
12-02-2010, 19:27
Защо технополис? Валяло музикални магазини ти точно в технополис да отидеш дето нищо не могат да ти обяснят и насочат. Отиваш в музикален магазин и питаш "Може ли да ми покажете акустичните китари до Х цена и да ми обясните коя ще ми пасне повече като начинаещ". За час ще ти покажат най-добрата налична за теб китара за тази цена ...

Eviann
12-03-2010, 16:00
Защо технополис? Валяло музикални магазини ти точно в технополис да отидеш дето нищо не могат да ти обяснят и насочат. Отиваш в музикален магазин и питаш "Може ли да ми покажете акустичните китари до Х цена и да ми обясните коя ще ми пасне повече като начинаещ". За час ще ти покажат най-добрата налична за теб китара за тази цена ...

Е щом са се заели да ги продават надали нямат някой който да ми обясни... просто не съм питал.

BladeDancer
12-03-2010, 16:30
Повярвай ми не знаят. Казвам ти отиди в музикалния магазин и направи каквото описах в горния пост! Ама ако искаш слушай то ... си е за теб.

MeLikesPie
12-03-2010, 19:17
По принцип най-хубавите китари са Ибанез (Ibanez), обаче са много скъпи... Каква марка са тези в Техномаркет?

vampire93
12-04-2010, 15:55
Моята китара също е от технополис и е добра като за начинаещ марката е New Line :-D

iLovePussyJuice
12-04-2010, 19:57
По принцип най-хубавите китари са Ибанез (Ibanez), обаче са много скъпи... Каква марка са тези в Техномаркет?и аз съм с много добро мнение за тях

bitchwolf
12-04-2010, 20:11
По принцип най-хубавите китари са Ибанез (Ibanez), обаче са много скъпи... Каква марка са тези в Техномаркет?
Точно обратното-не са скъпи или поне не професионалните. Ибанез отлично съчетават доброто качество и ниската цена. Аз съм привърженичка и на Stagg по същата причина. Пак подчертавам,че става дума за най-обикновени акустични кухарки за около 150-200 кинта. Зимаш си калъфче,10-тина перца и си китарист :grin:

iLovePussyJuice
12-04-2010, 21:22
еми не...и 1000 пера и златен сандък + китара за 10000+ кинта да има...не това ще го направи китарист :D

bitchwolf
12-05-2010, 09:36
да де в това се помещаваше иронията..