PDA

View Full Version : Страх при анален..



pisanche
12-05-2010, 00:00
Здравейте! Значи моя проблем е следния... Приятелят ми напоследък иска да опитаме анален, но мен ме е страх..не, че не искам, но просто..как да кажа... страх мее е да не се изпусна :D смисъл...дори да съм ходила преди това до тоалетна, винаги може да се случи, нали?! Знам, че е тъпо но ви моля за съвет...Нз, много ме е страх, но искам и да опитам.. А ако стане така, че да се изпусна,, ще е много зле работата. Много се притеснявам. :(

loraine
12-05-2010, 07:43
И аз съм с проблем като твоя- страх лозе пази.
Пробвала съм с пръст/и и освен че боли а и винаги ходя до тоалетната след това

Bukmop
12-05-2010, 07:53
добре е ако имате 1 чаша пълна с вода .... и предварително излеете водата .. после и да саборите чашата тя няма да се разлее защото е празна .... :-o :-o

miroandonow
12-05-2010, 08:23
Винаги може да стане белята да се насереш.Ама пича ако е точен и сексуално образован значи и той знае какво може да се случи така че сстига се фишосва!

Daamn
12-05-2010, 09:50
абе и мен ме е страх обаче от болката...чувала съм че супер много боли и затва не смея да опитам :? а според мен ако отидеш преди това до тоалетна няма да стане гаф...поне така си мисля, незнам, но винаги има вероятност дори и малка :)

Di
12-05-2010, 09:56
клизма,бахти
мн трудно да разровиш

dimdim
12-05-2010, 10:00
ами ако си направи нещо от рода на клизма?? със сапунена вода...хем ще намали и вероятността от инфекция да речем :)

какво мислите :?

п.с. аз също обмислях да пусна подобна тема :) :) :) :oops:

pisanche
12-05-2010, 10:07
добре де, клизма, и аз съм чувала за нея обаче незнам как се прави.Айде някой да ми обясни подробно моля ви се,че откачам !

Bukmop
12-05-2010, 10:10
ами принципно в аптеките тряаа да има разни джаджи за клизми ;) мушка се малко в дупето и се пълни с вода ;) нещо такова ;)

kiki1991
12-05-2010, 11:29
Аз имах същия проблем преди време,моят искаше много отзад,но мен ме беше страх като теб,но като почна да ми говори че бившата му приятелка не му давала,а той само я я дранкал и накрая му писнало и и изневерил...и като се сетих за това и нямаше как да не му дам отзад.Първия път болеше,но след време се свиква даже ти става хубаво.В началото ползвайте задалжително лубриканти или възелин.И задалжително си купувай клизма от аптеката и си я прави 1-2 часа преди секса,щот даже и да си ходила преди това до тоалетна ще стане гаф...няма как без това.В самото и упатване си пише как се прави.От 1 година правя такав секс и съм нямала никакви проблеми,даже сега ми е хубаво и правим без разни овлажнители.Не се притеснявай с времето със всичко се свиква.

Bukmop
12-05-2010, 16:30
НА ЛИСТОВКАТА НА ВАЗЕЛИНА ПИШЕ "ДА НЕ СЕ ИЗПОЛЗВА ПРИ СЕКС , КАТО ЛУБРИКАНТ" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kiki1991
12-05-2010, 16:43
НА ЛИСТОВКАТА НА ВАЗЕЛИНА ПИШЕ "ДА НЕ СЕ ИЗПОЛЗВА ПРИ СЕКС , КАТО ЛУБРИКАНТ" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


хахах то мой да пише ама мн хора го използват,въпреки че е много мазен и трудно се мие..аз съм го ползвала 3-4 пъти и нищо ми нямаше,не знам що пише че не трябва да се ползва

Bukmop
12-05-2010, 18:29
Принципно се използва за други цели , а щом пише да не се използва като лубрикант начи има някаква причина да не се използва....

Ivan4o0o0
12-06-2010, 12:11
Намери някаф предемет ли какво ще е, голямо колкото на приятеля ти кура и си го пъхай под душа колкото време ще правите анален и ше разбереш дали ше се изпуснеш :D . Една приятелка ми е казвала че е пробвала тува :D .

П.П. Пиши кфо е станало после :) .

anonim4e14
12-06-2010, 17:06
Иппопп

Devil69
12-06-2010, 17:39
Ako момчето е внимателно,ако си ходила преди това до кенефа,вероятността да се изпуснеш е много малка.Аз правя анален от години и досега не ми се е случвало с никое момиче да стане гаф.Веднъж само леко се нацапах което въобще не мисля ,че е фатално...
Просто му кажи на пича да го вкарва много бавно и постепенно,не да ти го надъни целия.И не трябва да си го вади рязко да не се получи вакуум. :booooomb:

sweetpunk
12-07-2010, 12:17
Понякога чак се отвращавам какви хора има по света, сериозно! Не можете ли да се правите секс по нормалния начин, така хем ще си спестите главоболията, хем няма да ни занимавате с глупости! Златното правило "Бог е помислил за всичко" и е дал една дупка за тая цел ... Направо ме хвърляте в тъча понякога :x :(

SwEeTMuFFiN
12-07-2010, 13:13
аз съм много против аналния!!! но тва си е за вас. все пак напраиш ли го веднъж тва е!!! като дедственоста- земат ли ти я можеш да си я искаш ама няма да ти я върнат. наистина боли. всички го казват ама ако не се праи почивка (ако го направиш и после пак пак пак всеки ден няма да спе да те боли). като го напраиш чакаш като ти мине и пак и пак :razz:

п.с. забелязала съм че доста момчета искат анален. ЗАЩО? на тях ли им праи повече удоволствие. :-o

INSIDER
12-07-2010, 16:09
Има си клизма за тая работа.... Боже боже ... Мислете преди да пускате теми страх те е било като си направиш клизма няма на къде да се изпускаш.

darkness848
12-07-2010, 16:36
http://www.teenproblem.net/s/1434.html :wink:

FlipY
12-07-2010, 18:25
Не съм намирал следи от фекалии по презерватива нито пък съм усетил миризма докато съм правил анален с момичета . Не мисля , че са си правили клизми , а сигурно просто са спазвали добра хигиена .
Страха ти е нормален , но за мен това е най-задоволяващият секс .
При анален свършвам в пъти по-бързо , отколкото с традиционния , но ако се страхуваш и не си готова не го прави.
Една позната тъй осра на един корема , не знам точно как се е случило. Кофти тръпка.

kiki1991
12-08-2010, 04:20
Понякога чак се отвращавам какви хора има по света, сериозно! Не можете ли да се правите секс по нормалния начин, така хем ще си спестите главоболията, хем няма да ни занимавате с глупости! Златното правило "Бог е помислил за всичко" и е дал една дупка за тая цел ... Направо ме хвърляте в тъча понякога :x :(

така е,но момичето мой да не иска,а момчето ако иска...кфо няма да му дадеш ли като виждаш че иска...много жени не искат..но и много който не искат го правят само заради гаджетата си...защото нали нзаеш на един мъж ако му липсва нещо какво прави...аз съм на тоя принцип...по добре да му го дам аз,от колкото да иде да си го търси от други,пък и не е кой знае какво първите пъти и то без овлажнители наистина боли...но като свикнеш е даже много хубаво...ако е и с овлажнители изпопщо не боли,много зависи и от мъжа как ще те предразположи,дали е нежен и т.н.Няма нищо по-хубаво от това да виждаш че е доволен и че му даваш всичко от което има нужда...казвам го от опит:)))така и аз съм щастлива защото даже и не си помисля за друга:)))

MeriJein
12-08-2010, 09:08
Няма нищо страшно в аналния секс!Както казаха клизмата е най-добрия начин да се подготвиш..що се отнася до болката,щом не си го правила до сега може да те боли..но при аналния секс всичко си зависи.трябва да си отпусната..ако почнеш да се притесняваш ще се свиеш и ще те боли,ще бъде трудно.отделно и приятеля ти трябва да е внимателен.Според мен трябва да опиташ,престраши се ,отпусни се и ще видиш колко готино изживяване може да бъде

mmrammstein
12-08-2010, 13:18
Отиваш до най-близкия секс шоп и ме цитираш 1 към 1: "Добър ден, препоръчайте ми лубрикатн за анален секс." Купуваш го. Препоръчително е да си направиш клизма, описано е как в медицинските сайтове, но може да минеш и без нея, но в такъв случай ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да си минала през тоалетната преди това. Лягаш по корем, отпускаш се, слагате презерватив и мнооого лубрикант, той дава много бавно и ще усетиш проникването, само не се стягай. Болка почти не се усеща. Все пак най-важно е да имаш желание да го направиш.