PDA

View Full Version : Следващата стъпка ???



SharkBg
12-04-2010, 15:36
Ще бъда максималко кратък .
Запознах се с едно момиче и след дълги чатове излязохме .Приказвахме си дълго време.АБе всичко беше Ок . по едно време тя започна да ми говори за някои нейни бивши(тук ще кажете това на добре ли е или на зле..)
Изпратих я до утях и я прегърнах за довиждане(като за първа среща толкова).
И след това какво ??? Кога да я поканя пак да излезем и какво да правя?? Обяснете,защото ме няма много-много с момичетата и до сега всички съм го превръщал само в приятелки ...

seeu2morow
12-04-2010, 16:17
по едно време тя започна да ми говори за някои нейни бивши(тук ще кажете това на добре ли е или на зле..)
И след това какво ??? Кога да я поканя пак да излезем и какво да правя?? Обяснете,защото ме няма много-много с момичетата и до сега всички съм го превръщал само в приятелки ...
според мен това, че ти говори за бившите, значи , че има намерение
да се сближите. така мисля поне..
покани я след няколко дни отново да излезете и ако ти каже че е заета не си мисли глупости, а ѝ предложи друг ден :)

nepowtorima
12-04-2010, 16:18
Ъъмм.. колко теми има такива...? :-D (ясно де две са) http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=376724 ии отговорих там :)...

burpp
12-04-2010, 16:30
Ще бъда кратък - Just do it !

SharkBg
12-04-2010, 18:34
Ще бъда кратък - Just do it !
То да ставаше така ....

jghgh
12-04-2010, 18:39
Еми с т'ва мислене няма да става ;]
http://vbox7.com/play:b60ffa9e


Не бъди носна кърпа и не се дръж като плюшена играчка.

Ако толкова я искаш, се прави на незаинтересован, за да се чуди за какво излизаш с нея, или я награбвай направо - целувка, настъпателност, решителност, че ти си пичът който ще дойде и ще я вземе. /един вид "храбрия завоевател"/
Може и на тактик да играеш, не показваш интерес, не я "разбираш", не й съчувстваш и се държиш като пич, който просто си губи времето с нея и от време на време й пуска мухички (на които да си помисли, че МОЖЕ и да я харесваш, но да не е сигурна.)

Т'ва прегръдките за чао, приятелското отношение и бла-бла.. няма да те направят гадже с нея.
Зарежи тия неща..
Аз като момиче не се впечатлявам от някой, който систематично е мил с мен и ми показва явни знаци, че ме желае. Шанс. Т'ва не значи че не съм романтична, обаче милите жестове обикновено са за по-нататък.


И чакай umri да се включи в темата ти, че той ги пише мненията-трепачи. 8-) То всъщност той доста пъти те е поучавал в другите ти теми, ама ти не слушаш особено .

SharkBg
12-04-2010, 18:57
И чакай umri да се включи в темата ти, че той ги пише мненията-трепачи. 8-) То всъщност той доста пъти те е поучавал в другите ти теми, ама ти не слушаш особено .
ААА слушам аз,но там случая беше безнадежден....
Сега с тва нещо от миналите теми сме като брат и сестра .Не ми се иска и с тази да стане така :(

burpp
12-04-2010, 20:23
Покани я на среща, но имай в предвид това !!!


Репликата "айде на кафе" е повече от изтъркана. Почти всеки предлага с тази реплика, дали защото го мързи да измисли нещо по оригинално или просто защото не може. Затова директната покана не е удачна. Тя те слага веднага в графата на бройкаджиите. По уместно ще е да кажеш нещо от сорта: "Знам едно кафе където правят страхотен шейк/чай/мокачино/кафе/топъл шоколад/сладолед хайде да идем там да го опиташ и да си полафим." Или "Днес ще има изложба на картини/камъни/бижута/реликви, нека идем да ги разгледаме." Идеята е да не посочваш директно целта на излизането ви. От там нататък всичко е в твоите ръце.

Също така виж и това, човека доста добре се е изразил, ще ти е от полза :)

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=235838

DeVilTerroR
12-05-2010, 07:12
Ако ти говори за бивши може да ти подсказва какви грешки ти не трябва да правиш ! А иначе в близките дни може да я поканиш на кафе,кино,разходка и т.н.

SharkBg
12-05-2010, 10:40
Благодаря ви за съветите...
Сега малко обновяване....
Вчера си писахме доста време .Имаше мечета ,целувки,едни заканки от нейна страна(на които отвръщах с подобни),комплименти за прическата ми ,коментари от рода на "коте","зайче" и т.н.т.
Защо може по чатовете да ми ги пише,а на живо-не.Тук ще кажете,че е срамежлива.... НЕ е.

burpp
12-05-2010, 10:49
Няма да ти праща безпричинно целувки, мечета и.т.н. Също така няма безпричинно да те нарича с такива галени имена. Ще ти кажа да действаш и не си мисли, че като не го прави на живо не означава, че не го иска ... всичко зависи от теб :wink:

SharkBg
12-05-2010, 10:53
Няма да ти праща безпричинно целувки, мечета и.т.н. Също така няма безпричинно да те нарича с такива галени имена. Ще ти кажа да действаш и не си мисли, че като не го прави на живо не означава, че не го иска ... всичко зависи от теб :wink:
Ееееее момче, ти ме нахъса като войник преди бойна бе.... :D

burpp
12-05-2010, 11:25
Няма да ти праща безпричинно целувки, мечета и.т.н. Също така няма безпричинно да те нарича с такива галени имена. Ще ти кажа да действаш и не си мисли, че като не го прави на живо не означава, че не го иска ... всичко зависи от теб :wink:
Ееееее момче, ти ме нахъса като войник преди бойна бе.... :D

Ама само преди война ? :D

Stotii
12-05-2010, 11:32
Еми с т'ва мислене няма да става ;]
http://vbox7.com/play:b60ffa9e
\:D/

Накратко, докато си срамежлив и калпав с жените, и да ти се предложат ще си седиш сам. Ако просто я целунеш или ти отвръща или изяждаш шамар.... няма да те цапардоса с тухла по тиквата или да те простреля .... :lol: :lol:

SharkBg
12-05-2010, 11:50
Ама само преди война ? :D
Да и после на бойното поле се сдуха и се крие по дупките точно като мен ..... .
Тва срамежливостта е мноо тъпо нещо .

burpp
12-05-2010, 12:08
ПРЕОДОЛЕЙ ГО Т'ВА ! Виж, човек, ако ти не го направиш няма кой, трябва да си и го кажеш. Аз как го казах на момичето ми, което е с 3 години по-голямо то мен? Ти даваш първия тласък ... Ти си на ход

sasha_90
12-05-2010, 19:39
Обади й се ,когато си свободен.

juujkaa
12-06-2010, 20:41
Според мен .. щом е говорила точно за тази тема значи е имала нещо на предвид .. иии изобщо щом са е съгласила да излезете значи има нещо .. затова и не трябва да се притесняваш ,че няма да ти отвърне действай смело .. покани я пак и в удобния момент просто я целуни от там нататък нещата се наредждат сами ;) :P

anonymous708973
12-07-2010, 06:43
Ако толкова я искаш, се прави на незаинтересован, за да се чуди за какво излизаш с нея...
Може и на тактик да играеш, не показваш интерес, не я "разбираш", не й съчувстваш и се държиш като пич, който просто си губи времето с нея и от време на време й пуска мухички (на които да си помисли, че МОЖЕ и да я харесваш, но да не е сигурна.)


Ако някой почне да ми се държи така от самото начало и да ми се прави на много вървежен и недостъпен - у лево!
Търси физически контакт, нека да свиква да я докосваш. Важното е тя да знае, че я харесваш, но да направи следващата крачка. Това, че по скайп ти пише меченца и прочие, а на живо - нищо, не е много на добре.

jghgh
12-07-2010, 10:35
Всички така казваме, обаче не е така.
Просто съм на 99% сигурна, че ако не се чудиш поне малко "Абе тоя харесва ли ме", няма да ти е хич интересно :]


Sorry, good boys, трябва да изглеждате независими, а не "needy" или лепки.

И не става дума за "правене" на недостъпен, вървежен, мачо тип или т.н., от такива и аз бягам, считам ги за бездушни.
Но практиката показва, че мъж, който си показва явно чувствата в началото на едни отношения, обикновено губи ;]
Нежностите и засвидетелстването на чувства и внимание си е предвидено за по-късен етап.