PDA

View Full Version : Морски свинчета



suNnykaty96
12-04-2010, 16:02
Зравейте, просто исках да разбера колко от потребителите в този форум отглеждат вкъщи от тези прекрасни животинки.
Аз лично имам двечки - Сиси и Чери.
Та, ще се радвам да споделите тук интересни случки със свинчовците, проблеми и изобщо всичко свързано с морските свинчета :) :-) :P

gandalfepi4
12-04-2010, 17:49
аз имах :cry: страшни животинки са. много се привързват, много са готини. а проблеми си имат доста - от една страна че много дрискат барабонки, а от друга че българските са много инбреднати и това ги прави много податливи на разни болести което в комбинация с липсата на хубави ветеринари в бг е равно на пълно преебаване.

тука си го има всичко

http://www.morsko-svinche.com/forum/index.php

а иначе аз нямам кой знае какви истории с моето обаче се сещам за едно легендарно морско свинче за което във вестниците са писали даже:

http://www.lolblog.eu/wp-content/uploads/2009/10/g-pig-love.jpg

blackfireXx
12-04-2010, 17:54
моето оцеля само 1 седмица и пукна :lol: ся ме е яд за дето давах пари за таз клетка :( :( :( :razz: :razz: :razz:

suNnykaty96
12-04-2010, 18:18
моето оцеля само 1 седмица и пукна :lol: ся ме е яд за дето давах пари за таз клетка :( :( :( :razz: :razz: :razz:
Как може да не ти е жал поне малко за милата душичка, а само за парите ? Какъв човек си ти ?

gandalfepi4
12-04-2010, 18:29
Как може да не ти е жал поне малко за милата душичка, а само за парите ? Какъв човек си ти ?

ей такъв - тъп

blackfireXx
12-04-2010, 18:36
ее :D това за клетката го казах на бъзик и тез ми скачат на врата веднага :lol: ама си е истина че при мен оцеля само 1 седмица и сгъна :razz:

wali00
12-05-2010, 11:43
blackfireXx имаш е*аси якото отношение.. и ти като "сгънеш", ти пожелавам да говорят така за тебе.. :)


И аз имам морско свинче.. Казва се Фреди, но му викаме по най-различни начини.. Адски много сме се привързали към него (цялото семейство).. С нас е от около 3 години вече.. :) :)

blackfireXx
12-05-2010, 12:02
дано да е утишъл на по добро място :D аз се отказах от домашни любимци най-много седмица да издържат и пукват :razz: