PDA

View Full Version : сърце



wertq
12-04-2010, 12:13
Помогнете от време на време сърцето ми започва да бие много силно и някак ми е трудно да дишам. Всеки път продължава рзлично време, а съм 17. На какво се дължи?

StolenBliss
12-04-2010, 12:57
Да не би да е от стрес и да вдигаш кръвно.. не знам :? На мен ми се случва да си усещам сърцебиено в главата, която почва да пулсира в стресови ситуации..

darkPaladin
12-04-2010, 16:33
Да не би да е от стрес и да вдигаш кръвно.. не знам :? На мен ми се случва да си усещам сърцебиено в главата, която почва да пулсира в стресови ситуации..

в главата къде в тила ли?ако е там не се учудвам

авторе

от кога си така

килограми ръст?

с какво се харниш

взимаш ли лекарства

средата около теб рискова ли е ако е защо мислиш така на какво си подложена

проблеми със съня?

ядосваш ли се лесно?

проблеми с кръвното

някой от семейството има ли проблеми със сърцето

StolenBliss
12-04-2010, 17:10
Не в тила, просто си чувам ударите на сърцето в главата..Като вдигна кръвно

wertq
12-04-2010, 17:13
Ами 1.80 см, м/у 75 и 83 кг, храня се с различни неща или поне се опитвам. не взимам лекарства а единствените проблеми със съня са от не доспиване заради даскало. Ядосвам се лесно да но не знам за сърдечно болни от семеиствотоми като иззключа дядо мино той е на 76 и има проблеми от 5-6 години.

anonymous546178
12-04-2010, 19:08
човек, какво пишеш по форумите, отивай на лекар, може да е сериозно

ImmortalSportFreak
12-04-2010, 22:50
човек, какво пишеш по форумите, отивай на лекар, може да е сериозно :!:

BlackCross
12-05-2010, 10:52
Има няколко причини:
1.Килограми.
2.Високо кръвно.
3.Мазни храни.
4.Сърцето ти е болно.
:)

SwEeTMuFFiN
12-05-2010, 14:43
еми преди мен уж ме болеше а маи е от някакво притискане на ребрата. а после маика като ме ядосваше пак ме болеше. а на теб не мога да ти помогна еи така. имаше някакви такива специалисти за сърцето (забраих как се казват).

anonymous546178
12-05-2010, 16:43
И все пак отиди на лекар- специалиста се казва кардиолог... толкова ли не ти пука за сърцето, че пишеш по форумите... разбирам да беше бъбрек или черен дроб, ама сърцето спре ли да бачка веднъж сещ ли се кво става :)

SmilezZz
12-06-2010, 08:30
Какво трябва да стана,за да станете и
да отидете на преглед при специалист..Не разбрахте ли,
че ние във форума няма как да помогнем за
здравословните проблеми !!!
- Отиди на кардиолог...
- Надявам се да не е нещо сериозно...

INSIDER
12-07-2010, 16:17
На 17 години си не ти е болно сърцето а и нямаш проблем ако е това което ще обясня защото ходих на лекар за подобно. От време на време в седмицата може би по 1-2 пъти изведнъж от никъде почва да ми бие силно сърцето и както казваш да ти секва дишането но това става за 1-2 секунди и 1 2 тупвания на сърцето силни. Та ходих на лекар и се оказа че било поради причината че раста бързо та главния проблем е това няма други проблеми но ако ти причернява и ако е продължително туптенето тогава трябва да отидеш на лекар.

britzy
12-07-2010, 18:34
И все пак отиди на лекар- специалиста се казва кардиолог... толкова ли не ти пука за сърцето, че пишеш по форумите... разбирам да беше бъбрек или черен дроб, ама сърцето спре ли да бачка веднъж сещ ли се кво става :)
Ааа щото без черен дроб може според тебе-зле си ,бате


ПТ-аритмия например? отиди поне за една ш****а кардиограма,баси мизерните и незаинтересовани

anonymous546178
12-07-2010, 19:34
Колкото си прост, толкова си и тъп... Заболяванията на черния дроб не са толкова опасни като на сърцето, и като цяло са по-бавни. Тоест имаш много симтоми преди да се появят реални поражения.. Черният ти дроб може да не работи една минута, а сърцето не!
Освен това черният дроб е единствения орган в човешкото тяло, който се регенерира напълно :)

ivan_realmadrid
12-07-2010, 20:20
Най-вероятно е от стрес, напрежение. Имаш ли леко ускорен пулс 80-90? Вземи си мента глог и валериан без рецепта са и са 2лв от време на време изпивай по 1-2 :)

Hassell
12-08-2010, 10:45
Аз пък се чудя, какъв човек трябва да си, за да пишеш в форум, за такъв сериозен проблем?