PDA

View Full Version : Ученическа стачка в Пловдив!



nikoleta97
12-05-2010, 07:32
Стачката ще започне от 13:00 часа на 11 Декември от площад Съединение и ще продължи до Община Пловдив. Моля носете плакати и свирки, но без пиротехнически средства тъй като стачката ще бъде законна този път ( т.е. ще бъде съобщено на МОН, Община Пловдив и 4-то РПУ за нея) - смятаме че няма да има проблеми освен ако няма прояви на вандализъм. Поканете колкото се може повече свои приятели и съобщете за стачката в училище , нека се... съберем повече хора този път и направим нещо, защото освен ваканциите трябва да се промени и образователната система. Възнамеряваме и да организираме подписването на петиция за промяна на образователната система тъй като сегашната е пълен ад.

Моля подкрепете ни в това начинание!Вижте повече

Tempest
12-05-2010, 12:35
аз защо някак си не усещам тоя ад? За да излезете с образованието, което искате, трябва да се потрудите, няма как.. няма как да е лесно, няма как да стане с дълги ваканции, в които наистина ме съмнява да седнете на задни.ците си и да учите... групи във фейсбук, ако щете и в импулс направете.. почти никой няма да иде на събиранията, защото всеки е силен на думи, ама действията малко куцат.. аз ше ходя на 3ти, ше ходя на 4ти, на 5, 6, 7... и ме съмнява да има много отсъстващи..