PDA

View Full Version : незнам вече какво да си мисля.. :( ..моля помогнете



vampirehunter
12-04-2010, 18:32
Та..има едно момче от горния клас от нащо даскало...казвала съм на някои приятели че го харесвам..преди да им го кажа пак ме е гушкал..давал ми е да облеча неговото яке..но в четвъртака който мина изведнъж идва с негов приятел до мен и ми предложи..в този момент се замислих че сигурно някой му е казал и той се подиграва само..в петък продължи с тези работи..да ме гали по косата..да ми държи ръката..дори ме прегърна в следствие на което аз се опитах да го избутам но не се получи..все още си мисля че просто се бъзика с мен което ме разстройва..но от друга страна ненамирам причина поради която изобщо да се занимава с мен ако не ме харесва..та моля помогнете.. :( ..какво е вашето мнение по въпроса..?дали наистина се бъзика с мен или има нещо друго..

nyxu
12-04-2010, 18:39
Попитай го ; )

bybz
12-05-2010, 15:10
Попитай го ; )


;-)

goblin0306
12-05-2010, 16:14
Нямам думи. Хем боли, хем сърби. Ми като го харесваш и ти е предложил, приеми. Не мога да разбера как успявате да си внушате такива филми.

FuckedUp
12-05-2010, 16:19
Нямам думи. Хем боли, хем сърби. Ми като го харесваш и ти е предложил, приеми. Не мога да разбера как успявате да си внушате такива филми.

ОУК - Ограничен умствен капацитет..

SmilezZz
12-06-2010, 06:48
Попитай го..
Но нали и ти сама каза,че даже преди да си
казала на някого,че го харесваш - пак ти е
обръщал внимание..Следователно - надали ли се
бъзика с тебе..
- Вземи реши какво искаш,защото ако продължаваш
така,на момчето в скоро време ще му омръзне !!
- И недей да се вкараш чак в такива филми..
Да,възможно е да се подиграва..Но ти сама би трябвало
да разбереш дали е така..Защото според мен то ще си
проличи..

zlatit0o
12-08-2010, 18:13
Гадна е ситуацията.. но го попитай.Няма какво друго да направиш

gugenceto2
12-29-2010, 14:34
Гадна е ситуацията.. но го попитай.Няма какво друго да направиш
:) :) :) +1 ;-) ;-) давай питай и кажи какво е станало :smt023 :smt023 :smt023