PDA

View Full Version : Ще кажат на родителите ми ...



Teenprblem
12-03-2010, 15:36
Работата е там,че днес с една моя прителка избягахме след третия час ...излъгахме родителите си че едната госпожа не е била на училище но родителите на приятелката ми са разбрали че сме избягали и казаха че ще се обадят на мойте родители и те ще разберат какво да кажа защото аз ако кажа че сме избягали защото не ни се е стояло в часовете .. ще ми се скарат ще кажат че то не е когато искаме да ходим и да се прибираме .. някои може ли да ми помогне какво да им кажа ??
Моля ви .. кажете някои съвет .. :( !!
Виждам че повечето само .. прочитат за какво става дума и .. разминават темата .. МОЛЯ ВИ помогнете !??

[ Моляя не ме нападайте ]

gofeto917
12-03-2010, 15:56
Тръгнеш ли да лъжеш, ще се закопаеш повече, признай си, кажи, че няма да се повтори, ако те накажат, недей недоволства, ако си седиш мирно, след няколко дни ще им мине, друго не мога да те посъветвам и гледай разбира се, да не се повтаря, ако не искаш да си имаш наистина сериозни проблеми с вашите (не знам вашите как са, ама нашите на нищо друго не се ядосваха така, както на бягство от час, аз затова и не бягах, само 12 клас, ама и тогава не бяха особено радостни).

shokoladd
12-03-2010, 15:58
Само не разбрах, защо е трябвало да казвате на родителите си, че госпожата я е нямало :-o .Не можахте ли просто да си мълчите, нищо да не споменавате за това, че сте избягали :smt003 .А за ваште-по-добре им кажи истината.Те ще ти помрънкат и ще те оставят. :smt006

gandalfepi4
12-03-2010, 16:00
"ми не ми се стоеше на тези часове, знаех материала, а ми беше лошо/болеше ме главата/не бях на кеф и така."

"не ми е навик, знам че не е хубаво но просто тотално не бях в настроение за това."

"излъгах ви щото ме беше страх че няма да разберете и ще ми викате за нещо сравнително малко"




нещо в тоя дух. при моите са минавали такива обяснения едно време ма за вашите не зная.

номера е да не се паникьосваш само, щото тогава милите родители ако не са на кеф се държат сякаш си изкормил бебето на съседите вместо да си драснал от 3 часа.

настрана въпроса че ако си толкова ок с това да бягаш и да лъжеш требе да си и в състояние да си понесеш последствията. па и недей да се панираш толко много - може и да не се обадят онея, може твоите да ти кажат едно "не прави така повече" и с това да се свърши, кой знае. ма наистина не лъжи толкова нагло. ако ти се бега от даскало се погрижи да си вземеш записки от някой измисли си някаква причина и ако те питат ваш'те им кажи тези неща вместо да ги лъжондриш страхливо

bonbonzamilion
12-03-2010, 16:01
мисля че след като сте избягали трябва да си понесете последствията ..

JylAdIznAsilvaCh
12-03-2010, 19:48
мисля че след като сте избягали трябва да си понесете последствията ..
Какви последствия бе, човек(извинявам се ако от думите ми не лъха финес)? Да не би да идва края на света? Все още не съм видял някой да е бил разстрелян, понеже е избягал от училище... @Teenprblem, надявам се ти да не си първата(м.р?). Гледай обаче да не ти става навик. А ако ти стане... просто се прехвърлаш в графа частен ученик(все ще може да се уреди тоя въпрос), и ходиш на училище когато ти скефне.

Cybershot
12-03-2010, 19:50
Да не си 5 клас, че толкова се притесняваш бе ........

Tempest
12-03-2010, 19:55
Работата е там,че днес с една моя прителка избягахме след третия час ...излъгахме родителите си че едната госпожа не е била на училище но родителите на приятелката ми са разбрали че сме избягали и казаха че ще се обадят на мойте родители и те ще разберат какво да кажа защото аз ако кажа че сме избягали защото не ни се е стояло в часовете .. ще ми се скарат ще кажат че то не е когато искаме да ходим и да се прибираме .. някои може ли да ми помогне какво да им кажа ??
Моля ви .. кажете някои съвет .. :( !!
Виждам че повечето само .. прочитат за какво става дума и .. разминават темата .. МОЛЯ ВИ помогнете !??

[ Моляя не ме нападайте ]

щом не ти се слуша малко конско за глупости... представям си кво ше прайш ако сгафиш сериозно... избягали - избягали.. не е трябвало да лъжеш!