PDA

View Full Version : Проблем с гаджето .....



vili7y
12-04-2010, 16:22
Така изчетох доста теми във форума, дойде и моя ред да пусна една …. Момиче съм, на 16, приятелят ми също е на толкова.
Всичко започна преди около 2 години и 6 месеца, тогава се запознахме :) . Бяхме в една компания и с времето започнахме да се харесваме, той ми призна чуствата си и аз признах моите.Първата седмица беше страхотна, всичко беше супер, виждахме се всеки ден, вярно бяхме деца (не че сега сме много по- големи), но беше яко. Връзката ни породължи още 5 дни и всичко приключи. Решението беше изцяло мое, взех го след като предната вечер разбрах, че е прегръщал една приятелка (разбира се че и с нея се скарах ) и на следващия ден му зададох директно вапроса, дали иска още да сме заедно, той не можа да ми отговори и за мен всичко приключи отогава.
След година долу- горе по същото време се засякохме няколкко вечери навън, държахме се нормално един с друг. Но тъй като не оставахме никога на саме, той ми писа едната вечер по скайпа, каза че още ме харесва и иска пак да сме заедно и т.н. Аз пък от друга страна изобщо не го очаквах, нямах си и на представа, разбира се тогава излизах с някого, и го отрязах. Всичко уж приключи…
Преди около 2 -3 седмици взехме да се засичаме често на прибиране от даскало и един ден не го засякох в автобуса и на следващия ден (падаше се почивен) му писах в скайпа, прото така без никакви мисли или каквото и да било. Той предложи да излезем, аз нямах какво да правя и приех, а и компанията му ми беше приятна. Излязохме, говорихме за какво ли не и беше супер, после тои ме изпрати до нас и се прибрахме. Следващата вечер пак излязохме и разбира се, се целунахме. През следвашата седмица излизахме всяка вечер и всичко вървеше супер. Неделя се видяхме за малко, той дойде до вкъщи да ми донесе едни неща, които предния ден бях забравила в тях. Понеделни, врорник и сряда не се бяхме виждали, той все намираше оправдание, бил скарал с техните и не го пускали да излиза вечер, а срядата ми звънял но не си бях чула телефона. Между временно си говорихме само по телефона защото компа му бил на ремонт. Четвъртък се видяхме, аз слязох на неговата спирка и го изчаках. Слязохме в нашия квартал и се поразходихме на сам на там. Уговорихме се следващия ден да излезем след даскало. В петък аз му зъня след като ми свършиха часовете и той ми заявява че няма да стане защото бил гладен, а си нямал пари. ОК ами довечера попитах аз, и той каза че бил на рожден ден. Нищо не му казах, само окей и затворих. От тогава насам не сме говорили, нито сме се виждали.
Смятам да изчакам и утре и ако не ми се обади да го скъсам в понеделник. Васпроса ми е, грешка ли ще направя,ако да, как да постъпя. Не съм влюбена просто ми е много приятно с него. :)

П.П. Благодаря на всеки отговорил и не спамил темата ми!!

seeu2morow
12-04-2010, 16:29
e, не си била особено мила с него - отрязала си го няколко пъти,
но той се връща при теб, както виждаш.
това значи, че чувства нещо към теб и ако не ти е съвсем безразличен,
не те съветвам да го скъсаш отново.

vili7y
12-04-2010, 17:05
:) Благодаря! :)