PDA

View Full Version : Хубаво малив-спешно!



ledenakrasota
12-03-2010, 18:56
Моливът ми се скапа или не знам какво му е ,но спешно ми трябва за утре вечер някакъв,който да ми седи добре от вътрешната страна на горният клепач и да издържа дълго време. :-# Старият ми е на Импала и седи като олющена мазилка.Дори окото се дразни като го нанасям. :shock: :shock:

Кажете някоя хубава марка(да седи добре на горния клепам отвътре),утре да си го взема,че вечерта ме чака :grin: :grin:

LipSy
12-03-2010, 19:11
Аз за сега съм с този и съм много доволна от него! :grin:
http://prikachi.com/images/871/2723871D.jpg

Lady Manhattan Khol Kajal

ledenakrasota
12-03-2010, 19:26
Нали не дразни окото? :-o

j_adore2
12-03-2010, 19:32
Имам на Есенс и Бруклин и двата са хубави.
За да не правя нова тема ще питам тук.Има едни моливи за очи от едната страна молив,а от другата като гъбичка с която се размазва молива и се получава доста ефекто.Някой може ли да ми каже марка или магазин,в който е виждал подобен молив ??

ledenakrasota
12-03-2010, 19:35
Имам на Есенс и Бруклин и двата са хубави.
За да не правя нова тема ще питам тук.Има едни моливи за очи от едната страна молив,а от другата като гъбичка с която се размазва молива и се получава доста ефекто.Някой може ли да ми каже марка или магазин,в който е виждал подобен молив ??


На всякъде ги има и са за опушен грим. :) На мен ми подариха на Ейвън един и мога да ти кажа,че е страхотен-мазен,хубаво се разнася и седи доста добре.Издръжлив е! Едно от малкото неща,от който съм доволна от тази марка :)

slynchicety98
12-03-2010, 21:06
Имам на Есенс и Бруклин и двата са хубави.
За да не правя нова тема ще питам тук.Има едни моливи за очи от едната страна молив,а от другата като гъбичка с която се размазва молива и се получава доста ефекто.Някой може ли да ми каже марка или магазин,в който е виждал подобен молив ??

Aми IMPALA имат такъе ,аз също , но не е кой знае какво

LipSy
12-03-2010, 21:14
Нали не дразни окото? :-o

Е, моето не го дразни! Пък и на Manhattan до сега каквото съм имала е било безпроблемно! :)

suNnykaty96
12-04-2010, 11:10
Имам на Есенс и Бруклин и двата са хубави.
За да не правя нова тема ще питам тук.Има едни моливи за очи от едната страна молив,а от другата като гъбичка с която се размазва молива и се получава доста ефекто.Някой може ли да ми каже марка или магазин,в който е виждал подобен молив ??


На всякъде ги има и са за опушен грим. :) На мен ми подариха на Ейвън един и мога да ти кажа,че е страхотен-мазен,хубаво се разнася и седи доста добре.Издръжлив е! Едно от малкото неща,от който съм доволна от тази марка :)

А може ли да дадеш линк какъв точно е ефеката ? :)

Cucko0
12-04-2010, 17:49
http://www.comparestoreprices.co.uk/images/unbranded/j/unbranded-jillian-dempsey-for-avon-professional-kohl.jpg аз съм с този .. само че черен ..върши ми страхотна работа

ira90
12-04-2010, 18:34
Аз ползвам на Бруклин и съм много доволна, защото моите очи са почуствителни и единствено от него не ми е замъглен погледа.

ledenakrasota
12-04-2010, 19:16
Имам на Есенс и Бруклин и двата са хубави.
За да не правя нова тема ще питам тук.Има едни моливи за очи от едната страна молив,а от другата като гъбичка с която се размазва молива и се получава доста ефекто.Някой може ли да ми каже марка или магазин,в който е виждал подобен молив ??


На всякъде ги има и са за опушен грим. :) На мен ми подариха на Ейвън един и мога да ти кажа,че е страхотен-мазен,хубаво се разнася и седи доста добре.Издръжлив е! Едно от малкото неща,от който съм доволна от тази марка :)

А може ли да дадеш линк какъв точно е ефеката ? :)

Не мога да намеря подобна.Но зависи как го нанесеш.Същото е както нанасяш и размазваш обикновен молив,но е по-наситено и по-издръжливо. :)

rosencetooo
12-04-2010, 19:37
и аз ти препоръчвам на Бруклин :)

ledenakrasota
12-04-2010, 19:48
Ок!Купувам си на Бруклин!Въпреки,че днес взех този на Манхатан.Колкото повече,толкова повече.

ledenakrasota
12-04-2010, 19:55
suNnykaty96 Нещо подобно.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:fNz6GePxBFwJ:www.ladyzone-bg.com/2009/11/bourjois-grim-opu6en-moliv.html+Bourjois-%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%B8+%D0%B7%D0%B0+ %D0%BE%D1%87%D0%B8&cd=2&hl=bg&ct=clnk&gl=bg&client=firefox-a]

ira90
12-04-2010, 22:35
suNnykaty96 Нещо подобно.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:fNz6GePxBFwJ:www.ladyzone-bg.com/2009/11/bourjois-grim-opu6en-moliv.html+Bourjois-%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%B8+%D0%B7%D0%B0+ %D0%BE%D1%87%D0%B8&cd=2&hl=bg&ct=clnk&gl=bg&client=firefox-a]

Колко струва този, заинтригуваме? :) :)

ledenakrasota
12-05-2010, 09:18
suNnykaty96 Нещо подобно.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:fNz6GePxBFwJ:www.ladyzone-bg.com/2009/11/bourjois-grim-opu6en-moliv.html+Bourjois-%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%B8+%D0%B7%D0%B0+ %D0%BE%D1%87%D0%B8&cd=2&hl=bg&ct=clnk&gl=bg&client=firefox-a]

Колко струва този, заинтригуваме? :) :)


БУРЖОА МОЛИВ ЗА ОЧИ SMOKY-9,50ЛВ,но в интернет.За сега не съм го виждала по магазините.Но щом е нов ще бъда редовна.И на мен ми хвана окото.Но като имаш в предвид,че на снимките е направен от професионалист,за този ефект поне на мен ще ми трябват доста упражнения.

ThisIsMe
12-05-2010, 09:31
Аз ползвам на Бруклин и съм много доволна, защото моите очи са почуствителни и единствено от него не ми е замъглен погледа.

Извинявам се за спама,но би ли ми показала поне едно твое мнение,където да нямаш правописни грешки?
Надявам се да не се обидиш,но за съжаление демонстрираш неграмотност която никак не отива на годините ти (съдейки,че това на снимката си ти)!

ira90
12-05-2010, 13:33
Аз ползвам на Бруклин и съм много доволна, защото моите очи са почуствителни и единствено от него не ми е замъглен погледа.

Извинявам се за спама,но би ли ми показала поне едно твое мнение,където да нямаш правописни грешки?
Надявам се да не се обидиш,но за съжаление демонстрираш неграмотност която никак не отива на годините ти (съдейки,че това на снимката си ти)!

Оо благодаря, за вниманието. Направила съм ти впечатление, за да следиш коментарите ми. И не мисля, че аз трябва да ти показвам мое мнение. Като те интересува толкова вземи и потърси сама. И едва ли има човек, който не прави правописни грешки докато пише на клавиатурата. Изобщо не мога да се обидя от човек, който не ме познава. И не мисля, че показвам неграмотност като съм изпуснала някаква буква.
Ако трябва да следвам твоята логика на мислене, следователно ти си неграмотна, защото допускаш пунктуационни грешки.Но аз не мисля, че си такава. Просто на всеки се случва докато пише в бързината или е разсеян да направи грешки.

ThisIsMe
12-05-2010, 18:35
Аз ползвам на Бруклин и съм много доволна, защото моите очи са почуствителни и единствено от него не ми е замъглен погледа.

Извинявам се за спама,но би ли ми показала поне едно твое мнение,където да нямаш правописни грешки?
Надявам се да не се обидиш,но за съжаление демонстрираш неграмотност която никак не отива на годините ти (съдейки,че това на снимката си ти)!

Оо благодаря, за вниманието. Направила съм ти впечатление, за да следиш коментарите ми. И не мисля, че аз трябва да ти показвам мое мнение. Като те интересува толкова вземи и потърси сама. И едва ли има човек, който не прави правописни грешки докато пише на клавиатурата. Изобщо не мога да се обидя от човек, който не ме познава. И не мисля, че показвам неграмотност като съм изпуснала някаква буква.
Ако трябва да следвам твоята логика на мислене, следователно ти си неграмотна, защото допускаш пунктуационни грешки.Но аз не мисля, че си такава. Просто на всеки се случва докато пише в бързината или е разсеян да направи грешки.


Ама скъпа то това твоето де да беше от бързината ,но карай .Не аз написах ''заинтригува ме'' слято и не аз написах в съседната тема ''бългърските''Не е мой проблем ,че часовете по български език не са ти били много от полза.Не се опитвам да се самоизтъкна.Не съм от ''невероятните'' в това отношение (макар ,че ти веднага започна да търсиш моите кусури),но явно критика не приемаш.Е,нямаше как да знам за съжаление.Нямаше да си правя труда да казвам истината в очите на човек ,който не умее да я възприеме нормално,а се оправдава.И все пак до тук никой не ми е правил някаква забележка относно пунктуацията,тъй че най-малко ти имаш тази привилегия.Въз основа на грешките,които допускаш нямаш право да ме поучаваш в тази сфера!Изглежда смешно.
Това е , като да имаш 2 по математика,а да искаш да ми обясняваш задачите.Не се връзва.

ira90
12-05-2010, 19:37
Аз ползвам на Бруклин и съм много доволна, защото моите очи са почуствителни и единствено от него не ми е замъглен погледа.

Извинявам се за спама,но би ли ми показала поне едно твое мнение,където да нямаш правописни грешки?
Надявам се да не се обидиш,но за съжаление демонстрираш неграмотност която никак не отива на годините ти (съдейки,че това на снимката си ти)!

Оо благодаря, за вниманието. Направила съм ти впечатление, за да следиш коментарите ми. И не мисля, че аз трябва да ти показвам мое мнение. Като те интересува толкова вземи и потърси сама. И едва ли има човек, който не прави правописни грешки докато пише на клавиатурата. Изобщо не мога да се обидя от човек, който не ме познава. И не мисля, че показвам неграмотност като съм изпуснала някаква буква.
Ако трябва да следвам твоята логика на мислене, следователно ти си неграмотна, защото допускаш пунктуационни грешки.Но аз не мисля, че си такава. Просто на всеки се случва докато пише в бързината или е разсеян да направи грешки.


Ама скъпа то това твоето де да беше от бързината ,но карай .Не аз написах ''заинтригува ме'' слято и не аз написах в съседната тема ''бългърските''Не е мой проблем ,че часовете по български език не са ти били много от полза.Не се опитвам да се самоизтъкна.Не съм от ''невероятните'' в това отношение (макар ,че ти веднага започна да търсиш моите кусури),но явно критика не приемаш.Е,нямаше как да знам за съжаление.Нямаше да си правя труда да казвам истината в очите на човек ,който не умее да я възприеме нормално,а се оправдава.И все пак до тук никой не ми е правил някаква забележка относно пунктуацията,тъй че най-малко ти имаш тази привилегия.Въз основа на грешките,които допускаш нямаш право да ме поучаваш в тази сфера!Изглежда смешно.
Това е , като да имаш 2 по математика,а да искаш да ми обясняваш задачите.Не се връзва.

А бе госпожице, знаеш ли колко са ми ясни тези номера?
Нали се сещаш, че ти където отиваш аз от там се връщам. Да ми се самоизтъкваш колко голям специалист по езикова култура си, тези номера ги предавай на някой друг. И разбира се, че ще потърся кусурите на човек, който има притенции към другите относно дали пишат правилно като той самият прави езикови грешки. И следващият път когато започнеш да пишеш кусурите на някой, първо поправи своите.

sunshine955
12-05-2010, 19:41
по мек и хдобър молив от Бруклин не съм срещала ..

ira90
12-05-2010, 19:47
ThisIsMe, забравих да ти кажа, че "заинтригуваме" се пише СЛЯТО, а не както си ме поправила цитирам: "... Не аз написах ''заинтригува ме'' слято.."

j_adore2
12-05-2010, 19:53
^ Пише се заинтригува ме (ако става въпрос за 1л. ед.ч.) :)

ira90
12-05-2010, 20:10
^ Пише се заинтригува ме (ако става въпрос за 1л. ед.ч.) :)

Речниците показват друго http://prikachi.com/images/413/2731413c.jpg
http://prikachi.com/images/417/2731417F.jpg
А ето и линк за да проверите и вие. http://www.prevodach-bg.com/pravopisen-rechnik.html

j_adore2
12-05-2010, 20:19
Това,което показваш ти е за 1л. мн.ч. т.е ние заинтригуваме ;) В твоя случай е 3л. ед.ч ,т.е заинтригува .Не гледай някакви онлайн речници,ами си спрегни глагола :)

ira90
12-05-2010, 20:30
След като проверих в интеренет, видях и в речника, там също е така. Спирам да коментирам каквото и да било относно правописа на тази дума и езиковата ми култура. Не е нужно да правя спам и да занимавам, потребителите с разни безсмислени дискусии.

j_adore2
12-05-2010, 20:36
Не проверявай в речника,ами си питай учителката по български език. Думата заинтригува ме в онлайн речника излиза,че не е записана правилно просто,защото няма такава дума.Изразът е "мен ме заинтригува".

Vincitore
12-05-2010, 20:43
Не стига че е грешно , ами и спориш ! Как ще напишеш "заинтригуваме" ... Лелееее ... Срам и резил :lol: :lol:

POLLINA
12-05-2010, 21:07
ае стига бе :lol:
казваш
ние ще заинтригуваме
и
ти ме заинтригува

ThisIsMe
12-06-2010, 11:36
Погледни се само колко си смешна!Ок,ако искаш продължавай да си ги правиш тези правописни грешки,но моля те не ми давай наставления кое е правилно и кое не е.Отново грешиш и не зная колко човека чакаш да ти кажат,че ''заинтригува ме'' се пише отделно.Отново давам пример:
Не може да имаш 2 по математика и да ми обясняваш задачи,правейки се на голям разбирач.Смешно е и ти си смешна.И да ти обясняват пак не вдяваш.И изразът,''че съм отивала там от където се връщаш'' е вече изтъркано клише.НЕ ми се прави на по-голяма и зряла,защото дори не знаеш аз на колко съм,а и да знаеше, годините не са съвместими с това,което имаш в главата. Дори в случая да си по-голяма от мен,това те прави още по смешна поради може би не само неграмотността ти,която явно е отдавна налице.БТВ за моите кусури не бери грижа,защото мога да гарантирам че в езиков план надминават твоите.Поне зная как се бише стихотворението ''Аз съм българче'' и мога спокойно да посочвам нещата,които ме заинтригуват.Аз решавам да прекратя този спор,защото е безсмислено да споря с такива странни и ограничени персони,неприемащи критика.
А и нали знаеш,по-умният винаги отстъпва пръв затова реших да те оставя да си пишеш неграмотно на спокойствие.Всичко най-хубаво!

ledenakrasota
12-06-2010, 16:29
:shock: :shock: Хора,ама вие сериозно ли?!? :shock: :shock:

Вместо да четете глупостите в интернет защо не си отворите учебниците на словоформи?

"Заинтригуваме" се пише слято.Вие за матура не се ли готвите?!? :shock:

Изявително наклонение
Сегашно време
единствено число множествено число
1 лице за·ин·т·ри·гу·вам за·ин·т·ри·гу·ва·ме
2 лице за·ин·т·ри·гу·ваш за·ин·т·ри·гу·ва·те
3 лице за·ин·т·ри·гу·ва за·ин·т·ри·гу·ват

Вместо да се инатите една на друга си научете правилата. :)
Като ще се учим от интернет,ето ви за въпросната дума всичко : http://bg.wiktionary.org/wiki/%D0%A8%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%BD:%D0%A1%D0%BB% D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B8/%D0%B7%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B3%D 1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BC

midi4kaa
12-06-2010, 18:11
suNnykaty96 Нещо подобно.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:fNz6GePxBFwJ:www.ladyzone-bg.com/2009/11/bourjois-grim-opu6en-moliv.html+Bourjois-%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%B8+%D0%B7%D0%B0+ %D0%BE%D1%87%D0%B8&cd=2&hl=bg&ct=clnk&gl=bg&client=firefox-a]

Колко струва този, заинтригуваме? :) :)


За този пост става въпрос.Стига спорове!
Думата в случая се пише отделно.Понеже в случая става въпрос за 1л.ед.ч.(мен ме заинтригува,а не ние) НЕ бъркайте лицата!!!Не бъдете толкова глупави и повърхностни,а помислете някои там горе преди да си давате мнението.LadyV помисли си пак и хубавичко погледни цитата.За този случай говорим,затова думата се пише отделно.

koshtramba
12-06-2010, 18:43
Погледни се само колко си смешна!Ок,ако искаш продължавай да си ги правиш тези правописни грешки,но моля те не ми давай наставления кое е правилно и кое не е.Отново грешиш и не зная колко човека чакаш да ти кажат,че ''заинтригува ме'' се пише отделно.Отново давам пример:
Не може да имаш 2 по математика и да ми обясняваш задачи,правейки се на голям разбирач.Смешно е и ти си смешна.И да ти обясняват пак не вдяваш.И изразът,''че съм отивала там от където се връщаш'' е вече изтъркано клише.НЕ ми се прави на по-голяма и зряла,защото дори не знаеш аз на колко съм,а и да знаеше, годините не са съвместими с това,което имаш в главата. Дори в случая да си по-голяма от мен,това те прави още по смешна поради може би не само неграмотността ти,която явно е отдавна налице.БТВ за моите кусури не бери грижа,защото мога да гарантирам че в езиков план надминават твоите.Поне зная как се бише стихотворението ''Аз съм българче'' и мога спокойно да посочвам нещата,които ме заинтригуват.Аз решавам да прекратя този спор,защото е безсмислено да споря с такива странни и ограничени персони,неприемащи критика.
А и нали знаеш,по-умният винаги отстъпва пръв затова реших да те оставя да си пишеш неграмотно на спокойствие.Всичко най-хубаво!

Съгласна съм с теб, но само донякъде. Мисля, че грешки от типа на "заинтригуваме" може все пак да са написани в бързината, когато спейса не е натиснат добре. Същото е и с размяната на букви или срички при писането на клавиатура. Момичето обаче пък май показа, че наистина не знае как се пише думата, а може би просто безпомощно се опита да защити себе си. Харесва ми това, че следиш хигиената на собствения ни език и разни нередности те дразнят. И аз съм така. Работата и учението ми изискват постоянно да се пише грамотно, просто няма как, набива се на очи. Обаче малко ме подразни това, че в поста, който съм цитирала, ти самата си изпуснала 4-5 запетай, което е някак странно за човек, който претендира за безупречност. Надявам се да ме разбереш. :) От друга страна - много ми харесва как пишеш и как се изразяваш, определено не е присъщо за всеки, даже напротив.

ПП : Също така си написала "бише", но това е от бързината, разбира се.

ledenakrasota
12-06-2010, 19:46
:? :? :? :-o :-o :-o :-o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt064 :smt064 :smt064 8-[ 8-[ 8-[

koshtramba
12-06-2010, 19:58
Essence long lasting

http://4.bp.blogspot.com/_l_NgSkMwTms/SiZxzLjLbLI/AAAAAAAAAeQ/8GSYFpPBt3E/s400/IMG_3411.jpg

Препоръчвам го за пореден път, няма мърдане на тоя молив! И цената му е смешна - около 3,40 лв с ДДС :lol:

ThisIsMe
12-06-2010, 20:15
Погледни се само колко си смешна!Ок,ако искаш продължавай да си ги правиш тези правописни грешки,но моля те не ми давай наставления кое е правилно и кое не е.Отново грешиш и не зная колко човека чакаш да ти кажат,че ''заинтригува ме'' се пише отделно.Отново давам пример:
Не може да имаш 2 по математика и да ми обясняваш задачи,правейки се на голям разбирач.Смешно е и ти си смешна.И да ти обясняват пак не вдяваш.И изразът,''че съм отивала там от където се връщаш'' е вече изтъркано клише.НЕ ми се прави на по-голяма и зряла,защото дори не знаеш аз на колко съм,а и да знаеше, годините не са съвместими с това,което имаш в главата. Дори в случая да си по-голяма от мен,това те прави още по смешна поради може би не само неграмотността ти,която явно е отдавна налице.БТВ за моите кусури не бери грижа,защото мога да гарантирам че в езиков план надминават твоите.Поне зная как се бише стихотворението ''Аз съм българче'' и мога спокойно да посочвам нещата,които ме заинтригуват.Аз решавам да прекратя този спор,защото е безсмислено да споря с такива странни и ограничени персони,неприемащи критика.
А и нали знаеш,по-умният винаги отстъпва пръв затова реших да те оставя да си пишеш неграмотно на спокойствие.Всичко най-хубаво!

Съгласна съм с теб, но само донякъде. Мисля, че грешки от типа на "заинтригуваме" може все пак да са написани в бързината, когато спейса не е натиснат добре. Същото е и с размяната на букви или срички при писането на клавиатура. Момичето обаче пък май показа, че наистина не знае как се пише думата, а може би просто безпомощно се опита да защити себе си. Харесва ми това, че следиш хигиената на собствения ни език и разни нередности те дразнят. И аз съм така. Работата и учението ми изискват постоянно да се пише грамотно, просто няма как, набива се на очи. Обаче малко ме подразни това, че в поста, който съм цитирала, ти самата си изпуснала 4-5 запетай, което е някак странно за човек, който претендира за безупречност. Надявам се да ме разбереш. :) От друга страна - много ми харесва как пишеш и как се изразяваш, определено не е присъщо за всеки, даже напротив.

ПП : Също така си написала "бише", но това е от бързината, разбира се.

Здравей! :)
Радвам се ,че има някой като мен.И все пак преди това доуточних,
че аз също не съм невероятна в това отношение,но има разлика от допускането на елементарни правописни грешки и две запетаи ,при които не се променя смисъла на изречението.Просто не обичам грешките да си остават грешки.Това ,което е грешно,
трябва да се поправи.Това ми е ,като мото.А и не мога да пренебрегвам принципите си :) Лека вечер!
Няма да пиша повече в тази тема,а и не е правилно (макар и да се сетих малко късно :Д)
Ако искаш да дискутираме ,пиши ми лично :)

anonymous708973
12-07-2010, 07:06
ае стига бе :lol:
казваш
ние ще заинтригуваме
и
ти ме заинтригува

Eдинственото правилно в цялата шитня от последната страница.
Господин Попов, вашата презентация ме заинтригува. (Тук "ме" е лично местоимение!!) = Господин Попов, заинтригувахте ме!
Ние ще заинтригуваме клиентите си с ефикасен гел на достъпна цена. ("ме"-то е окончание (което е морфема)).

ThisIsMe, ти също допускаш доволно количество грешки, при това елементарни. "Това ми е , като мото." - Запетаята е абсолютно излишна...

Стига сте се дърлили, невероятно смешно е.

По темата (най-накрая): Моливът Smokey Eyes зависи от цвета. Черният е страхотен, обаче лилавият е един такъв бледичък...
koshtramba, мисля да те послушам и да си взема такъв. Напоследък все положителни неща чувам за essence, а цените им са направо смешни.

koshtramba
12-07-2010, 10:12
Да, няма да сбъркаш. Доста издържлив за партита, направо не мърда ... :)

ledenakrasota
12-07-2010, 17:18
И не се подостря! :grin:

MissHouse
12-12-2010, 17:38
http://www.comparestoreprices.co.uk/images/unbranded/j/unbranded-jillian-dempsey-for-avon-professional-kohl.jpg аз съм с този .. само че черен ..върши ми страхотна работа

не съм имала по добър струва 7.90 но аз си го взех за 3.90 :)