PDA

View Full Version : Момичета



martinp1
12-04-2010, 21:21
Здравеите
Има 1 момиче от класа което ме е молило да отида до магазина по време на училище и да и копувам чорапогащи защото неините се бяха скъсали.Молила ме е за дувки да и копувам щот нямах и за още някои неща.Та се питам дали иска да и покажа дали я харесвам като ида до шопа за нещото.Когато ми търси мокра кърпичка аз отново нямах и след това тя каза на 1 неина фр "да си пробвам късмета"(какво трябва да значи това?)

GregoryHouse
12-04-2010, 21:30
Здравеите
Има 1 момиче от класа което ме е молило да отида до магазина по време на училище и да и копувам чорапогащи защото неините се бяха скъсали.Молила ме е за дувки да и копувам щот нямах и за още някои неща.Та се питам дали иска да и покажа дали я харесвам като ида до шопа за нещото.Когато ми търси мокра кърпичка аз отново нямах и след това тя каза на 1 неина фр "да си пробвам късмета"(какво трябва да значи това?)

Значи, че почти нищо не разбрахме какво си искал да кажеш, но давай смело напред. Мисля, че си достатъчно прост за да успееш или ако не поне няя ти пука, ако не стане :)

FuckedUp
12-04-2010, 21:31
I feel you :D

martinp1
12-04-2010, 21:36
Искам да разбера дали като ме кара да правя тези неща тя ме харесва и иска да и се докажа .

izlishna
12-04-2010, 21:39
Може би Да, може би Не.. Ти изпитваш ли симпатии към нея или просто ти е интересно дали те харесва като ти задава тези въпроси ?

van1
12-04-2010, 21:40
Искам да разбера дали като ме кара да правя тези неща тя ме харесва и иска да и се докажа .

Да те праща 100 пъти до магазините, значи че иска да те използва.
Ако те завлече в тоалетните и ти направи свирка, значи че те харесва.

So simple

DeVilTerroR
12-05-2010, 07:09
Само теб ли кара да ходиш до магазина и по-близка ли е с теб отколкото с другите момчета ?

withdrawsmoke
12-05-2010, 08:21
Охо... Много изобретателни жени а ? :D Спокойно ще дойде моментът в който ,ще те накара да и купиш цигарки,кафенце,някоя друга нейна прищявка ... и изведнъж се оказва, че само и тичаш след г*за.Всички пикли обичат това, радват се че някои им е обърнал внимание (или поне е бил достатъчно глупав,че да им играе по свирката) и се възползват максимално от теб.Незнам какво очакваш да ти кажем в случея ? Всички отговори биха били негативни ! Защото е смешно да се правите на луди, само и само за да имате "връзка" за 1-2 седмици която ще свърши в момента, в който откажеш да и тичаш след г*за ! Така че сам си решаваш,въпреки че няма смисъл да се занимаваш с глупости !.... :]

burpp
12-05-2010, 08:24
Разбери сам :)

Stotii
12-05-2010, 11:17
Накарай я тя да отиде до магазина и да ти купи презарвативи, и като се върне дали иска да и дадеш за да ги тествате :lol: :lol: :lol:

SharkBg
12-05-2010, 12:00
До автора....
В моето училище на тези им викаме мулета...... .Попринцип най-големите загубеняци са това (не казвам ,че ти си загубеняк)
Не се залъгвай ,тази кифла просто те използва.
Според мен това "да си пробвам късмета" значи "да видя дали тряя маам крачоли до магазина и обратно".
Другия път и кажи да дойде с теб :)

InloveAgain
12-05-2010, 13:29
Иска да има слуга.
Може би ти с нещо си й показал,че не ти е безразлична и тя може би се възползва :)

mechtaq_za_teb
12-05-2010, 14:45
Искам да разбера дали като ме кара да правя тези неща тя ме харесва и иска да и се докажа .Когато бяхме в училище съм карала съученици да ми купуват някои неща от магазина, защото ме е мързяло да отида... което в никакъв случай не значи, че съм си падала по тях.

martinp1
12-05-2010, 14:55
Тя само мен ме моли,дори като и кажа да ми даде пари тя не иска и ми казва купи ми ти, нали си джентълмен но вече съм на мнение че се лигави.И с едно неввинно гласче ми казва " дай ми 1 мокра кърпичка да си избърша ръката".

Spikeey
12-05-2010, 15:04
След известно време ще те кара и превръзки да й купуваш.

a1a2b3v
12-05-2010, 15:12
Ами приеми го ти си кученцето, което и ходи по гъза...честито! :)

martinp1
12-05-2010, 15:15
Не е така защото аз не и ходя по свирката, а тя продължава със заръките.

TheUnforgiven2309
12-05-2010, 16:05
С риск да те нагрубя-толкова ли си тъп бе,момче?По-горе ти го казаха хората-използва те,най-вероятно защото я мързи и след като 1-2 пъти си й направил евалата (демек това,което иска) е решила,че няма да й откажеш и ще може винаги да те използва така.Моят съвет е следващият път да покажеш малко твърдост и да й кажеш като иска да отиде и сама да се купи квото й трябва,и то със нейни си пари.

martinp1
12-05-2010, 16:16
Не е така защото аз не и ходя по свирката, а тя продължава със заръките. Ништо не съм и купувал като е искала нещо.Но тя си продължава , а пък мен ме боли фара. Отказвам й като ме кара и пак продължава.Да си продължава. На мен ми е интересно просто защо го прави като вече знае, че НЕ Й УГАЖДАМ.

umri
12-05-2010, 16:31
Прати я ти до аптеката да ти купи презервативи. Като те пита за какво ти са, й кажи: "Да не земе да забременееш". Сериозен съм.

nymphadora
12-05-2010, 17:17
Ахахаха,колко яко си те използва.. :)

jghgh
12-05-2010, 17:27
Не е така защото аз не и ходя по свирката, а тя продължава със заръките. Ништо не съм и купувал като е искала нещо.Но тя си продължава , а пък мен ме боли фара. Отказвам й като ме кара и пак продължава.Да си продължава. На мен ми е интересно просто защо го прави като вече знае, че НЕ Й УГАЖДАМ.
Ама как така "вече знае"?
Ти преди угаждал ли си й?
Ако преди си й угаждал, тя тогава те е възприемала като кученце и момче за всичко, което й слугува безропотно. С две думи - истински се е забавлявала с теб.

Сега ако си спрял да й угаждаш, тя няма да забрави какъв идиот си бил, така че едва ли й се вдигаш в очите - просто иска да те пробва отново като ти прави мили очички - да види дали няма да се подадеш за "последен"=пореден път ...

А ако никога не си й угаждал досега, може просто да иска да те дразни ;]

pilencaaa
12-05-2010, 17:56
:D :D :D

sasha_90
12-05-2010, 18:03
Твърде наивен си.Започни да се държиш на положение.

soul1199
12-06-2010, 09:53
само те използва,не си заслужава

RomantiCBoY
12-06-2010, 12:12
Еб*хта в тъп*то неразвито теле :D, честно! Тъй като, виждам, че си неориентиран, вземи я накарай тая да отиде и да ти купи на тебе и кондом и след това отивате в кенефа и го използвате. Поне да ти се отплати както подобава за услугите ;)

DesireToFire
12-06-2010, 16:18
Тя само мен ме моли,дори като и кажа да ми даде пари тя не иска и ми казва купи ми ти, нали си джентълмен но вече съм на мнение че се лигави.И с едно неввинно гласче ми казва " дай ми 1 мокра кърпичка да си избърша ръката". Щях да ти кажа че може да си търси повод да говоис теб, но след това... Не се занимавайс нея. След време ще иска и сметката за телфон да и плащаш..

pentxayc
12-06-2010, 16:33
ти не можеш да формулираш едно коректно изречение.

Guio92
12-06-2010, 16:41
Прати я ти до аптеката да ти купи презервативи. Като те пита за какво ти са, й кажи: "Да не земе да забременееш". Сериозен съм.
+1

mnool
12-06-2010, 16:58
използва те няма смисъл да се занимаваш с такива хора :razz:

bitchwolf
12-06-2010, 17:38
Според мен е някаква лигава госпожичка,дето иска всеки да прави това,което тя поиска и смята ,че с "чар","красота" и "мили очички" в тоя живот всичко се постига. На теб трябва ли ти такова чудо? Не мисля :?

jimei
12-06-2010, 17:41
Здравеите
Има 1 момиче от класа което ме е молило да отида до магазина по време на училище и да и копувам чорапогащи защото неините се бяха скъсали.Молила ме е за дувки да и копувам щот нямах и за още някои неща.Та се питам дали иска да и покажа дали я харесвам като ида до шопа за нещото.Когато ми търси мокра кърпичка аз отново нямах и след това тя каза на 1 неина фр "да си пробвам късмета"(какво трябва да значи това?)

Някой да помогне на това заблудено дете.

SomethingWild
12-09-2010, 18:27
я кажи на колко си години ? :D :D