PDA

View Full Version : Сериозен проблем!



nikistankov
12-04-2010, 20:09
Здравейте. Наскоро открих, че тестисите ми могат да преминават от самата им обвивка в коремната кухина , при коета получавам леки болки. :( Паразрових се из нет-а и открих ,че има такова заболяване, което обаче трябва да се забележи още докато си бебе. Е, на мен до сега майка ми нищо не ми е споменавала, коета ме притеснява значително. Чета ,че води до безплодие, което пък още повече ме тревожи. На никой не съм казал още. На лекар се замислям ,дали да ходя, тъй като съм си вече на възраст (17 год.) Моля, изкажете си становищата по случая. :( :( :(

gandalfepi4
12-04-2010, 20:23
лекар

FuckedUp
12-04-2010, 20:23
Това е Ингвинална херния. Не знам какво си чел :D Лекува се, няма страшно :D

nikistankov
12-04-2010, 20:25
E, чета ,бе! Аз го открих като крипторхизъм. Аз се притеснявам ,че съм на възраст и вече практикувам секс. То се лекува, ама с операция, уви. :(

6sense
12-04-2010, 21:00
и при мен се получава такова нещо, но съвсем леко :(

nikistankov
12-05-2010, 05:06
Да, и при мен е леко. Това по принцип се открива при бебетата, като тестиса е потоянно в коремната кухина и от там докторите го свалят към другия тестис, където му е мястото. А при мен тестиса си седи в обвивката и например ,когато тя се втвърди от недостиг на място тестиса си преминава в к. кухина...

neonskull
12-05-2010, 08:26
Здравейте. Наскоро открих, че тестисите ми могат да преминават от самата им обвивка в коремната кухина , при коета получавам леки болки. :( Паразрових се из нет-а и открих ,че има такова заболяване, което обаче трябва да се забележи още докато си бебе. Е, на мен до сега майка ми нищо не ми е споменавала, коета ме притеснява значително. Чета ,че води до безплодие, което пък още повече ме тревожи. На никой не съм казал още. На лекар се замислям ,дали да ходя, тъй като съм си вече на възраст (17 год.) Моля, изкажете си становищата по случая. :( :( :(когато бях малък имах същия проблем но майка ми ме беше завела на лекар и всичко се оправи за 0 време. Без болка и тем подобни просто трябва да правиш чести масажи от коремната кухина надолу :)

nikistankov
12-05-2010, 10:57
Здравейте. Наскоро открих, че тестисите ми могат да преминават от самата им обвивка в коремната кухина , при коета получавам леки болки. :( Паразрових се из нет-а и открих ,че има такова заболяване, което обаче трябва да се забележи още докато си бебе. Е, на мен до сега майка ми нищо не ми е споменавала, коета ме притеснява значително. Чета ,че води до безплодие, което пък още повече ме тревожи. На никой не съм казал още. На лекар се замислям ,дали да ходя, тъй като съм си вече на възраст (17 год.) Моля, изкажете си становищата по случая. :( :( :(когато бях малък имах същия проблем но майка ми ме беше завела на лекар и всичко се оправи за 0 време. Без болка и тем подобни просто трябва да правиш чести масажи от коремната кухина надолу :)
Е ,да като малък... :? Еми, ще опитам някакви масажи, ако ли не пролетта заминавам на преглед ,че сега зимата изобщо не ми се занимава, като се има и на предвид ,че трябва да пътувам. Благодаря ви все пак за отделеното внимание. :oops:

FuckedUp
12-05-2010, 12:11
Никви масажи не опитвай сам. Само можеш да преебеш нещата, нищо друго. Операция ти трябва..(не съм сигурен)