PDA

View Full Version : За да разбера ... ?!!



Teenprblem
12-03-2010, 16:22
Имам си приятел разликата ни е 4 години аз съм на 13 от време на време си мисля дали тои найстина иска да е с мен,защото в училище не си говорим почти но когато се прибера понякога ми пище смс ... аз му отговарям в училище всички знаят,че ходим но въпреки това него всякаш го е срам другите да го видят с мен.На училище се държим все едно не се познаваме не точно,но не си говорим , не се целуваме нито прегръщаме .. и както казах мисля си дали найстина иска да е с мен , дали ревнува .. от някого друг ...ние преди бяхме гаджета ,но тои ме заряза незнаех защо на училище го питаха защо е тръгнал с мен тои отговори че незнае и вече незнам какво да мисля.Според вас .. ??! Как ви се струва ? ..
Извинете някой от вас ..това не го смятат като проблем може би..

Извинете ако темата не е за този раздел!

MissNothing
12-03-2010, 16:48
Ем не е за тоя раздел..
И да, и аз не знам какво правиш с тоя още. Фактът, че си на 13 поне те оправдава.

Lucho
12-03-2010, 18:27
Самият факт, че ти си на 13, а той на 16-17 е достатъчно красноречив. С две думи, малка си за него и той е голям за теб, поне на този етап. Когато ти си на 17, а той на 20 ще си бъдете от полза :)

Tempest
12-03-2010, 19:26
почети малко темички от разделя "Любов" ;) Ще разбереш за какво говоря.

suNnykaty96
12-03-2010, 21:16
И в това ли се състои връзката ви - на смс ??
Знам, че може да прозвучи гадничко, но е много вероятно той просто да се е хванал на бас... И още повече, че най - спокойно ти заявява, че и той незнае защо е с теб. Поговори с него, ако нещата не се променят - най - добре е да се разделите :oops:

amk933
12-03-2010, 21:22
Темата е в грешен раздел, а и в любов има теми за възръстта и любовта... :)