PDA

View Full Version : Маша + Пяна за коса



slynchoo
12-03-2010, 12:59
Здрасти на всички мацки!
Първо се извинявам че пускам може би супер безсмислена тема,но просто нямам време за експериментиране.
Та..значи...някоя от вас пробвала ли е първо да се накъдри с маша и след това да си намачка косата с пяна..не съм пробвала досега,а за утре ми трябва нещо по-различно.
Не ми харесва как ми стои косата само с маша..смисъл пак е готино,но аз искам нещо по-небрежно.Та..чакам мнения..
Благодаря! :)

LovelyGirl
12-03-2010, 13:19
Не мисля, че ще се получи добре.Има голяма разлика от къдрици с маша и намачкано с пяна.Нищо няма да стане като се смесят двете ;д Поне аз така мисля :)

LipSy
12-03-2010, 13:45
Едва ли, че ще стане нещо по-различно! Само къдричките ти явно ще станат малко по-"лекички" или по-точно нещо от рода на "разпуснати". В смисъл ще си останат пак къдрички и то нормални!

slynchoo
12-03-2010, 13:55
Едва ли, че ще стане нещо по-различно! Само къдричките ти явно ще станат малко по-"лекички" или по-точно нещо от рода на "разпуснати". В смисъл ще си останат пак къдрички и то нормални!

Аз точно такова искам..хм..ще се пробвам значи.Мерси..

katericArofl
12-03-2010, 16:04
пробвала съм, но според мен мн си зависи от косата
моята е мн права и изобщо не ми се получава като сложа пяна нито с дифузер, нито с рогчета ала бала мачкане.. опитах да си рацзделя веднъж къдрищите от машата, но косата взе, че ми се изправи :lol: , не знам как ще е при теб пробвай на един кичур да видиш, така че лесно, ако не се получи да го измиеш..

slynchoo
12-03-2010, 16:11
пробвала съм, но според мен мн си зависи от косата
моята е мн права и изобщо не ми се получава като сложа пяна нито с дифузер, нито с рогчета ала бала мачкане.. опитах да си рацзделя веднъж къдрищите от машата, но косата взе, че ми се изправи :lol: , не знам как ще е при теб пробвай на един кичур да видиш, така че лесно, ако не се получи да го измиеш..

Ами моята коса и тя е права,но винаги като я намачкам с пяна и я вдигна на кокче се получава.. :) Ще пробвам,както ти ми предложи,на един кичур..пък ще видим какво ще стане!

blondeVIP
12-03-2010, 16:57
И сподели с нас какво е станало, защото точно за това си мислех и аз онзи ден. . ;дд

hugelipsskinyhips
12-03-2010, 17:14
ако не искаш хубави, разделени и подредени къдрици мачкай, но иначе на мен ми се развалят.

LoveHurT
12-03-2010, 21:57
гъбят се яките къдрици от машата