PDA

View Full Version : Хораа трябва ми помощ.. ;/ ;/ ;/



nebuchadnezzar
12-04-2010, 15:21
Ходех с едно момиче от моя клас. Тя ме скъса преди няколко дни с думите "Ти ме обичаш много повече отколкото аз теб и раздялата ни ще е много тежка за теб. За това искам да спрем сега, отколкото по-късно и да те боли много повече." Аз постоянно и казвам колко много я обичам и се опитвам да и го показвам. Нейното мнение просто не може да се промени и иска да си останем само приятели.. Но... Аз просто не мога без нея.. Не мога да си я изкарам от главата.. Не мога да спра да я обичам.. Мисля че тя е единствената за мен и че никога няма да намеря такава като нея, или по-добра от нея.. Просто не ми се вярва да има по-красиво и по-мило създание от нея! Таа.. Не мога да и променя мнението, каквото и да правя за това ако може някой да ми помогне по някакъв начин.. Много ми е трудноо... ;/ ;/ Иска ми се да не я бях срещал (headbang)
P.S Тя е първото момиче в което някога съм се влюбвал (My first love)

Моля ви.. помогнете ми.. ;(

Оо.. И още нещо.. Не мисля че ще имам връзка с никое друго момиче. Мисля че ако не съм с нея, няма да съм с никоя...... ;(

Pa3yMeH
12-04-2010, 15:41
Ще ти мине след седмица-две. Споко, ще има много други, гарантирам ти го :) Говоря ти от личен опит.

SuNsEt
12-04-2010, 15:47
Ще мине време...доста време и ще разбереш сам,че трябва да продължиш напред.Знам какво е.Някои хора не могат да забравят човека,когото са обичали с години...Не мисля,че някой може да ти помогне в момента.Само ти можеш да си помогнеш...

seeu2morow
12-04-2010, 15:50
нормално
ще ти трябва малко време, за да я преодолееш
щом те е скъсала, не те заслужава.
щом те е скъсала по този начин, значи не е най-милото същество, което познаваш..
спри да я оправдаваш за всичко което прави
с малко егоизъм всичко ще се оправи

Serendipitys
12-04-2010, 15:50
Тя просто е безразлична към теб, а това е бил нейният начин за "по-безболезнена" раздяла. Трябва време, но бъди сигурен, че ще има и други.

nebuchadnezzar
12-04-2010, 16:10
.. току-що започна да ми разтега някакви истории по скайпа, че не ме заслужава и някакви такива... офф просто не знам какво да мисля вече..

seeu2morow
12-04-2010, 16:14
.. току-що започна да ми разтега някакви истории по скайпа, че не ме заслужава и някакви такива... офф просто не знам какво да мисля вече..
пич,
игнорирай я.
it's over!

nepowtorima
12-04-2010, 16:15
Спокойно.. ще я обичаш още известно време.. По-добре спри да общуваш с нея... не я поглеждай.. не и пиши.. спри.. всеки го е преживял това (е ако не е от страната на тоя който зарязва :D ама и на нея явно не и е много леко.. щом така ти казва, че не я заслужаваш явно е "глупава" да зареже такова свястно момче ) Може да отнеме време седмица, месец дори година :) ако си я избиеш от ума.. ще ти мине по-бързо :) :)

burpp
12-04-2010, 16:17
Виж, ще ти го кажа просто и ясно. Тя не иска да бъде с теб, бил съм на твое място и знам, че просто трябва да се мине време за да я забравя. Пореви си, ако пушиш дръпни една и най-важното - дорите приятели ще те спасят от твоа, просто се събери с тях, поговорете си, може и на някое купонче да отидеш, просто така ще ти е по-лесно да я забравиш. Но, повятвай ми ще ти мине. 100% имаш думата ми :)

burpp
12-04-2010, 16:21
И не забравяй- ще си намериш момиче с което да споделяте много хубави моменти заедно. Да се обичате и заедно да си помагате! :)

vili7y
12-04-2010, 16:28
първата любов не се забразя винаги остава спомен за нея .... но тези чуства в момента са нормални, с времето обаче ще я забравиш.. времето лекува всичко ;)

bitchwolf
12-04-2010, 17:56
Виж сега тя се опитва леко и тактично да ти каже "Не те искам,не си ми приятен,махни се!",но все пак й пука за теб и иска да стане по най-безболезнения начин,което те кара да си вадиш грешни изводи.. ако й досаждаш ще я принудиш да ти каже правия текст от по-горе. Дали се забравя-не,няма как да изтриеш спомените си,те винаги ще са в теб. Сега ти носят болка,но след време ще ти носят усмивка и поука в различни ситуации. Забравят се чувствата и емоциите към дадения човек... etc. :)

fenastz
12-04-2010, 18:40
Отмъсти.

nebuchadnezzar
12-04-2010, 18:42
Отмъсти.
Това не ми харесва.. :/

jghgh
12-04-2010, 18:50
Ако не си ретард с амнезия, няма как да забравиш 1вата, 2рата, 5тата, 15тата любов и т.н.

Обаче чувствата си се заличават доста успешно, и предполагам това е смисълът на темата ти, така че не разбирам всички драматични идиоти, които са гласували с "Никога".
Ако вие години наред се сополивите за 1вата ви любов, просто не знам..
Аз към моята 1ва отдавна съм изстинала, 2рата я мразя и т'ва е..

Чувствата не траят вечно.
Ще ти мине.
Разбирам, че ти е тежко, защото и аз трудно преживях 1вата ми любов, обаче сега съм жива, здрава, доволна. Чувството на смазаност минава. Иска се някакво време, но на 100% чувствата минават.
Хора от любов не са умирали, всеки е преживявал своя крах - да харесва някой, който не отвръща на чувствата му, да иска да построи най-красивото за дадено същество, а то да не иска да знае.
Разбирам те. Боли.
Ама ще се оправиш, ще я забравиш, чувствата ти ще отминат. Болката ще спре.

Живей за тоя ден и не се вманичавай по това момиче.
Както говориш за нея, ми се струва че прекалено се филмираш, а това не ти помага да се пребориш със състоянието си.
Успех и huuuuuuuug, защото те разбирам : )

Hidalg0
12-04-2010, 20:03
Тичай до някой 24/7 магазин и си купи една водка/ракия и и се отдай напълно (може и две да си вземеш за по-добър резултат) , ще ти помогне :razz:

juujkaa
12-06-2010, 20:54
виж сега .. знам че ти е трудно и че сега не можеш да си се представиш с друга но с времето чувстават ще охладняват .. ще намериш момичето за теб е ще си щастлив НО ако тя ти е първата завинаги ще ти остане слабост :oops:

sasha_90
12-06-2010, 21:10
Всеки мисли като теб,след като са били зарязани от "единствения/единствената".Но колкото и трудно да ни е,краят на една връзка не е края и на света!Затова трябва да се продължи напред.Направи и ти това.Момичето определено не те заслужава.В противен случай не би те зарязала по такъв начин.Опитай да не я търсиш,защото колкото повече я търсиш,толкова по-трудно ще е да я забравиш.

nebuchadnezzar
12-07-2010, 09:25
Честно казано.. вече не ми пука! Ако не съм с нея, ще съм с друга! :)