PDA

View Full Version : Къде сте притежатели на LG



blackstreet
12-03-2010, 14:03
навсякъде като най-продаван смартфон се смята LG Gt540 Optimus. Аз също съм се спряла на този модел, само че нямам нито един приятел или познат, който да го има за да изкаже мнение. Затова писах в много форуми, но резултат никакъв. Не мога да разбера къде са притежателите на този толкова разпространен модел. Сега разчитам на вас, защото вче наближи време да го купувам. Ако някой има LG Optimus One моля също да изкаже мнение, зашото и той много ми допада. И така разчитам на вас.... :)

http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1955&sub=compare&producer_id_2=40&id_2=2095&campare=%F1%F0%E0%E2%ED%E8

За тези, които нямат нито един от двата телефона: Кой бихте избрали ?

blackstreet
12-03-2010, 20:19
май и тук ви няма :-o

Nikotincho
12-04-2010, 16:57
моя е LG KP 502 и съм доволен от него, относно тоя новия, не знам, сигорно ще е добър.

webmast3rche
12-05-2010, 14:03
Аз имам телевизор LG 8) 8)

autista88
12-05-2010, 17:28
Xperia x8 е по-добра.

Въобще LG минават за евтини телефони. Повечето им модели са с ужасен тъч и са доста бавни. ДА не си тровиш живота после.

sundayy
12-06-2010, 08:14
Евтини са, защото тъчът им не струва. Като цяло за LG телефони не съм чувала добри отзиви и не бих ти ги препоръчала. По-добре си вземи нормален телефон за 300 лева, отколкото смотан тъч, който има да те мъчи.

StolenBliss
12-06-2010, 10:49
Подкрепям горното мнение.. Мен баща ми миналата година ме изненада с един самсунг с тъч и се свиква обаче лелеееее особено за смс-ите супер мноо ми липсва да си чаткам по копчетата :o :D . Плюс тва, моя тъч засега е добре ама на баща ми на същия модел нещо му се прецака.. а и съм чувала, че особено през зимата тъчовете има голяма вероятност да се прецакат..Но то си е твой избор :) Аз за съжаление не мога да изкажа мнение за ЕлДжи, никога не съм имала досега

shadow4e
12-06-2010, 11:15
И аз не съм имала LG умишлено, бих предпочела да се доверя на HTC, Нокия или Apple. Аз лично съм с Нокия и нямам проблеми с писането на смс-и - има си трива варианта: наподобяващ телефон с нормална клавиатура, наподобяващ клав. на компютър или изписване/изрисуване на буквите. Проблем е, че губя вече втора писалка. Не че много я ползвах преди, но сега стои дупка и ме дразни.

Joc
12-06-2010, 11:33
най-добрата технология за тъч си остаава на ябълката все пак, един приятел си купи ЛГ ренуар само заради камерата.. доста добър

Bonbonchencetyy
12-06-2010, 17:11
Ами една моя прятелка Пролет има такъв телефон,а аз имам LG GS290 Cookie Fresh( http://www.globul.bg/bg/promotion.html?id=3204 ) .Ами лично Оптимуса е с раззлично оформление от Кукито(меню,контакти...) ,има GPS,Wi-Fi.А иначе работи без проблем(не,че моя има проблеми а иначе).
Моето мнение за Оптимуса е,че той е много готин телефон. :-) 8)

amk933
12-06-2010, 17:29
Аз също те съветвам да не се доверяваш на ЛГ. Не знам как се развиват, но още помня първите им 2-3 тъч телефона, който:
1) Се обезцениха буквално 8-9 пъти.
2) Дисплеят им сдаваше багажа на 2рата година.

Аз лично съм с Нокия Н900 и съм страшно доволен от нея. Никакви бъгове до сега (1 година)...
Предоплагам, че и HTC и Apple ще са безпроблемни и, ако си купувах телефон, щях да клоня към една от трите фирми.

На Самсунг не знам какво е положението...

Bonbonchencetyy
12-06-2010, 17:44
Аз също те съветвам да не се доверяваш на ЛГ. Не знам как се развиват, но още помня първите им 2-3 тъч телефона, който:
1) Се обезцениха буквално 8-9 пъти.
2) Дисплеят им сдаваше багажа на 2рата година.

Аз лично съм с Нокия Н900 и съм страшно доволен от нея. Никакви бъгове до сега (1 година)...
Предоплагам, че и HTC и Apple ще са безпроблемни и, ако си купувах телефон, щях да клоня към една от трите фирми.

На Самсунг не знам какво е положението...

Това за обезценяването е вярно,защото аз си купих телефона месец май,а той се обезцени юни и сега в края на ноември пак е ценен . :D
А за Нокиите майка ми има и е доволна,а самсунга хич не е хубав по 3 причини:

1. При най-малкото изтърване телефона се чупи.
2. Батерията се изтощава бързо.
3. Понякога дисплея не работи.

За LG-то нямам забележки,защото:
1. Батерията издържа 2-3 седмици.
2. Дисплея никога не запецва.
3. Работи се бързо.
4. Просто :) .

StolenBliss
12-07-2010, 10:30
И аз съм чувала, че самсунг бързо се чупят, ама тоя моя сега нещо излезе здрав (да чукам на дърво) Падал е доста хаха и даже още в началото като за добре дошъл го бях заляла с ред бул :razz: той спря да работи и аз вече си представях как баща ми ми маха главата,ама го остаих на слънце както една фр ми каза и се прибирам,тамън да кажа на баща ми ама викам да го пробвам за последно и той тръгна.. :Д
Някой по горе каза за клавиатурата, че може да се прави като на телефон с копчета и то може и мойта е така, ама не са си истински копчета, аз тва имах в предвид :D

Joc
12-07-2010, 12:48
ама държи на шамари

play23
12-07-2010, 14:56
Един приятел има такъв и мога да се изкажа само по 1 параметър, сравнено с моята Ябълка, тъча определено не струва. Въобще не се работи с лекота както с тъчовете на Apple. n900 на Нокия също е доста добър телефон, както и някой HTC-та, ама андроида не е за мен, но всички са в по-висок ценови клас.

Ако все пак искаш нещо, което да имаш добър тъч, Wi Fi и т.н и да не е скъпо то твоето решение е iPod Тоuch. Имам такъв и съм супер доволен, исках Iphone ама цените ме отказаха и си ползвам една Нокия от най-евтините, перфектна за разговори. Това с което се различава от Iphone е че разбира се не може да го ползваш като телефон, не може да пращаш смс-и макар че вече има програми за безплатни смс-и чрез Wi Fi, няма GPS но пък и по старите Iphone-и май нямат също, а има и външи устойства. Супер тънък е, последната генерация вече има и 2 камери.

maaarietta
12-08-2010, 14:33
Аз имам ЛГ и съм МНОГО доволна,но зависи как го пазиш! а относно тъча за които имаше много забележки и че не е точен и тн. има си колибриране бе хора ;dиначе вземи си го много готини телефони са ЛГ аз също бях скиптично настроена за този телефон но се оказа че е много хубав :]

autista88
12-08-2010, 17:55
Аз имам ЛГ и съм МНОГО доволна,но зависи как го пазиш! а относно тъча за които имаше много забележки и че не е точен и тн. има си колибриране бе хора ;dиначе вземи си го много готини телефони са ЛГ аз също бях скиптично настроена за този телефон но се оказа че е много хубав :]

Ти думата калибриране не знаеш, а за тъч си тръгнала да пишеш :D Просто дисплейте са евтини и ползват гадна технология. Неналичието на процесор прави телефона още по-бавен.

Земи си, а?

stoyan123
12-09-2010, 13:24
сестра ми имаше LG телефон за 300лв но мина месец и му спряха бутоните(не работят)заради това нашето семейство не купуваме нищо на LG естествено може да е било изключение но виж това http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1881 това е новият на сестра ми и е много доволна :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)