PDA

View Full Version : Вкъщи



nezabrawiima
12-02-2010, 21:15
Моля ви обеснете ми на какъв език да говоря с майка си.Просто не мога повече .. не издържам вече тези скандали всеки денн.Все за нещо намира да ми вика.Това е ВСЕКИ ДЕН.Направо съм станала супер нервна.Вече имам и нервни кризи.НЕИЗДЪРЖАМ майка си.Знам че ми е майка и не бива да говоря така,но за всяко нещо на мен вика.Днеска брат ми я ядоса на мен си го изкара пак.Вчера както си стоях на компа и не и казвах нищо,пак изведнъж почна да вика.А пък и да не ви кажа като беше ядосана какви неща ми наговори,чак цяла вечер съм плакала.Една вечер беше ядосана като ми видя оценките и са разрева почна да нарежда супер много се ядоса и аз мълчах и не и казвах нищо,че да не ми вика още повече и тя като каза мълчиш като пън..и отиде в кухнята и почна да плаче и на мен ми стана гадно и отидох до нея и тя ми каза това: не ми говори,аз съм родила един изруд. и аз толкова се разтроих не че и вмомента не ми е гадно.Кажете ми какво да правя говорих с татко той вика че го е казала в изблик на гняв,но просто не мога да и търпя всеки ден скандалите.Тази жена просто имам чувството че ако не ми се развика един ден няма да е тя.Хора не издържам тази ситуация..отвратителна е .. просто не мога да живея с нея с нейните скандали всеки ден .. :(

SmilezZz
12-03-2010, 07:50
А ти всъщност направили някакъв опит,
за да поговориш с нея..Или просто ти е "втръснало
от тези скандали с майка ти"...
- Говори с нея,съвсем спокойно - без да се карате,
без да си вдигате тоновете..Колкото се може,го давайте
по-спокойно ((:..
- И да,съгласна съм с баща ти - казала го е в изблик
на гняв..Сигурна съм,че след като се е успокоила,е
съжалявала за това,което е казала..
- Но пък ако не успееш да поговориш с майка си,поговори
с баща си..Обясни му как стоят нещата и го помоли да
обясни това и на майка ти..

n3zabrawiimaa
12-03-2010, 08:34
nezabrawiima - мхм странно, че моето потр., име е почти същото..както и да е..
С майка ми ту се разбираме, ту не .. тя винаги намира за какво да ми се развика .. еми какво да кажа .. трай си .. аз с нетърпение чакам да стана на 18 и да се изнеса. ;д

CrazyMims
12-04-2010, 19:58
Ми... кво да ти кажа аз знам как се чустваш защото в къщи беше така, баща ми не живее с нас и имам малка сестра и мама като не може да си го изкара на нея и ми вика на мен но то винаги е така за всичко, но най-добре да се здобрите с нея защото преди няколко месеци майка ми замина и сега не живея с родителите си и винаги след като си говорим по скайп и след това се разплаквам защото я обичам пък не се държах добре с нея. :cry: :cry: :cry: Опитай се да си го представиш, знам че е трудно но ако си в моя случей ще осетиш че не си струва да се нервиш с майка си, поговори с нея и се опитвай да разговаряш по-често с нея, примерно на обяд или вечеря когато сте заедно и разкажи деня си и я питай кое не й харесва в теб и веднъж като се зближите вече ще имате добра връска (или поне така се надявам) :)
Дано да съм ти помогнала поне малко, ако има нещо пиши. :) :) :wink:

elenka3
12-04-2010, 22:14
според мен :
- майка ти има психи4но разтройство
- много я нервираш с дейстията си
- трябва да поговорите