PDA

View Full Version : Да кажеш "Обичам те!"



Zombie_Art_Lady
12-04-2010, 20:33
Здравейте! Заглавието си казва за какво става въпрос - и затова искам да ви задам няколко въпроса.

1. Колко време след началото на една връзка бихте казали "Обичам те"? Ако го почувствате по-рано,бихте ли изчакали още време,за да го кажете?

2. Бихте ли объркали "насладата от взаимност" с "обичта към някого"? И каква е разликата между двете според вас?

GregoryHouse
12-04-2010, 21:22
Koга ще кажа "Обичам те" зависи много от ситуацията в която се намирам и това което искам да постигна. Общо взето шаблон или модел тук няма.

Относно 2рия ти въпрос...в 90% хората бъркат 1вото със 2рото и си създават излишни проблеми и се филмират. Обичта към някого се формира постепенно и трябва да издръжи доста изпитания докато се разбере дали е обич реално.

Dizziness
12-05-2010, 16:46
1. В момента с моя приятел сме заедно от едва двадесетина дни... казах му, че все още имам чувства към бившият си приятел, а той отвърна, че ще направи всичко възможно, за да премахне тези чувства. Сега... дори не се сещам за предишното момче, с нетърпение очаквам да се видя с новия си приятел, имам онези пеперуди в корема... мисля, че го обичам, но се питам дали е възможно за такъв кратък период от време да се влюбя, той обърна живота ми с краката на горе и направих неща, които нигога не съм смятала, че ще направя. Все пак бих изчакала с моето: "Обичам те!". Той вече ми го каза, но на смс... бих изчакала да го каже в очите ми.

2. Наслада има, когато вече сте в напреднал стадий, правите любов... но това далеч не е най-важното, а обичта към някого е последната стъпка, без която връзката няма да оцелее. Разбира се, че има разлика и тя е огромна. За някои тя може би е тънка, но това означвава единствено, че тези хора не са обичали истински... Първо бих избрала да обичам, а после да черпя наслада от връзката си.

:) :) :)

SuNsEt
12-05-2010, 16:51
Интересни въпроси.

1.След колко време бих казала ''Обичам те''-ами зависи кога съм го почувствала и до колко сме близки.Преди не бих чакала да го кажа,но вече ще чакам докато съм сигурна,че наистина го обичам и че чувствата са взаимни.
2.Да,бих ги объркала тези неща.Просто защото обръщам прекалено голямо внимание на това,което изпитвам без да се замислям от къде,как и защо е така.

Sh@d0w
07-27-2011, 19:24
1. Колко време след началото на една връзка бихте казали "Обичам те"? Ако го почувствате по-рано,бихте ли изчакали още време,за да го кажете?


Зависи кога го почувствам и ако е по-рано не бих си замълчал,чакайки удобен момент.Защото след това може и да съжалявам,че не съм го направил по-рано.Пък и обичам директно да си казвам каквото ми е на сърцето.



2. Бихте ли объркали "насладата от взаимност" с "обичта към някого"? И каква е разликата между двете според вас?

Аз лично не бих ги объркал.

Трябва да си изпитал чувството,но дори и тогава надали ще успееш да го обясниш.

ПП.Нарочно изрових темата 8-) Обичам те! (http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=1147247)

fenkaaa
07-27-2011, 19:29
Здравейте! Заглавието си казва за какво става въпрос - и затова искам да ви задам няколко въпроса.

1. Колко време след началото на една връзка бихте казали "Обичам те"? Ако го почувствате по-рано,бихте ли изчакали още време,за да го кажете?

2. Бихте ли объркали "насладата от взаимност" с "обичта към някого"? И каква е разликата между двете според вас?

1.Бих го казала,когато го почувствам.

2. Много хора го правят и аз съм го бъркала,но точно сега и с този човек,с който съм .. знам че наистина има нещо и то е любов :smt007

SisiStrange
07-27-2011, 19:32
1. В общи линии в момента, в който осъзная, че дните ми са по-сиви без въпросния човек. Това обикновено значи, че вече съм минала тънката граница между: "Толкова си ми сладък, колко ме кефиш" и "Обичам те." Тези думички попринцип не са ми били никога много лесни (пък и имам лоши спомени от тях), така че гледам да не ги изтърсвам с повод и без повод.

2. Като малка го е имало този момент. Вече не.

Офф топик 1. Честито ми хилядно мнение. 8-)
Офф топик 2. Добре де, печелиш. 8) Другата седмица. :wink:

Sh@d0w
07-27-2011, 19:33
^Честито 8-)

SisiStrange
07-27-2011, 19:35
^Честито 8-)
И на теб. :lol:

iiordanova
07-27-2011, 19:57
1. Колко време след началото на една връзка бихте казали "Обичам те"? Ако го почувствате по-рано,бихте ли изчакали още време,за да го кажете? Когато го почувствам ще го кажа.

2. Бихте ли объркали "насладата от взаимност" с "обичта към някого"? И каква е разликата между двете според вас? Бъркат се двете неща.

XTREMEFREERIDE
07-27-2011, 20:12
1. Колко време след началото на една връзка бихте казали "Обичам те"? Ако го почувствате по-рано,бихте ли изчакали още време,за да го кажете?

Така като се замисля... Не бих чакала някакво определено време на всяка цена. Най-добре би било ако можех да го кажа точно тогава, когато го почувствам, но имайки предвид мъничкият ми страх от разочарование, бих изчакала докато няма поне малка вероятност да ми отвърнат със същото.


2. Бихте ли объркали "насладата от взаимност" с "обичта към някого"? И каква е разликата между двете според вас?

След като вече съм изпитала второто и определено знам за какво става въпрос - не, не бих се объркала. Но много хора го бъркат и се вкарват в излишни филми с това. А не трябва. Но пък всичко идва с опита.

OnlyMeAndYou
07-28-2011, 05:59
1.Казвам го, когато го почувствам. Мисля, че няма точно определено време. Принципно не вярвам когато някой ми го каже. Или поне не докато не ми го докаже. Дразня се на някой, който си има гадже от една седмица и започва да обяснява колко много го/я обича и как не може без него/нея. :-D

2.Не съм бъркала това чувство. Но има хора, които не знаят разликата. Просто трябва наистина да изпиташ и двете, за да правиш разликата. :)

Taam
07-28-2011, 09:34
1. Колко време след началото на една връзка бихте казали "Обичам те"? Ако го почувствате по-рано,бихте ли изчакали още време,за да го кажете?



2. Бихте ли объркали "насладата от взаимност" с "обичта към някого"? И каква е разликата между двете според вас?

1. Обикновено се случва малко преди да започне самата връзка. Най- голямото изчакване е един-два месеца. Ии, да, аз просто много бързо развивам всякакви чувства към хората и си се вживявам в тях, което понякога е фейл в очите на другите, ама...ху кеърс.

2. Посочи ми къде е разликата, Уотсън. Аз лично не я прозирам. Като цяло израза "наслада от зависимост" май е новоизмислен термин , който ми звучи много по-добре на обратно.

VaMpiRKaTaaa
07-28-2011, 10:43
Тази дума е много силна,казвала съм я само 2пъти през живота си.
Казвам я на човек,към,когото го чувствам и наистина заслужава да я чуе.Но само думи не са достатъчни.Ако обичам някой му показвам,чрез действия.Не съм свикнала да го казвам,a да го доказвам.

Nestlee
07-28-2011, 13:14
Темата е от края на 2010 . 8-)

NoMore
07-28-2011, 15:46
1 Ами точно определено време нямам въпреки, че не съм от хората, които на 2рия месец вече са литнали от любов време ми трябва. Също така дори и рано да го усетя бих изчакала да разбера дали човека до мен си струва! Много силни думи са за да ги кажа на човек, който може утре да ми бие шута.

2 Относно второто много хора ги бъркат двете неща. При мен не се е случвало, но знам ли.... Да обичам някой за мен означава да го поставям пред себе си, тоест той да е по-важен от самата мен! Аз мога да съм свикнала с 10 човека и все пак да не правя това, което казах по-горе... поне при мен е така :)

Shia
07-28-2011, 16:27
1.При първата ми любов след около година може би,докато разбера наистина,че толкова силно е влязал под кожата ми.

2.Много мои приятели бъркат привързаността с любовта и често казват "Обичам те",за да дозарибят половинката си.

Moderatorius
07-28-2011, 18:38
1. Колко време след началото на една връзка бихте казали "Обичам те"? Ако го почувствате по-рано,бихте ли изчакали още време,за да го кажете?

След 3 години се реших и отговорих на Обичам те с "И аз":D Иначе не съм много импулсивна личност, не мисля, че бих го казала на 2-3-4-5-6-7 месец от една връзка. Трябва да съм поне 80% сигурна, че не съм го казала просто така. Нямам нужда да го казвам, нито пък имам особена нужда да го чувам. Има по-важни неща, поне за мен.

2. Бихте ли объркали "насладата от взаимност" с "обичта към някого"? И каква е разликата между двете според вас?
Мисля, че не правя разлика между двете. :D

Hilary_
07-28-2011, 19:00
1. Колко време след началото на една връзка бихте казали "Обичам те"? Ако го почувствате по-рано,бихте ли изчакали още време,за да го кажете?
Единствено бих изчакала, за да съм напълно сигурна в чувствата си .. (:
2. Бихте ли объркали "насладата от взаимност" с "обичта към някого"? И каква е разликата между двете според вас?
Първото мога да го изпитам с всеки, а второто само с определени хора .. (:

Luidgie
07-28-2011, 23:22
Koга ще кажа "Обичам те" зависи много от ситуацията в която се намирам и това което искам да постигна. Общо взето шаблон или модел тук няма.

Относно 2рия ти въпрос...в 90% хората бъркат 1вото със 2рото и си създават излишни проблеми и се филмират. Обичта към някого се формира постепенно и трябва да издръжи доста изпитания докато се разбере дали е обич реално.

umri
07-29-2011, 01:03
жената първо трева да ми го каже. дори да го мисля/чувствам нема шанс да и го кажа пръв.

dami666
07-29-2011, 06:53
Аз няма да си поставям граници кога бих казала ''Обичам те''.Когато съм сигурна в чувствата си,го казвам,независимо дали е след месец или година.
Иии да,човек лесно може да се оплете в чувствата си,случвало ми се е.

paralyzed
07-30-2011, 10:53
1. Ако го почувствам по - рано не бих изчакала още време за да го кажа.
2. Не бих ги сбъркала, защото "насладата от взаимност" си е просто приятно усещане да си с някой ( прекарвате си хубаво ) , докато обичта към някой си е да вложиш чувства - мнооого чувства
:?