PDA

View Full Version : Хайде София,само ние останахме.



Greennight
12-03-2010, 17:57
Хайде София,от цяла България само ние не направихме 1 свестен протест против кратката Коледна Ваканция.Именно ние столичаните,ако се съберем ще ни послушат най-накрая.В нас е надеждата....Едно е от МОН само да дочуват,че някъде имало някакви недоволни от кратката ваканция,друго е да им се изсипят хиляди ученици пред прозорците...Време е да се организираме и да изкажем мнението си веднъж за винаги.Все още не знам как точно трябва да се организира протеста и какви разрешения трябва да се искат,ако имате някакви идеи тук е мястото да ги заявите.

MissNothing
12-03-2010, 18:02
С тия протести нищо няма да се промени.
Най-много да ни се намали лятната.
И аз не съм доволна, но..
И все пак както преди имахме коледна по 15+ дена, кво пречи и сега бе, мамка му???

Много ми е интересно догодина докога ще е..

Greennight
12-03-2010, 18:06
Точно заради такова мислене не стана нищо не предишния протест.Нищо на никой няма да навреди 2 4аса протест!!!Всеки един човек е важен!Освен това аз искам да чуят исканията ни,аз лично мисля,че е по-добре да ни намалят пролетната с 2-3 дни,12 дни е много!Зимната винаги е била по-дълга!Който иска да си стои вкъщи и да чака да види какво ще стане догодина,нека чака!

slicky
12-03-2010, 18:16
в Русе също май не бяха малко(макар че не ходих...) Нали ще дадат грипна за кво ревете?Пък с точно такъв вид стачка не става.1 фр ми разказа,как в коя държава беше не се сещам,учениците преди даскало се събират,не влизат в първите няколко часа,и заплашват,че ще започнат въобще да не влизат.След това естествено е имало резултат,ама в България почети на никой не му стиска,тай че ще чакам грипната..

Spikeey
12-03-2010, 19:33
По дяволите бе!!! Майната им на тея ебани протести! ПРОСТО НЕ ОТИВАИТЕ НА 3 и 4 НА УЧИЛИЩЕ!!! по-лесно ще е от колкото да правите протести :?

Tempest
12-03-2010, 19:38
хайде, остатъка от България, вразумете се и проумейте, че нищо няма да направите с тия протести! :D Ако я увеличат, нито ще хванете да се подготвите за училището, нито пък ще учите нещо... малко ставане рано никому не е навредило.. естествено лягането зависи от вас самите.. аз ще си ходя с още 2-3 от моя клас на 3ти, а че и през остатъка от седмицата... сечено на ентусиастите.. да си търсят бележки!