PDA

View Full Version : помощ за влюбено момче



somebraveboy
12-04-2010, 18:47
Здравейте на всички , които ще прочетат и надявам се ще ми помогнат.Аз съм момче на 17 г от софия.Историята ми донякъде е типична, донякъде не толкова...Първо да кажа за себе си че не съм от най - отворените и общителни момчета, може да се каже че съм срамежлив.В училище ми върви доста винаги съм имал отличен или много добър успех, но общо взето нямам много приятели, а от тези които имам някои ме предадоха, но това друга тема.Та сега да се върна към историята:
Всичко започна преди близо една година. На един сип в у-ще (тогава бях още 10 кл) се запознах с едно момиче - 9 кл.До този момент бях харесвал само веднъж и не се и бях замислял за първото тийнейджърско влюбване. Та въпросното момиче ми привлече вниманието , защото имаше някакво много красиво излъчване в нея имаше нещо мн красиво.В първия момент аз нереагирах по никакъв начин защото не ми се занимаваше с гаджета.После обаче отново се срещнахме един конкурс пак в даскало и така от ден на ден понеже бяхме в една смяна в един момент осъзнах че я харесвам много и имам някакви чувства към нея.Тук обаче идват проблемите - от една страна моята срамежливост и притеснителност а от друга нещо което е така да се каже табу в обществото и с което аз при др обстоятелства съм съгласен - ТЯ Е ПО - ВИСОКА ОТ МЕН, МОЖЕ БИ 4-5 СМ !!!Аз съм нисичък 170 см и това ми е малко като комплекс.Ръста ме спираше да и кажа какво чувствам и също така се притесвявах да не ме отреже .Така в колебания и мислене минаха доста месеци, през лятото срещнах много нови хора около себе си но когато се видяхме на 15 септември в даскало аз отново усетих привличането ми към нея .Събрах смелост ипреди месец си измислих повод до нейния клас за нещо и докато останахме сами и направих комплимент и й поисках скайпа, не и казах директно ккаво чувствам.ТЯ САМО СЕ ЗАСМЯ И КАЗА ЧЕ НЯМА СКАЙП,аз се изчервих и си тръгнах засрамен.След това се засякохме няколко пъти и се поздравявахме само но толкова, тя само едва забележимо ми се усмихваше.Въпросът ми е как да постъпя от тук нататък, мисля че това е първата ми любов , но мисля че тя не ме харесва...Освен това мисля че това със скайпа си беше чиста лъжа - кой няма скайп днес.Ще съм благодарен да ме посъветвате ккаво да правя защото наистина съм много объркан и раздвоен.
Благодаря предварително на вс отзовали се ! :)

nepowtorima
12-04-2010, 18:59
Ми.. да ти кажа честно (както и в друга тема съм казвала), а ако тя обуе високи токчета ти къде отиваш :D :D под нея :D Ам... щом ти е казала, че няма скайп не знам дали може да и се вярва... може и да е така може и да не... Аз предлагам да не и обръщаш голямо внимание... Както си решиш просто казвам :)

П.С. - като ме питат за скайпа и като някой не ми е приятен не му го давам (за информация-ама това съм си аз :) )

sNkR
12-04-2010, 19:24
Може и грубо да звучи, но е истина. Надценяваш се. Бях наскоро в подобна ситуация (като изключим това с ръста - или трябва да си Том Круз или да имаш 7 цифрена банкова сметка, че да ти върже :D :D)
Де да знам, пробвай FB + Skype за зарибявка...
Забележка: ако въпросното момиче не те приеме в приятели (FB) или не ти пише на чат, просто я отблъскваш физически :D :D
казвам ти го от опит... на някои хора просто не им е писано да имат късмет в любовта, но за сметка на това може пък джакпота от тотото да спечелиш някой ден или пък да станеш шеф на мафията :D :D
ПП - Любов НЯМА, има само заблудени, които само така си мислят с времето ще го разбереш :)

fenastz
12-04-2010, 19:35
Не става. Не храни излишни надежди.

GregoryHouse
12-04-2010, 21:28
Мани ти тея филми. Просто те е отрязала и го е направила тактично. Въпреки, че можеше да я контрираш със Facebook, ICQ, Yahoo,e-mail, mIRC ако щеш...да видим къде ще бяга тогава :) Просто явно си малко нърдясал :) Нищо шса опрайш :)

britzy
12-05-2010, 06:53
Подкрепям Хаус-смис. некъв задръстен си явно според нея-и спри да се самохраниш-първо трябва ти да се харесаш,та тогава да очакваш същото от околните-капиш? Ако мислиш,че си нисък и др.ще мислят така.Пък и кой няма скайп през 2010 :razz: :razz: :razz: :razz: аз трябва да съм Бритни Спиърс-та отрязала те е 8)