PDA

View Full Version : Виктория Петрова (БТВ Новините) - Винаги зле гримирана



MeLikesPie
12-03-2010, 21:10
Не смятате ли, че винаги гримират Виктория Петрова от Новините по БТВ ужасно?

Например:

http://img80.imageshack.us/img80/9339/viktoriap.png

Този руж я кара да изглежда бита, а винаги така я гримират! Не се грижат да покриват черните кръгове под очите, долните мигли с тая спирала... Абе направо ужас, не смятате ли???

LadyDi
12-03-2010, 21:17
Не.

mokka
12-03-2010, 21:29
И аз не. На долни мигли спирала се слага винаги. Нейните очи просто са светли и грима си личи повече. Лятото я засичах по разни събития като отразявах и на живо е много красива.

thoronaro
12-04-2010, 06:48
Пак бих я чукал,даже да се гримира като извънземно :lol: .

BeezyJey
12-04-2010, 19:50
На долни мигли спирала се слага винаги.

Странно как аз не си слагам.

brokeninside13
12-04-2010, 20:44
На долни мигли спирала се слага винаги.

Странно как аз не си слагам.

И аз на долните не слагам спирала...
А по темата...спомням си веднъж я бах видяла по новините...зле я бяха гримирали,но вече не си спомням как беше точно,но беше зле.

pliook
12-04-2010, 21:40
Интересно ми е как е фризирана "отдолу" - има ли я някъде по пyтka ?

Di
12-04-2010, 22:10
грозното и с много грим си остава грозно :<

MeLikesPie
12-06-2010, 12:22
И аз не. На долни мигли спирала се слага винаги. Нейните очи просто са светли и грима си личи повече. Лятото я засичах по разни събития като отразявах и на живо е много красива.

Аз не казвам, че не е красива, даже според мен е страшно красива, но е много зле гримирана... Долните й мигли са доста дълги, но са прави и затова не смятам, че й отива със спирала на долните мигли. А за ружа никой нищо не каза, аз си оставам на мнение, че й е прекалено много, и без да беше щеше да бъде по-добре...

bloodyF
12-06-2010, 18:28
И аз не. На долни мигли спирала се слага винаги. Нейните очи просто са светли и грима си личи повече. Лятото я засичах по разни събития като отразявах и на живо е много красива.

на долни мигли никога не се слага спирала, защото естествените мигли горните са по-дълги от долните..
а когато сложиш и отгоре и отдолу спирала се получава един комичен ефект...

mokka
12-06-2010, 19:41
И аз не. На долни мигли спирала се слага винаги. Нейните очи просто са светли и грима си личи повече. Лятото я засичах по разни събития като отразявах и на живо е много красива.

на долни мигли никога не се слага спирала, защото естествените мигли горните са по-дълги от долните..
а когато сложиш и отгоре и отдолу спирала се получава един комичен ефект...

Иди го кажи на професионалните гримьори, аз не претендирам да съм такава и не си го измислям това :?

bloodyF
12-06-2010, 21:55
е ок, на мен професионален гримьор ми го е казвал това пък не знам 8-)