PDA

View Full Version : Няма такова парче!



magity
12-04-2010, 20:29
Най-вероятно сте видели и чули рекламата, която вече въртят по телевизиите за коледните песнички. Видя ми се интересна и реших, че можем да коментираме тук. Ето сайта, ако искате да гласувате. http://nohohoho.org/ А сега кажете коя е най-дразнещата коледна песен според вас.. дори да я няма в списъка!

brokeninside13
12-04-2010, 21:02
тва според мен е супер тъпо....половината песни тука (да не кажа всичките) са песни, които ги знам от малка и ги ОБОЖАВАМ понеже се сещам за Коледа и ми напомнят на нея и т.н....няма да гласувам против никоя коледна песен!!! :D :?

bibss
12-05-2010, 12:03
Не мога да разбера какъв е смисъла на тази простащина от страна на "българския хайлайф" да премахне някоя коледна песен :shock:
Точно , че тези песни могат да ни донесат малко или много едно по-празнично настроение за предстоящите зимни празници, отколкото те с глупавите си предавания.. :?
Само моля не ме упреквайте и не ме нападайте,, това е лично мое мнение

brokeninside13
12-05-2010, 12:27
bibss напълно съм съгласна... :?

LoveLetter
12-05-2010, 13:15
Да можеше да разкараме тея идиоти, които се снимат в рекламата. Всичките до един втръснали, постоянно да ни ги навират в лицето, като "големите български звезди" лол,лол.

Ewok
12-05-2010, 14:18
Да можеше да разкараме тея идиоти, които се снимат в рекламата. Всичките до един втръснали, постоянно да ни ги навират в лицето, като "големите български звезди" лол,лол.
Леле, леле, българската завист няма граници. :?

SkyEatsAirplane
12-05-2010, 14:30
как копирате коментарите от вбокс хахаха, жалки сте!
според мен, трябва ни нещо ново!
като са им втръснали тез песни, да вземат да измислят нова песен, нали са българският хайлайф и все пак са прави
едно и също всяка година
една и съща коледа всяка година!
дайте нещо оригинално
като искаш да се отървешот нещо, предложи оригинална идея,
а всички само се оплакват
пу! :-D

LoveLetter
12-05-2010, 14:30
Пхаха, и за какво по-точно да им завиждам? Половината от тях нямат грам талант. Аз си се чувствам супер и без да ме дават по тъпи реклами и шоута.

magity
12-06-2010, 11:25
И те се чудят вече с какво да бъдат интересни.. Наистина едва ли някъде другаде има такава класация, но поне можеше да е за най-хубавата, най-мелодичната и най-коледната песен. Това кои хора са били избрани за рекламата или по-точно кои са се съгласили, е друг въпрос! Ако не искате не гласувайте и си слушайте каквото искате. НИКОЙ не може да ни забрани! :)